Yıldırım Polat'tan Arda'yı istedi

anarchst

Profesör
Reaksiyon puanı
4
Genel yayın yönetmenimiz Necil Ülgen de o yemekteydi. İşte müthiş pazarlık!

18_259535_24FAN01ARDO-COOK-B.jpg

Aziz Yıldırım: Arda’nın bonservisi için 15 milyon Euro veririm. Parayı da pazartesi günü hesabınıza peşin olarak yatırırım...
Adnan Polat: Siz galiba benim Galatasaray’daki görevime devam etmemi hiç istemiyorsunuz

İstanbul, İstanbul olalı böyle buluşma görmedi. Üç büyük kulübün başkanları önceki gece Doğan Yayın Holding Başkanı Mehmet Ali Yalçındağ’ın evsahibi olduğu gecede biraraya geldi. Mehmet Topuz ve Gökhan Zan transferlerinden sonra kamuoyunun aklından geçen ‘Acaba araları açıldı mı?’ sorusunun cevabını almak ise 30 saniye sürdü. Gece tam anlamıyla, ‘Dostların buluşması’ şeklinde geçti.

Ne gerginliği, tam bir dost buluşması gibiydi
Üç başkan son derece samimi ve eğlenceli bir sohbete dalarken, geceye damgasını vuran konu hiç şüphesiz Aziz Yıldırım’ın, Adnan Polat’tan Arda Turan’ı istemesi oldu. Sarı-Kırmızılı genç yıldızın bonservisi için Galatasaray Başkanı’na 15 milyon Euro öneren Yıldırım, “Arda’yı verin pazartesi günü hesabınıza parayı peşin yatırayım” dedi. Polat’ın bu teklife yanıtı ise esprili oldu: “Aziz başkan sen benim artık başkanlık yapmamı istemiyorsun herhalde.”
Arda’yı satmalarının söz konusu ve mümkün olmadığını belirten Polat, Aziz Yıldırım’a, “Sen bize Gökhan Gönül’ü sat başkan” talebinde bulundu. Sarı-Lacivertli ekibin başkanı buna karşılık, “Sen Arda’yı satabilirsen, ben de Gökhan’ı o da isterse veririm. Artık bunları aşmamız lazım. Büyük kulüpler arasında da futbolcular transfer olabilmeli, herkes de bunu anlayışla karşılamalı” diye konuştu.

Başkan Adnan Polat’a müthiş baskı!
Geceye misafir olan isimlerden Vatan Gazetesi Yönetim Kurulu Başkanı Zafer Mutlu, bu transfer pazarlığına, “Arda’yı Fenerbahçe’ye verirsen ben de Galatasaray forması giyerim” diyerek espiri katarken, bu teklifi Hürriyet Gazetesi Genel Yayın Yönetmeni Ertuğrul Özkök ve Doğan Yayın Holding Dergi Gurubu CEO’su Mehmet Y. Yılmaz’dan destek gördü.
l Bu keyifli gecenin tüm ayrıntıları ve fotoğrafları HELLO Dergisi’nin önümüzdeki çarşamba piyasaya çıkacak sayısında yer alacak.

KAYNAK

Haber doğruysa ki öyle görünüyor. Doğan yayın holdingin Maç yayın haklarını almak için. bu toplantıyı düzenlemiş olabilir. aman dijiturk kaçırma bu detayı...

NikeSteeL

Dekan
Reaksiyon puanı
131
Ben Fenerbahçeliyim ARDA yı Fenerde istemem .!!!!

Arda Fenere Gelse GS liler Ardayı istemez .!

ne Kaz yansın ne Çiğer . Kalsın arda orda iyi yeri

Rapchy

Rektör
Emektar
Reaksiyon puanı
119
" Saraçoğluna sadece deplasmana gelirim " Arda Turan :)

emubaltaci

Rektör
Emektar
Reaksiyon puanı
129
kesinlikle isterim, arda çok iyi bir futbolcu

anarchst

Profesör
Reaksiyon puanı
4
buraya dikkat.
Adnan Polat: Siz galiba benim Galatasaray’daki görevime devam etmemi hiç istemiyorsunuz.

anarchst

Profesör
Reaksiyon puanı
4
fenerbahçeli arkadaşlarla bu konuları tartışmamanızı şiddetle tavsiye ederim.
onlara kalsa yıldırım istese zlatanı messiyi iniestayı herkesi alır.

tmpuser

Profesör
Reaksiyon puanı
1
fenerbahçeli arkadaşlarla bu konuları tartışmamanızı şiddetle tavsiye ederim.
onlara kalsa yıldırım istese zlatanı messiyi iniestayı herkesi alır.

Getirmesi önemli değil O kadar parayı vermek getirmek başarı değil enayilik olur.

Ortega da geldi ne oldu Fenerin parasını yedi gitti

Scorpius

Asistan
Reaksiyon puanı
0
A.Polatta en iyi oyuncusunu ezeli rakibine satacak:DD

Hadi sattı diyelim Arda Fener'i şampiyon yaptı hesabını nasıl verecek A.polat..

TazzzY

Dekan
Emektar
Reaksiyon puanı
275
Arda Fenere Verilirse Bu takımı tutarsam Top oluyum başka bişi demiyorum Zaten verilmez arda turanda Gitmez :p

MeLankoLia

Profesör
Reaksiyon puanı
1
yabancı kulüpler çok daha fazlasını verirler.
zaten a.polat da göndermez arda bu takımın en iyi oyuncusu.

knightx

Profesör
Reaksiyon puanı
15
Arda gibiler günümüzde çok değil adam 1 numara satmayız adamı

Juggernaut

Profesör
Reaksiyon puanı
41
Yıldırım isterse ardayıda alır gs kulübünüde...

Mehmet Topuz Beşiktaş'a gelmek istediği halde Beşiktaş'a getiremeyen...
Nihat Kahveci'yi Beşiktaş'a getiremeyen...
Gökhan Zan'ı bedelsiz olarak Galatasaray'a kaptıran...

isterse Arda'yı da Galatasaray'ı da alırmış :D :lol::lol::lol:

kryyltkn

Doçent
Reaksiyon puanı
0
Vallahi kimler geldi geçti vallahi ben artık futbolcuların takım tuttuklarına inanmıyorum sadece düşündükleri para. Bakarsın Arda fenere gitmiş hiç belli olmaz bu işler Emre Belözoğlu, Fatih Akyel'den sonra ben artık herşeye inanırım.

hta1905

Profesör
Reaksiyon puanı
1
Vallahi kimler geldi geçti vallahi ben artık futbolcuların takım tuttuklarına inanmıyorum sadece düşündükleri para. Bakarsın Arda fenere gitmiş hiç belli olmaz bu işler Emre Belözoğlu, Fatih Akyel'den sonra ben artık herşeye inanırım.
Bahsettiğin oyuncular önce yurtdışına gitti,ondan sonra Fenerbahçe'ye.Doğrudan transfer olmadılar.Arda yurtdışına gidip,Türkiye'ye geri dönecek olursa,o zaman belki o da gidebilir.Ama Belözoğlu ve Akyel gibi çirkeflik yapmaz.Biri doğuştan Fenerbahçeli olduğunu söyledi,biri derbide Galatasaray kaptanı üzerine yürüdü.Zaten bu hareketleriyle kalitelerini ispatladılar ve layıklarını buldular.

eray045

Rektör
Reaksiyon puanı
250
ahanda şuraya yazıyorum
aziz yıldırım ardaya 50 milyon versin arda yine gitmez :sleep:

ridvan1452

Profesör
Reaksiyon puanı
1
ya bu fenerliler ardayı nakadar istemiyolarmıs ya bunlar mehmet topuzuda istemiyolardı ama nooldu bilmi yom :D

enternasyonal

Asistan
Reaksiyon puanı
1
Fnerliler topuzuda istemiyolardı sonra bağırlarına bastılar bunlarda aziz ne derse o olur koyun sürüsü gibi seyircileri var.

enternasyonal

Asistan
Reaksiyon puanı
1
Mehmet Topuz Beşiktaş'a gelmek istediği halde Beşiktaş'a getiremeyen...
Nihat Kahveci'yi Beşiktaş'a getiremeyen...
Gökhan Zan'ı bedelsiz olarak Galatasaray'a kaptıran...

isterse Arda'yı da Galatasaray'ı da alırmış :D :lol::lol::lol:

Topuzun bonservisini fenere vermiş kulübü ne yapabilirsin ki en kötüsü giderdi tekrar kayseriye onu da yapmak istemedi beşiktaş nihat kahveciye gelince kulübüyle anlaştık ama adam türkiyeye gelmek istemedi bizi istemeyeni biz hiç istemeyiz fenerle karıştırmayın bizi onlar kendilerine söven oyuncuyu bile bağırlarına bastılar (tümer metin) gökhan zan bedelsiz olayına gelince adamın sözleşmesi bitmiş zaten beşiktaşta kadroda düşünmemiş anlaşmamış doğal olarak istediği takıma gider. Türk insanı harbiden balık hafızalı yıllar önce aziz yıldırım bi kere gs ye kızmış istersem gs yi alır fenerium yaparım demişti hiç sesiniz çıkmadı siz hala ne konuşuyonuz.