YGS sonuçları ne zaman açıklanacak ?

Jibbs

Doçent
Reaksiyon puanı
3
ben 2 sene once sınava gırdım ama 2 senedır bır gudubetlık var bu sınawda gecen yıl şike iddaları :))
bu yıl edebiyat zorlugu :)

Reaksiyon puanı
31
Soruları okuduğuna emin misin hocam :)
Sorulara bakmadanmı yorum yaptığımı sandın merak ettim cidden bi 2011 yılının sorularına bir bak çok nadir paragrafsız soru var ki sen yapamadın diye bir başkasınında yapamayacağı düşüncesini aklından çıkarmalısın.

kpln04

Profesör
Reaksiyon puanı
2
bende türkçeyi bir saatten fazla bi sürede bitirdim sosyal iyiydi de matı salladım :(

sinan60

Öğrenci
Reaksiyon puanı
1
Geçen sene Türkçe testinden 37.5 net yapmıştım. Bu sene 33.75 net yapabildim. Sorular geçen senede uzundu fakat bu sene daha hem uzun hem de daha zor sorular sormuşlar.

uA23uA

Profesör
Reaksiyon puanı
5
bizim yegenlerin hepsi türkçeden çakmış ne sordular ya bu kadar zormuydu.Yoksa bizimkiler yapamadıda ağız irliğimi yapıyorlar:D:D

re13el

Dekan
Reaksiyon puanı
114
bizim yegenlerin hepsi türkçeden çakmış ne sordular ya bu kadar zormuydu.Yoksa bizimkiler yapamadıda ağız irliğimi yapıyorlar:D:D
Geçen seneye göre zormuş bizim arkadaş sınava girmişti tekrar o da öyle dedi. :D

Paramore

Dekan
Reaksiyon puanı
27
Türkçe bölümündeki sorular için ağır konuşmak istemiyorum. İçime fenalıklar geldi, sınavı bırakasım geldi. İlk defa böyle oluyordu çünkü sorular öyle uzundu ki içlerinden çıkmak imkansızdı adeta.. Bir kere anlamazsanız ve baştan okuyayım derseniz bittiniz. Maşallah koca 2 sayfada neredeyse 4 soru vardı. Adamlar roman yazmış resmen.

İçimin rahat olduğu tek nokta işimin ve okulumun olması. Bu yıl bir de açıköğretime kayıt yaptırıp askerlik tecilini garantilemek için girdim bu sınava. Aksi halde bir yılımı hazırlanarak geçirip, mesleğim ve okulum olmasaydı, tek hedefim bu sınav olsaydı çok büyük hüsrana uğrayacaktım.

Biliyorsunuz artık lise mezunluğu pek bir değer taşımıyor. Öğrencilerin 12 yıllık emeğini 2 saat 40 dk'ya sığdıran, onu da düzgün yapamayan her yıl için eden bir sistem, bizim eğitim sistemimiz. Türkiye gibi üçüncü dünya ülkesinde de ancak böyle olabilirdi zaten. Hepimize geçmiş olsun arkadaşlar.

michuozawa

Guru
Emektar
Reaksiyon puanı
493
sorular kolaydı üç yıldır giriyorum :D bu sene de okuduğum halde girdim.
fen çok kolaydı sosyal ve bilhassa Türkçe de öyle.mat yapamadım hiç çalışmadığım için eminim yapsaydım muhteşem bir sınav geçirecekmişim :)

deatmania

Rektör
Reaksiyon puanı
62
Bu sorulara nereden ulaşabiliriz arkadaşlar?? Çözelim bakalım nasılmış.

RaMZeN

Asistan
Reaksiyon puanı
3
Türkçe uzundu fakat sorular kolaydı. Fen haricinde bir sıkıntım yok benim.

ALPARS

Profesör
Reaksiyon puanı
8
Zıkkım şeye bende girdim. Türkçe'de bildiğiniz roman okudum matematik gebertti beni çok zamanımı yedi. Fene bakamadım tam sosyalden de 15 tarih çözdüm. Offf off.
Okuduğum kitaplar arasına ekledim.
Kitapçıkmış :D
Resmen kitap :D

Senisma34

Profesör
Reaksiyon puanı
34
Bende öylesine girdim, Tükçe çok zamanımı aldı ama en rahat yaptığım bölümdü. Sosyali de yaptım fakat Matematiğe hiç bakmadım. Herhangi bir sonuç beni etkilemeyecek zaten. Yine de Türkçe iyiydi. Tabi iki soru bir sayfayı kaplasa da.

nevuser

Profesör
Reaksiyon puanı
2
Sınav esnasında tuvaletim (Küçük) Gelmeseydi daha iyi şeyler yapardım yav :D

WhiteHawk

Profesör
Reaksiyon puanı
43
Açılan konuyla verdiğiniz cevaplar arasında dağlar kadar fark var.Yine konuyu saptırdınız.Adam sonuçlar ne zaman açıklanacak diyor öbürü sınavda çişim geldi diyor.Tövbe tövbe.:mrgreen:

HRNKC

Profesör
Reaksiyon puanı
20
Kitapçıkları rastgele dağıtmadılar o nereden çıktı ? Söylediklerine değil yapılana bakmak lazım, gayet nizamı bir şekilde dağıtıldı kitaplar... Hoca yetkiliye sordu hatta doğrulattı ve uyguladı...

goodolddays

Dekan
Reaksiyon puanı
202
[MENTION=84327]deatmania[/MENTION] çok sağol hocam. İki gündür bunu arıyorum