Yine ve yine kadın cinayeti!

Bu konuyu okuyanlar

Dilara Kaya

Müdavim
Reaksiyon puanı
3,756
Bir kadın öleceğini düşünerej kanıyla "kurtuldum" yazacak kadar kötü şeyler yaşamış. Bu yüzden tüm kadınlar için susmayın tepki verin diyoruz ve bunu hala anlamayanlar eleştirenler var. #KadınCinayetleriPolitiktir

Son düzenleme:
Reaksiyon puanı
106
Bir kadın ölürken kanıyla "kurtuldum" yazacak kadar kötü şeyler yaşamış. Bu yüzden susmayın tepki verin diyoruz ve bunu hala anlamayanlar eleştirenler var. #KadınCinayetleriPolitiktir
Allah Hayırlı bir eş nasip etsin. Böle soysuz köpeklere en ağır cezalar verilse iyi olur

KamtariR

Müdavim
Reaksiyon puanı
2,697
Allah belasını versin. Bin belasını versin. İmansız namussuz herif.

Biz nasıl bu hale geldik şaşıyorum. imandan, islamdan uzaklaştıkta insanlıktan da uzaklaştık.

ne moralim kaldı ne motivasyonum :oops:

Reaksiyon puanı
2,554
Vay be hayatımda hiç anlam veremediğim insan tipleri bunlar.Ben yolda yürürken bile bakışlarımı kaçırıyorum onlardan minübüste otururken dikkat ediyorum aman yanlış anlaşılma olmasın ne olur ne olmaz diye herife bak öldürüyor.

SiberOptik

Asistan
Cezalı
Reaksiyon puanı
359
Bir kadın ölürken kanıyla "kurtuldum" yazacak kadar kötü şeyler yaşamış. Bu yüzden susmayın tepki verin diyoruz ve bunu hala anlamayanlar eleştirenler var. #KadınCinayetleriPolitiktir

Kadınları öldürmeyi bırak el kaldırılması bile erkeklige sığmaz sen şiddetli geçimsizlik yaşayabilirsin veya başka durumlar olabilir fakat bu ölüm veya dövmeye gitmemelidir.

Çok mu daraldın çık dışarı spor yap boksa git siniri at kadına vurmak asla çözüm değildir.

Dilara Kaya

Müdavim
Reaksiyon puanı
3,756
Kadınları öldürmeyi bırak el kaldırılması bile erkeklige sığmaz sen şiddetli geçimsizlik yaşayabilirsin veya başka durumlar olabilir fakat bu ölüm veya dövmeye gitmemelidir.

Çok mu daraldın çık dışarı spor yap boksa git siniri at kadına vurmak asla çözüm değildir.
Şiddet hiçbir şeyin çözümü değil bir insan nasıl hayat arkadaşına şiddet uygulayabilir aklım almıyor

OzkanK.

Müdavim
Reaksiyon puanı
13,060
Şiddet hiçbir şeyin çözümü değil bir insan nasıl hayat arkadaşına şiddet uygulayabilir aklım almıyor

Hayat arkadaşı eroin bağımlısı alkolük kumarbaz veya daha anlaşılır bir dil ile piskopat ruhlu ise her altı yapar. ( İnsanların böyle tipler ile nasıl evlenip ortak hayat kurduğu birde ondan çocuk yaptığı önemli olan bu. )
Haberleri takip ederim genelde. 18-19 yaşında eski sevgilisi veya kocası tarafından öldürülen kızlarının 26-30 yaşında sözde sevgilisi ben Erkek olarak yolda selam vermeyeceğim bakınca tehlikeli bir tip olduğu potansiyel bir suçlu olduğu insanlarla sevgili olmaları bence en büyük etken. ( Sevgili olmak bile çocuk oyuncağı olmamalı ince elenip çok sık dokunmalı piyasada geri zekalı dolu. )

Ayrıca Adalet sistemimizde çok büyük açıklar var bence CEZA SİSTEMİ ile ilgili. Atıyorum o kadın boşanma aşamasında ya ( Ama daha boşanmadı Erkek onay vermiyor mahkeme uzuyor flan. ) O sırada kadın bir erkek ile görüşse ve kocası karısını vursa öldürse Ağır tahrik sayılıyor düşünebiliyormusunuz. Hem kadın belki darp edildi şiddet gördü kocası tarafından aldatıldı. Ama kendisi yeni bir ilşkiye başladıysa evli halde iken aldatmaya girip adam öldürürse ağır tahrikten cezası yarıya düşüyor yani 12-15 yıl alıyor 7-8 yıl yatar kalanı açık ceza evinde geçer.

DOG SANS

Doçent
Reaksiyon puanı
1,556
Böylelerini hiç yaşatmamak lazım. Ülkede adalet yok. Daha ne kadar kadına şiddet olacak bilmiyorum:(

Reaksiyon puanı
2,554
Hayat arkadaşı eroin bağımlısı alkolük kumarbaz veya daha anlaşılır bir dil ile piskopat ruhlu ise her altı yapar. ( İnsanların böyle tipler ile nasıl evlenip ortak hayat kurduğu birde ondan çocuk yaptığı önemli olan bu. )
Haberleri takip ederim genelde. 18-19 yaşında eski sevgilisi veya kocası tarafından öldürülen kızlarının 26-30 yaşında sözde sevgilisi ben Erkek olarak yolda selam vermeyeceğim bakınca tehlikeli bir tip olduğu potansiyel bir suçlu olduğu insanlarla sevgili olmaları bence en büyük etken. ( Sevgili olmak bile çocuk oyuncağı olmamalı ince elenip çok sık dokunmalı piyasada geri zekalı dolu. )

Ayrıca Adalet sistemimizde çok büyük açıklar var bence CEZA SİSTEMİ ile ilgili. Atıyorum o kadın boşanma aşamasında ya ( Ama daha boşanmadı Erkek onay vermiyor mahkeme uzuyor flan. ) O sırada kadın bir erkek ile görüşse ve kocası karısını vursa öldürse Ağır tahrik sayılıyor düşünebiliyormusunuz. Hem kadın belki darp edildi şiddet gördü kocası tarafından aldatıldı. Ama kendisi yeni bir ilşkiye başladıysa evli halde iken aldatmaya girip adam öldürürse ağır tahrikten cezası yarıya düşüyor yani 12-15 yıl alıyor 7-8 yıl yatar kalanı açık ceza evinde geçer.
Aynen ben de dikkat ediyorum öyle herkese yanaşmıyorum hele bizim buralarda sülale isimleri olur belli isimlerin adı çıkmış soyadından belli onlardan özellikle uzak duruyorum.Ancak bakıyorsun insanlar çok rahat ne yapabilir ki bana diyor yapıyorlar işte daha ne yapacaklar.İş güç derdi olmasa kimseyle muhatap olmayacağım o derece yani.

突厥汗國

Müdavim
Reaksiyon puanı
1,236
Gerekli Malzemeler.
1 Adet Sağlam Yanan Çakmak(Zippo Tercih Edilir)
Yeterince Benzin..
Yanmaya TUTUSMAYA Olanakli Dısardan Bakınca Insan Icerden Gorununce Neidi Belirsiz Kişi..
ve HerHangibi Boş alan Olabılır.

Yapılısı:
Neidi Belirsiz i Boş alana Getırırıyoruz, Uzerıne Bol Bol Benzini Döküyoruz, ve TEK Hamlede Cakmagımızı Cakıyoruz.

Evet Gordugunuz Üzere Bunun adı Hak edene Hakkını Bu dunyada vermek dıyoruz..

Not: Bu işlemleri Yaparken Sigara almayı Unutmayın, Buna Bence Bir Keyif sigarasi Yakılır, Iyı Forumlar..

Reaksiyon puanı
2,554
Gerekli Malzemeler.
1 Adet Sağlam Yanan Çakmak(Zippo Tercih Edilir)
Yeterince Benzin..
Yanmaya TUTUSMAYA Olanakli Dısardan Bakınca Insan Icerden Gorununce Neidi Belirsiz Kişi..
ve HerHangibi Boş alan Olabılır.

Yapılısı:
Neidi Belirsiz i Boş alana Getırırıyoruz, Uzerıne Bol Bol Benzini Döküyoruz, ve TEK Hamlede Cakmagımızı Cakıyoruz.

Evet Gordugunuz Üzere Bunun adı Hak edene Hakkını Bu dunyada vermek dıyoruz..

Not: Bu işlemleri Yaparken Sigara almayı Unutmayın, Buna Bence Bir Keyif sigarasi Yakılır, Iyı Forumlar..
Bence ucuz kurtuluş yöntemi bu.Şöyle yapacaksın adım adım;
Öncelikle ameliyat edip cinsini değiştireceksin.
Sonra ölmeyecek şekilde kazığa oturtacaksın
Acı çekerken bağıracak ses kaydı yapacaksın
Komple sessiz boş odada saatlerce acı çekerken bağırdığı sesi dinleteceksin
Sonra tekrar işkence odasına getirip öldürmeyecek şekilde elektrik akımı vereceksin
Aynı şekilde ses kaydını alıp saatlerce dinleteceksin
Ondan sonra dondurucuya atacaksın ölmeyecek şekilde
Kendine geldikten sonra dinlenecek dinlenirken ses kayıtlarını dinleyecek
Bir sonrakinde tersine bu sefer ateş ile eziyet edeceksin
Fiziksel eziyet kısmını bitirdik şimdi de boş bir odaya alınacak ama yalıtımlı dışarıdan ses almayan ve dışarı ses vermeyen bir oda olacak tam 1 yıl boyunca hergün duyacağı tek şey kendi acı çektiği bağırdığı sesler olacak
En son hem piskolojisi hem de sağlığı bozulacak ölmek için yalvaracak ama öldürmeyeceksin elektroşok uygulayıp bütün sinirlerini uyuşturacaksın
İyice iyileştikten sonra geçiyoruz 2. Aşamaya
Normalde hayvan üzerinde denenen testleri bunların üzerinde deneyeceksin
Eğer deney sonucu ölürse komple bir fırında yakacaksın ki mezarı bile olmasın.
Bütün bunları da suç işlediği karşı cinsten bir kişi yapacak.

Son düzenleme:

突厥汗國

Müdavim
Reaksiyon puanı
1,236
Sonra tekrar işkence odasına getirip öldürmeyecek şekilde elektrik akımı vereceksin
En son hem piskolojisi hem de sağlığı bozulacak ölmek için yalvaracak ama öldürmeyeceksin elektroşok uygulayıp bütün sinirlerini uyuşturacaksın

Bende Daha değişik Fanteziler var BUNLARA Karsı ama Sadece inceden bişeyler yazdım:D

defacerGLD

Müdavim
Reaksiyon puanı
3,068
Böyle erkeklerin (erkekde değillerde) kafasını keseceksin herkese ders olsun diye
süper ligde de onla maç ?
Mesaj otomatik birleştirildi:

onun yerine dark web teki dayılara ver yeter ☺️

M

Murat Burç

SDN Okuru
İşte bütün mesele!

Kısas Allah'ın hükmüdür. Elbette en doğru olan da budur. Lakin, bunu deyince seni anında "Şeriatçı" diye yaftalarlar. Ne ki insanların kanunu da, hukuku da bir yere kadar. Ne kadar iyi kanun yaparsan yap, bir vakit sonra gelip böyle duvara tosluyor işte.
Türkiye'de benden daha sert şekilde kısası savunabilecek bir tane adam getiremezsiniz. Cezalar caydırıcı olmadıktan sonra bir anlamı yok. Tek sorun düzgün işlenmesi. Malum bizim ülkede birilerine iftira atmak moda.

Arnolxu

Müdavim
Reaksiyon puanı
4,612
Allah Belalarını Versin Diyorum Ve Çıkıyorum.