Haber Yine şişede durduğu gibi durmadı! Alkolü fazla kaçıran kadın polislere kur yaptı

Lord Erenify

Imperial Lord
Reaksiyon puanı
564
ABD'nin Ohio eyaletinde 20 yaşındaki Grace Spoonamore isimli bir kadın alkollü araç kullandığı şüphesiyle durduruldu. Polis çevirmesi sırasında alkolmetreye üfleyen kadının yasal alkol sınırı aştığının ortaya çıkmasından sonra memurlar onu tutuklamak için hamle yaptı. Elleri kelepçelenen kadın polis memuruyla flört etmeye çalışırken memura, ''Bana elektroşok verin hoşuma gidiyor'' dedi.

Amerika Birleşik Devletleri'nin Ohio eyaletinde bir polis çevirmesi sırasında yaşanan ilginç anlar polis kamerası tarafından saniye saniye kaydedildi. Söz konusu görüntülerde alkollü araç kullandığı tespit edilen 20 yaşındaki Grace Spoonamore isimli kadın, polislere kur yaparak "Bana elektroşok verin hoşuma gidiyor" ifadelerini kullandı.

TUTUKLANDI

Görüntülerin devamında polislerin yüzüne tüküren genç kadın,aşırı hız yapma, alkollü araç kullanma, resmi işleri engelleme ve bir memura basit saldırı şüphesiyle tutuklandı. 18 Eylül'de ön duruşmaya çıkacak Spoonamore'nin ceza davası ise 2 Ekim'de başlayacak.

O anlardan kareler;
Maalesef ki fotoğraflar yanlış anlaşılabilecek kapasitede olduğu için eklemiyorum.

Kaynak: SonDakika