Yıkıldımmm :( :( :(

Silence

Dekan
Reaksiyon puanı
49
Arkadaşlar ;

Bu olayı anlatmazsam içimde kalır,
Dün akşam sahibinden.com'da bir köpek ilanı gördüm gönüllü sahiplendirme'de o kadar tatlı o kadar sevimli bir hayvan ki içim gitti resmen . İlanda yazan şu şekilde : " petshop sahipleri ve aracılar aramasın yurt dışına gittiğim için köpeğimi sahiplendirmek istiyorum mama ve aşı ücretide dahil olmak üzere herhangi bir ücret talep edilmeyecektir " .

Heyecanla aradım geçen dialog :
Ben : Merhabalar , sahibinden.com'daki köpek ilanınız için aramıştım
-Merhaba hanfendi
Ben : Köpek duruyormu ?
- Evet duruyor ancak , köpek arkadaşımın ben anlamam köpekten , şimdi sizinle açık konuşayım . Orda ücretli ilan dersek ilanı yayınlamıyorlar o sebepten ücretsiz yazdım . Köpeğin normalde piyasadaki fiyatı 1600 Tl civarında . Bugün biri aradı akşam alacak 1000 TL ye pazarlık ettik ancak arkadaşım 750 Tl ye almış ve bana 700 Tl ye satabileceğimi söyledi . İsterseniz size 700 tlden verebilirim ....

İşte Benim Yıkıldığım An . Resmen kandırıldım :unsure: Madem söz verdin en azından verdim desene . 700 Tl ye size vereyim diyosun utanmadan :cursing::cursing:

by efsane

Rektör
Emektar
Reaksiyon puanı
2,135
:D Benim söylediklerim rahatlatmadı seni. Ama iyi olmuş ohhh :D

jonjon

Profesör
Reaksiyon puanı
54
1000 Tl ye pazarlık etmiş başkasıyla , sana 700 e verecek .. erkek milleti işte :D (nasıda harcadım 2 dk. da :D )

hüzün_

Dekan
Emektar
Reaksiyon puanı
504
Silence cinsi önemli mi?Nasıl bi köpek istiyosun

elmalisoda

Profesör
Reaksiyon puanı
23
Kuş beyinli, insanları salak sanıyor galiba. Yok biri aramış da 1000 lira verecekmiş de ama siz 700 TL verirseniz size satalım??! Arkadaşı 750 TL ye aldığı köpeği 700 liradan fazlasına satmayacak kadar adaletli (!) fakat ilana yalan yanlış şeyler yazıp insanları kandırabilmeyi düşüncek kadar mantıksız üstelik söz verdiği başka biri varken?

Masal hepsi kimseye söz verdiğini sanmıyorum, ilanında ücretsiz yazan bir köpeğin sonradan para ile satıldığını öğrenen bi insan ona 1000 tl değer versin... Hayır köpek için değmez demiyorum (asla) ama o beyinsiz için çok fazla!

REDFOKS

Rektör
Emektar
Reaksiyon puanı
201
Böyle bir olayı ben yaşasam hemen sahibinden.com şikayet ederim.

Demnesia

Profesör
Reaksiyon puanı
43
Ben olsaydım daha fazla isterdim, *t sahibi olmaya bakacağınıza evlat sahibi olmaya bakın avrupadaki yaşlılara dönmesin sonunuz....

Silence

Dekan
Reaksiyon puanı
49
Silence cinsi önemli mi?Nasıl bi köpek istiyosun

Evde bakabileceğim küçük sevimli bişey :)

Kuş beyinli, insanları salak sanıyor galiba. Yok biri aramış da 1000 lira verecekmiş de ama siz 700 TL verirseniz size satalım??! Arkadaşı 750 TL ye aldığı köpeği 700 liradan fazlasına satmayacak kadar adaletli (!) fakat ilana yalan yanlış şeyler yazıp insanları kandırabilmeyi düşüncek kadar mantıksız üstelik söz verdiği başka biri varken?

Masal hepsi kimseye söz verdiğini sanmıyorum, ilanında ücretsiz yazan bir köpeğin sonradan para ile satıldığını öğrenen bi insan ona 1000 tl değer versin... Hayır köpek için değmez demiyorum (asla) ama o beyinsiz için çok fazla!

Ya sorma sodacım kahroldum resmen yaa pislik adam

Böyle bir olayı ben yaşasam hemen sahibinden.com şikayet ederim.

Gerek yok yaa Allahından bulsun .

hüzün_

Dekan
Emektar
Reaksiyon puanı
504
Bende bi on gün önce sibirya kurdu aldım.Biraz büyük ama.Gözleri çok güzel ya

elmalisoda

Profesör
Reaksiyon puanı
23
Evde bakabileceğim küçük sevimli bişey :)
Dün bi veterinere gittim, orda yavru kedicikler vardı :) çok tatlıydılar annelerine araba çarpmış, daha minicikken birisi alıp getirmiş yavruları, veteriner kadın da beslemiş iyileştirmiş (bi tanesinin tek gözü yoktu) :( Sordum, dedi ki yavrular biraz daha iyileşince ücretsiz sahiplendiriyorum. İçim gitti hemen alıp gideyim dedim :D Bilsem annem kızmayacak alıp evde bakardım ama evde istemiyorr!
Her neyse demek istediğim şu, :D konuyu amma dağıttım. Veterinerlere sorabilirsin, onlar evsiz kedilere köpeklere bakıp sonra gönüllülere veriyorlar. ;)

exop

Asistan
Reaksiyon puanı
4
Aslında "Sahibi 700 tl etmiyor, köpeği nasıl 700 tl olsun!" deyip kapatacaktın telefonu adamın yüzüne.

Silence

Dekan
Reaksiyon puanı
49
Aslında "Sahibi 700 tl etmiyor, köpeği nasıl 700 tl olsun!" deyip kapatacaktın telefonu adamın yüzüne.

İyi laf Vallahi :)

---------- Post added at 12:39 ---------- Previous post was at 12:37 ----------

şuna bakın ya :(

yer6

Profesör
Reaksiyon puanı
54
Silence bu köpek küçük tamam.ama sevimli değil sanki :S

mei

Profesör
Reaksiyon puanı
36
bol şans deseydin kendilerine

Mai Nai

Guru
Emektar
Reaksiyon puanı
157
Köpek deyince bişey zannettim:D En sinir kaptığım cins bu.
İlla köpek istiyosan petarkadas.com a üye ol.Orda var ücretsiz hayvan veren, sahibinden .comda ücretsiz bişeymi olurmuş

Reaksiyon puanı
66
[video=youtube;fhXfiiNob_o]http://www.youtube.com/watch?v=fhXfiiNob_o[/video]

bu arada köpek ne markaymış:mrgreen:

S_T_A_L_K_E_R

Profesör
Reaksiyon puanı
40
Eğer bahçen ve köpeğini gezdirip, onunla oyunlar oynayabileceğin bolca vaktin yoksa köpek almanı önermem. O hayvanlar ev hayvanı değil.
Ben de çok seviyorum köpekleri, kedileri ama yerim olmadığı için malesef sahiplenemiyorum.

musabbu

Profesör
Reaksiyon puanı
23
İçinizdeki hayvan sevgisine saygı duyuyorum, ama eğer köpeklere ayıracak paranız varsa fakir fukaraya yardım edebilirsiniz.
Veya afrikadaki açlık mücadelesi çeken insanlara yardım eden kuruluşlar var.
Haddime değil, sadece öneri.

PropHeTe

Profesör
Reaksiyon puanı
2,398
1 dalmaçyalı 6 yaşında ve 2 adet kedim 3 ve 1 yaşlarında var köpek bir çiftlikte yaşıyor (= arada bir unutmuş mu ? diye köpeğime gidiyorum inanın unutmuyor kediler sıcacık evdeler, köpeğim aramızda 300 mt mesafe olsun kızım diye bağırdığım anda 15 saniyede yanıma gelip kucağıma sıçrıyor (30-35 kg )hayvan sevgisi çok farklı bir şey bilemiyorum yaşamadan anlatılması çok güç

eğer çok özel bir cins aramıyorsan veya özel olsun diyorsan veterinerlik hizmeti veren petshop veya bostancıda hayvan hastanesi var oralardan ücretsiz köpek edinebilirsiniz!

LaWa

Profesör
Reaksiyon puanı
47
Ne insanlar varmış.
Aklı sıra uyanıklık yapacak.

by10ur

Profesör
Reaksiyon puanı
7
İnsanların duygularını kullanıyorlar bide utanmadan bu arada köpek öyle çok sevimli gelmedi bana :) bizim çöpün oradaki kedilere dayanamaz dışarı çıksa :D

topalsolucan

Rektör
Reaksiyon puanı
555
ne zamandır evin etrafında dolaşan uyuz tipli bir kedi vardı. geçen gün 3 tane yavru yapmış. anneleri ne kadar uyuzsa yavrularıda aksine o kadar sevimli.
uyuz kedi üç yavrudan ikisini aldı gitti bir tanesini bıraktı. gelir alır diye bekledim ama dünden beri ortalarda yok.
köpeği boşverde gel al şu kediyi :D