YGS sonuçları ne zaman açıklanacak ?

Jibbs

Doçent
31 Mart 2012
604
3
0
ben 2 sene once sınava gırdım ama 2 senedır bır gudubetlık var bu sınawda gecen yıl şike iddaları :))
bu yıl edebiyat zorlugu :)

kpln04

Profesör
2 Ekim 2009
2,887
2
218
bende türkçeyi bir saatten fazla bi sürede bitirdim sosyal iyiydi de matı salladım :(

sinan60

Öğrenci
3 Eylül 2009
81
1
8
Geçen sene Türkçe testinden 37.5 net yapmıştım. Bu sene 33.75 net yapabildim. Sorular geçen senede uzundu fakat bu sene daha hem uzun hem de daha zor sorular sormuşlar.

uA23uA

Profesör
19 Ağustos 2011
3,448
5
218
37
bizim yegenlerin hepsi türkçeden çakmış ne sordular ya bu kadar zormuydu.Yoksa bizimkiler yapamadıda ağız irliğimi yapıyorlar:D:D

Paramore

Dekan
10 Eylül 2010
5,179
27
0
Türkçe bölümündeki sorular için ağır konuşmak istemiyorum. İçime fenalıklar geldi, sınavı bırakasım geldi. İlk defa böyle oluyordu çünkü sorular öyle uzundu ki içlerinden çıkmak imkansızdı adeta.. Bir kere anlamazsanız ve baştan okuyayım derseniz bittiniz. Maşallah koca 2 sayfada neredeyse 4 soru vardı. Adamlar roman yazmış resmen.

İçimin rahat olduğu tek nokta işimin ve okulumun olması. Bu yıl bir de açıköğretime kayıt yaptırıp askerlik tecilini garantilemek için girdim bu sınava. Aksi halde bir yılımı hazırlanarak geçirip, mesleğim ve okulum olmasaydı, tek hedefim bu sınav olsaydı çok büyük hüsrana uğrayacaktım.

Biliyorsunuz artık lise mezunluğu pek bir değer taşımıyor. Öğrencilerin 12 yıllık emeğini 2 saat 40 dk'ya sığdıran, onu da düzgün yapamayan her yıl için eden bir sistem, bizim eğitim sistemimiz. Türkiye gibi üçüncü dünya ülkesinde de ancak böyle olabilirdi zaten. Hepimize geçmiş olsun arkadaşlar.

michuozawa

Guru
Emektar
6 Ağustos 2008
20,603
493
263
sorular kolaydı üç yıldır giriyorum :D bu sene de okuduğum halde girdim.
fen çok kolaydı sosyal ve bilhassa Türkçe de öyle.mat yapamadım hiç çalışmadığım için eminim yapsaydım muhteşem bir sınav geçirecekmişim :)

RaMZeN

Asistan
20 Mayıs 2011
424
3
0
Türkçe uzundu fakat sorular kolaydı. Fen haricinde bir sıkıntım yok benim.

Senisma34

Profesör
22 Nisan 2009
1,076
34
0
Bende öylesine girdim, Tükçe çok zamanımı aldı ama en rahat yaptığım bölümdü. Sosyali de yaptım fakat Matematiğe hiç bakmadım. Herhangi bir sonuç beni etkilemeyecek zaten. Yine de Türkçe iyiydi. Tabi iki soru bir sayfayı kaplasa da.

nevuser

Profesör
29 Mart 2010
1,665
2
0
Sınav esnasında tuvaletim (Küçük) Gelmeseydi daha iyi şeyler yapardım yav :D

WhiteHawk

Profesör
21 Mart 2009
2,024
43
228
Açılan konuyla verdiğiniz cevaplar arasında dağlar kadar fark var.Yine konuyu saptırdınız.Adam sonuçlar ne zaman açıklanacak diyor öbürü sınavda çişim geldi diyor.Tövbe tövbe.:mrgreen:

HRNKC

Profesör
1 Ağustos 2008
4,155
20
218
Kitapçıkları rastgele dağıtmadılar o nereden çıktı ? Söylediklerine değil yapılana bakmak lazım, gayet nizamı bir şekilde dağıtıldı kitaplar... Hoca yetkiliye sordu hatta doğrulattı ve uyguladı...