Yönetmen Koltuğuna Kurulun

Bu konuyu okuyanlar

Alengirli

Müdavim
Reaksiyon puanı
23
Windows Live Movie Maker'daki özellikler size yeterli gelmiyorsa, Windows 7'de de kullanabileceğiniz masaüstü sürümünü güncelleyin.

Microsoft, ev kullanıcıları için yeteri kadar özellik sunan başarılı video düzenleme programı Windows Movie Maker'ı güncelledi. Hem Windows Vista hem de Windows 7 işletim sistemlerinde çalışan yeni Windows Movie Maker 2.6, Live sürümünde bulunmayan bazı özellikleri de içeriyor. Türkçe dil desteği bulunan yazılımı bu sayfadan indirebilirsiniz.
windows-movie-maker1234440661.jpg
:: Yazılımla ilgili görüşlerinizi forumda paylaşın.

Bilgi İçin : Microsoft
Yazan: Erhan Kahraman
SDN - http://shiftdelete.net

gittireklam

Öğrenci
Reaksiyon puanı
0
yükleme sayfasında yazanlar kafamı karıştırdı

siz denedinizmi acaba?

Yayınlandığı Tarih:06.04.2007

Genel Bakış

Movie Maker 2.6, bilgisayarlarında Movie Maker'ın Vista sürümünü çalıştıramayan Windows Vista kullanıcıları içindir.

Bilgisayarınızın Movie Maker'ın Vista sürümünü çalıştırıp çalıştıramadığını görmek için:

1. Başlat menüsünden Tüm Programlar'ı tıklatın.
2. Windows Movie Maker'ı tıklatın.

Movie Maker başlatılırsa, 2.6 sürümünü yüklemeniz gerekmez.

"Video kartınız gerekli donanım hızlandırma düzeyini desteklemediğinden veya donanım hızlandırma kullanılabilir olmadığından, Windows Movie Maker başlatılamıyor" şeklinde bir hata iletisi alırsanız, Movie Maker 2.6'yı karşıdan yükleyip kurun.

ZorhaK

Müdavim
Reaksiyon puanı
259
Bu uyarıyı yaptığı için sağol..Ben de indirme sayfasına bir göz atayım.Amabu uyarı varken ne anlamı kaldı ki..Çalışmayan sürüm için güncelleme olayını da ilk defa duydum.Mevcut sürümü güncelleştirecek sanmıştım kursağımızda kaldı..