Haber Yine ve yine kadın cinayeti!

Bu konuyu görüntüleyen kullanıcılar Konu (Kayıtlı: 0, Misafir: 1)

DOG SANS

Asistan
Böylelerini hiç yaşatmamak lazım. Ülkede adalet yok. Daha ne kadar kadına şiddet olacak bilmiyorum:(

Hayat arkadaşı eroin bağımlısı alkolük kumarbaz veya daha anlaşılır bir dil ile piskopat ruhlu ise her altı yapar. ( İnsanların böyle tipler ile nasıl evlenip ortak hayat kurduğu birde ondan çocuk yaptığı önemli olan bu. )
Haberleri takip ederim genelde. 18-19 yaşında eski sevgilisi veya kocası tarafından öldürülen kızlarının 26-30 yaşında sözde sevgilisi ben Erkek olarak yolda selam vermeyeceğim bakınca tehlikeli bir tip olduğu potansiyel bir suçlu olduğu insanlarla sevgili olmaları bence en büyük etken. ( Sevgili olmak bile çocuk oyuncağı olmamalı ince elenip çok sık dokunmalı piyasada geri zekalı dolu. )

Ayrıca Adalet sistemimizde çok büyük açıklar var bence CEZA SİSTEMİ ile ilgili. Atıyorum o kadın boşanma aşamasında ya ( Ama daha boşanmadı Erkek onay vermiyor mahkeme uzuyor flan. ) O sırada kadın bir erkek ile görüşse ve kocası karısını vursa öldürse Ağır tahrik sayılıyor düşünebiliyormusunuz. Hem kadın belki darp edildi şiddet gördü kocası tarafından aldatıldı. Ama kendisi yeni bir ilşkiye başladıysa evli halde iken aldatmaya girip adam öldürürse ağır tahrikten cezası yarıya düşüyor yani 12-15 yıl alıyor 7-8 yıl yatar kalanı açık ceza evinde geçer.
Aynen ben de dikkat ediyorum öyle herkese yanaşmıyorum hele bizim buralarda sülale isimleri olur belli isimlerin adı çıkmış soyadından belli onlardan özellikle uzak duruyorum.Ancak bakıyorsun insanlar çok rahat ne yapabilir ki bana diyor yapıyorlar işte daha ne yapacaklar.İş güç derdi olmasa kimseyle muhatap olmayacağım o derece yani.

CoderxL

Doçent
Gerekli Malzemeler.
1 Adet Sağlam Yanan Çakmak(Zippo Tercih Edilir)
Yeterince Benzin..
Yanmaya TUTUSMAYA Olanakli Dısardan Bakınca Insan Icerden Gorununce Neidi Belirsiz Kişi..
ve HerHangibi Boş alan Olabılır.

Yapılısı:
Neidi Belirsiz i Boş alana Getırırıyoruz, Uzerıne Bol Bol Benzini Döküyoruz, ve TEK Hamlede Cakmagımızı Cakıyoruz.

Evet Gordugunuz Üzere Bunun adı Hak edene Hakkını Bu dunyada vermek dıyoruz..

Not: Bu işlemleri Yaparken Sigara almayı Unutmayın, Buna Bence Bir Keyif sigarasi Yakılır, Iyı Forumlar..

Biz nasıl bu hale geldik şaşıyorum. imandan, islamdan uzaklaştıkta insanlıktan da uzaklaştık.
İşte bütün mesele!
Adaletin işlememesinin sonucu. Kısasa kısas şart.
Kısas Allah'ın hükmüdür. Elbette en doğru olan da budur. Lakin, bunu deyince seni anında "Şeriatçı" diye yaftalarlar. Ne ki insanların kanunu da, hukuku da bir yere kadar. Ne kadar iyi kanun yaparsan yap, bir vakit sonra gelip böyle duvara tosluyor işte.

Gerekli Malzemeler.
1 Adet Sağlam Yanan Çakmak(Zippo Tercih Edilir)
Yeterince Benzin..
Yanmaya TUTUSMAYA Olanakli Dısardan Bakınca Insan Icerden Gorununce Neidi Belirsiz Kişi..
ve HerHangibi Boş alan Olabılır.

Yapılısı:
Neidi Belirsiz i Boş alana Getırırıyoruz, Uzerıne Bol Bol Benzini Döküyoruz, ve TEK Hamlede Cakmagımızı Cakıyoruz.

Evet Gordugunuz Üzere Bunun adı Hak edene Hakkını Bu dunyada vermek dıyoruz..

Not: Bu işlemleri Yaparken Sigara almayı Unutmayın, Buna Bence Bir Keyif sigarasi Yakılır, Iyı Forumlar..
Bence ucuz kurtuluş yöntemi bu.Şöyle yapacaksın adım adım;
Öncelikle ameliyat edip cinsini değiştireceksin.
Sonra ölmeyecek şekilde kazığa oturtacaksın
Acı çekerken bağıracak ses kaydı yapacaksın
Komple sessiz boş odada saatlerce acı çekerken bağırdığı sesi dinleteceksin
Sonra tekrar işkence odasına getirip öldürmeyecek şekilde elektrik akımı vereceksin
Aynı şekilde ses kaydını alıp saatlerce dinleteceksin
Ondan sonra dondurucuya atacaksın ölmeyecek şekilde
Kendine geldikten sonra dinlenecek dinlenirken ses kayıtlarını dinleyecek
Bir sonrakinde tersine bu sefer ateş ile eziyet edeceksin
Fiziksel eziyet kısmını bitirdik şimdi de boş bir odaya alınacak ama yalıtımlı dışarıdan ses almayan ve dışarı ses vermeyen bir oda olacak tam 1 yıl boyunca hergün duyacağı tek şey kendi acı çektiği bağırdığı sesler olacak
En son hem piskolojisi hem de sağlığı bozulacak ölmek için yalvaracak ama öldürmeyeceksin elektroşok uygulayıp bütün sinirlerini uyuşturacaksın
İyice iyileştikten sonra geçiyoruz 2. Aşamaya
Normalde hayvan üzerinde denenen testleri bunların üzerinde deneyeceksin
Eğer deney sonucu ölürse komple bir fırında yakacaksın ki mezarı bile olmasın.
Bütün bunları da suç işlediği karşı cinsten bir kişi yapacak.

Son düzenleme:

CoderxL

Doçent
Sonra tekrar işkence odasına getirip öldürmeyecek şekilde elektrik akımı vereceksin
En son hem piskolojisi hem de sağlığı bozulacak ölmek için yalvaracak ama öldürmeyeceksin elektroşok uygulayıp bütün sinirlerini uyuşturacaksın
Bende Daha değişik Fanteziler var BUNLARA Karsı ama Sadece inceden bişeyler yazdım:D

defacerGLD

Profesör
Böyle erkeklerin (erkekde değillerde) kafasını keseceksin herkese ders olsun diye
süper ligde de onla maç 😀
Mesaj otomatik birleştirildi:

onun yerine dark web teki dayılara ver yeter ☺

İşte bütün mesele!

Kısas Allah'ın hükmüdür. Elbette en doğru olan da budur. Lakin, bunu deyince seni anında "Şeriatçı" diye yaftalarlar. Ne ki insanların kanunu da, hukuku da bir yere kadar. Ne kadar iyi kanun yaparsan yap, bir vakit sonra gelip böyle duvara tosluyor işte.
Türkiye'de benden daha sert şekilde kısası savunabilecek bir tane adam getiremezsiniz. Cezalar caydırıcı olmadıktan sonra bir anlamı yok. Tek sorun düzgün işlenmesi. Malum bizim ülkede birilerine iftira atmak moda.

Dilara Kaya

Profesör
İçerik Ekibi
Hayat arkadaşı eroin bağımlısı alkolük kumarbaz veya daha anlaşılır bir dil ile piskopat ruhlu ise her altı yapar. ( İnsanların böyle tipler ile nasıl evlenip ortak hayat kurduğu birde ondan çocuk yaptığı önemli olan bu. )
Haberleri takip ederim genelde. 18-19 yaşında eski sevgilisi veya kocası tarafından öldürülen kızlarının 26-30 yaşında sözde sevgilisi ben Erkek olarak yolda selam vermeyeceğim bakınca tehlikeli bir tip olduğu potansiyel bir suçlu olduğu insanlarla sevgili olmaları bence en büyük etken. ( Sevgili olmak bile çocuk oyuncağı olmamalı ince elenip çok sık dokunmalı piyasada geri zekalı dolu. )

Ayrıca Adalet sistemimizde çok büyük açıklar var bence CEZA SİSTEMİ ile ilgili. Atıyorum o kadın boşanma aşamasında ya ( Ama daha boşanmadı Erkek onay vermiyor mahkeme uzuyor flan. ) O sırada kadın bir erkek ile görüşse ve kocası karısını vursa öldürse Ağır tahrik sayılıyor düşünebiliyormusunuz. Hem kadın belki darp edildi şiddet gördü kocası tarafından aldatıldı. Ama kendisi yeni bir ilşkiye başladıysa evli halde iken aldatmaya girip adam öldürürse ağır tahrikten cezası yarıya düşüyor yani 12-15 yıl alıyor 7-8 yıl yatar kalanı açık ceza evinde geçer.
O konu için ben de üzülüyorum keşke böyle tiplerden uzak dursalar hiç bulaşmasalar

OzkanK.

Profesör
Haberdeki kadın ölmemiş bugün boşu boşuna modum düştü şu haberi okuduktan sonra :D Lütfen dikkatli açalım konuyu.

Haber içeriğide bu. ( Adam Tam tahmin ettiğim gibi içki kumar karı kız ne ararsan var. )
23 yıldır aile içerisinde sürekli şiddet gördüm. Kumar, içki, kadın, aldatma olayları vardı. Sürekli sabrettim 6 yıldır aynı işyerinde çalışıyorduk. Aynı yerde olduğumuz için beni sürekli yanımdaki çalışanlarımızla, müşterilerimizle aldatıyordu. En sonunda sabrım tükendi. Boşanma kararı aldım.

Ertansahin

Üyecik
Bizim insanımız ayyaş, serseri, it-kopuk, insanlıktan nasibini almamış oğlunun evlenince adam olacağını sanıyor. Senin 25 senede adam edemediğin serseri oğlunu elin kızı mı adam edecek?
Dünyanın her yerinde maalesef bı gibi olaylar yaşanıyor ama bizim ülkede çok daha fazla
Neden mi?
Ortalık okumamış insan dolu !

drocco

Profesör
Kendimize eş olacak insanı seçerken tipinden, parasından, makam ve mevkisinden çok ahlakına, davranışlarına, huyuna önem göstermemiz lazım.

Dilara Kaya

Profesör
İçerik Ekibi
Dünyanın her yerinde maalesef bı gibi olaylar yaşanıyor ama bizim ülkede çok daha fazla
Neden mi?
Ortalık okumamış insan dolu !
Okumamış olmasına rağmen çoğu okumuştan daha kibar, vicdanlı ve insanlığı olan kişiler de var kişilikle alakalı bir durum
Mesaj otomatik birleştirildi:

Haberdeki kadın ölmemiş bugün boşu boşuna modum düştü şu haberi okuduktan sonra :D Lütfen dikkatli açalım konuyu.

Haber içeriğide bu. ( Adam Tam tahmin ettiğim gibi içki kumar karı kız ne ararsan var. )
23 yıldır aile içerisinde sürekli şiddet gördüm. Kumar, içki, kadın, aldatma olayları vardı. Sürekli sabrettim 6 yıldır aynı işyerinde çalışıyorduk. Aynı yerde olduğumuz için beni sürekli yanımdaki çalışanlarımızla, müşterilerimizle aldatıyordu. En sonunda sabrım tükendi. Boşanma kararı aldım.
Başta öldüğü söylendi sonra ölmediğini öğrenince düzenledim içeriği😊

Son mesajlar