Haber Yine ve yine kadın cinayeti!

Bu konuyu görüntüleyen kullanıcılar Konu (Kayıtlı: 0, Misafir: 1)

KamtariR

Profesör
Allah belasını versin. Bin belasını versin. İmansız namussuz herif.

Biz nasıl bu hale geldik şaşıyorum. imandan, islamdan uzaklaştıkta insanlıktan da uzaklaştık.

ne moralim kaldı ne motivasyonum :oops:

Vay be hayatımda hiç anlam veremediğim insan tipleri bunlar.Ben yolda yürürken bile bakışlarımı kaçırıyorum onlardan minübüste otururken dikkat ediyorum aman yanlış anlaşılma olmasın ne olur ne olmaz diye herife bak öldürüyor.

SiberOptik

Asistan
Bir kadın ölürken kanıyla "kurtuldum" yazacak kadar kötü şeyler yaşamış. Bu yüzden susmayın tepki verin diyoruz ve bunu hala anlamayanlar eleştirenler var. #KadınCinayetleriPolitiktir
Kadınları öldürmeyi bırak el kaldırılması bile erkeklige sığmaz sen şiddetli geçimsizlik yaşayabilirsin veya başka durumlar olabilir fakat bu ölüm veya dövmeye gitmemelidir.

Çok mu daraldın çık dışarı spor yap boksa git siniri at kadına vurmak asla çözüm değildir.

Dilara Kaya

Profesör
İçerik Ekibi
Kadınları öldürmeyi bırak el kaldırılması bile erkeklige sığmaz sen şiddetli geçimsizlik yaşayabilirsin veya başka durumlar olabilir fakat bu ölüm veya dövmeye gitmemelidir.

Çok mu daraldın çık dışarı spor yap boksa git siniri at kadına vurmak asla çözüm değildir.
Şiddet hiçbir şeyin çözümü değil bir insan nasıl hayat arkadaşına şiddet uygulayabilir aklım almıyor

OzkanK.

Profesör
Şiddet hiçbir şeyin çözümü değil bir insan nasıl hayat arkadaşına şiddet uygulayabilir aklım almıyor
Hayat arkadaşı eroin bağımlısı alkolük kumarbaz veya daha anlaşılır bir dil ile piskopat ruhlu ise her altı yapar. ( İnsanların böyle tipler ile nasıl evlenip ortak hayat kurduğu birde ondan çocuk yaptığı önemli olan bu. )
Haberleri takip ederim genelde. 18-19 yaşında eski sevgilisi veya kocası tarafından öldürülen kızlarının 26-30 yaşında sözde sevgilisi ben Erkek olarak yolda selam vermeyeceğim bakınca tehlikeli bir tip olduğu potansiyel bir suçlu olduğu insanlarla sevgili olmaları bence en büyük etken. ( Sevgili olmak bile çocuk oyuncağı olmamalı ince elenip çok sık dokunmalı piyasada geri zekalı dolu. )

Ayrıca Adalet sistemimizde çok büyük açıklar var bence CEZA SİSTEMİ ile ilgili. Atıyorum o kadın boşanma aşamasında ya ( Ama daha boşanmadı Erkek onay vermiyor mahkeme uzuyor flan. ) O sırada kadın bir erkek ile görüşse ve kocası karısını vursa öldürse Ağır tahrik sayılıyor düşünebiliyormusunuz. Hem kadın belki darp edildi şiddet gördü kocası tarafından aldatıldı. Ama kendisi yeni bir ilşkiye başladıysa evli halde iken aldatmaya girip adam öldürürse ağır tahrikten cezası yarıya düşüyor yani 12-15 yıl alıyor 7-8 yıl yatar kalanı açık ceza evinde geçer.

Son mesajlar