Yine ve yine kadın cinayeti!

Bu konuyu okuyanlar

İsimyok08

Müdavim
Reaksiyon puanı
6,107
İçerde bakalım sağ kalacak mı o ****** ******* . Şişlesinlerde bi aklı başına gelsin. Şer****.

Dilara Kaya

Müdavim
Reaksiyon puanı
3,756
Hayat arkadaşı eroin bağımlısı alkolük kumarbaz veya daha anlaşılır bir dil ile piskopat ruhlu ise her altı yapar. ( İnsanların böyle tipler ile nasıl evlenip ortak hayat kurduğu birde ondan çocuk yaptığı önemli olan bu. )
Haberleri takip ederim genelde. 18-19 yaşında eski sevgilisi veya kocası tarafından öldürülen kızlarının 26-30 yaşında sözde sevgilisi ben Erkek olarak yolda selam vermeyeceğim bakınca tehlikeli bir tip olduğu potansiyel bir suçlu olduğu insanlarla sevgili olmaları bence en büyük etken. ( Sevgili olmak bile çocuk oyuncağı olmamalı ince elenip çok sık dokunmalı piyasada geri zekalı dolu. )

Ayrıca Adalet sistemimizde çok büyük açıklar var bence CEZA SİSTEMİ ile ilgili. Atıyorum o kadın boşanma aşamasında ya ( Ama daha boşanmadı Erkek onay vermiyor mahkeme uzuyor flan. ) O sırada kadın bir erkek ile görüşse ve kocası karısını vursa öldürse Ağır tahrik sayılıyor düşünebiliyormusunuz. Hem kadın belki darp edildi şiddet gördü kocası tarafından aldatıldı. Ama kendisi yeni bir ilşkiye başladıysa evli halde iken aldatmaya girip adam öldürürse ağır tahrikten cezası yarıya düşüyor yani 12-15 yıl alıyor 7-8 yıl yatar kalanı açık ceza evinde geçer.
O konu için ben de üzülüyorum keşke böyle tiplerden uzak dursalar hiç bulaşmasalar

OzkanK.

Müdavim
Reaksiyon puanı
13,059
Haberdeki kadın ölmemiş bugün boşu boşuna modum düştü şu haberi okuduktan sonra :D Lütfen dikkatli açalım konuyu.

Haber içeriğide bu. ( Adam Tam tahmin ettiğim gibi içki kumar karı kız ne ararsan var. )
23 yıldır aile içerisinde sürekli şiddet gördüm. Kumar, içki, kadın, aldatma olayları vardı. Sürekli sabrettim 6 yıldır aynı işyerinde çalışıyorduk. Aynı yerde olduğumuz için beni sürekli yanımdaki çalışanlarımızla, müşterilerimizle aldatıyordu. En sonunda sabrım tükendi. Boşanma kararı aldım.

Ertansahin

Öğrenci
Reaksiyon puanı
3
Bizim insanımız ayyaş, serseri, it-kopuk, insanlıktan nasibini almamış oğlunun evlenince adam olacağını sanıyor. Senin 25 senede adam edemediğin serseri oğlunu elin kızı mı adam edecek?
Dünyanın her yerinde maalesef bı gibi olaylar yaşanıyor ama bizim ülkede çok daha fazla
Neden mi?
Ortalık okumamış insan dolu !

drocco

Profesör
Reaksiyon puanı
991
Kendimize eş olacak insanı seçerken tipinden, parasından, makam ve mevkisinden çok ahlakına, davranışlarına, huyuna önem göstermemiz lazım.

Dilara Kaya

Müdavim
Reaksiyon puanı
3,756
Dünyanın her yerinde maalesef bı gibi olaylar yaşanıyor ama bizim ülkede çok daha fazla
Neden mi?
Okumamış olmasına rağmen çoğu okumuştan daha kibar, vicdanlı ve insanlığı olan kişiler de var kişilikle alakalı bir durum
Mesaj otomatik birleştirildi:

Haberdeki kadın ölmemiş bugün boşu boşuna modum düştü şu haberi okuduktan sonra :D Lütfen dikkatli açalım konuyu.

Haber içeriğide bu. ( Adam Tam tahmin ettiğim gibi içki kumar karı kız ne ararsan var. )
23 yıldır aile içerisinde sürekli şiddet gördüm. Kumar, içki, kadın, aldatma olayları vardı. Sürekli sabrettim 6 yıldır aynı işyerinde çalışıyorduk. Aynı yerde olduğumuz için beni sürekli yanımdaki çalışanlarımızla, müşterilerimizle aldatıyordu. En sonunda sabrım tükendi. Boşanma kararı aldım.
Başta öldüğü söylendi sonra ölmediğini öğrenince düzenledim içeriği?

Usui Takumi

Müdavim
Reaksiyon puanı
1,177
Neden mi?
Okumamışlıkla çok bir alakası yok.

"Gezdim Şam ile Halep
Eyledim İlmi Talep
Meğer ilim bir hiçmiş
İlla edep illa edep"

diyor Yunus Emre.

DKN NZY

Müdavim
Reaksiyon puanı
10,146
Hapse atılsa ne olacak ki ölümün cezası ölüm olmalı

Dilara Kaya

Müdavim
Reaksiyon puanı
3,756
Boşanmak istediği eşine 5 el ateş eden Ragıp Canan'ın avukatı: “Müvekkilim eşine olan sevgisinden duygularına engel olamamıştır.”
Bu nasıl bir savunma ya rezillik

DKN NZY

Müdavim
Reaksiyon puanı
10,146
Boşanmak istediği eşine 5 el ateş eden Ragıp Canan'ın avukatı: “Müvekkilim eşine olan sevgisinden duygularına engel olamamıştır.”
Bu nasıl bir savunma ya rezillik
Adamı salsınlar 5 10 kişinin yanına onlarda duygularını ifade erer

Son mesajlar