Yeter Artık bu kadarı fazla!

Bu konuyu okuyanlar

TheLastWarrior

Müdavim
Reaksiyon puanı
3,044
Güncelleme konusna bu kadar takılmayın telefon baştan aşağıda değişmeyecak hatta yazıımdan dolayı bataryası rom oturana kadar br tık erken bitecek sana kim dedi baştan aşağı değişeceğini söyleyim vereceklerini son güvenlik yaması, bazı hatalı uygulamaların optimizasyonu yapılmıştır, yeni karanlık mod özelliği, yüzen pencereler ve kayan pencereler tarzı bişey, bide bildirim paneli değişir bu kadar abarmanın manası yok

Malmedy

Müdavim
Reaksiyon puanı
1,059
Güncelleme konusna bu kadar takılmayın teledon baştan aşağıda değişmeyecak hatta yazıımdan dolayı bataryası rom oturana kadar br tık erken bitecek sana kim dedi baştan aşağı değişeceğini söyleyim vereceklerini son güvenlik yaması, bazı hatalı uygulamaların optimizasyonu yapılmıştır, yeni karanlık mod özelliği, yüzen pencereler ve kayan pencereler tarzı bişey, bide bildirim paneli değişir bu kadar abarmanın manası yok
Yeni navigasyon tuşları,süper duvar kağıtları,yeni animasyonlar. Şarjı 1 saatte bile bitse bişey demem getirin artık şunu! Babam kızmasa eski 4S e gecicem.

TheLastWarrior

Müdavim
Reaksiyon puanı
3,044
Yeni navigasyon tuşları,süper duvar kağıtları,yeni animasyonlar. Şarjı 1 saatte bile bitse bişey demem getirin artık şunu! Babam kızmasa eski 4S e gecicem.
Süper duvar kağıtları alt modellere glmiyor kim sana onu dedi mi9t bile almadı telefonun ara yüzü aynı kalacak bir bildirm paneli değişirse değişir oda apple benziyor sen güncelleme konusunu cok büyüttmüşssn gznde

MMTKR

Müdavim
Cezalı
Reaksiyon puanı
520
Olayı aynı kefeye koymuyorum. Zihniyet aynı diyorum. İkisi tam olarak aynı şeyler değil. İki zihniyette bekledikleri bir ürün geciktiği için sorumlu kişinin ölmesini istiyor. Yapılan yorumu doğru bulmuyorum deyip beni Xiaomi fanı olmakla suçluyorsunuz. Adam benim mesajımı, yazdığımdan pişman değilim diye alıntılıyor. Neyse ya kime ne anlatıyorum istediğini düşünsün herkes. Sonra kimse gelip bu Dünya'nın çivisi çıkmış demesin.
kolayllıklar dilerim moderatör bey :)

Malmedy

Müdavim
Reaksiyon puanı
1,059
Edit: Yine ertelenmiş. Kudurucam şimdi

_Zaur_

VİP üye
Reaksiyon puanı
22,765
Güncelleme olsa ne olacak ki? Uçup kaçıcak mı?
Note 8 güncellemesiz olsada zaten çok iyi kullanılabiliyor. Yani hatasız bir telefon.

Güncelleme sadece yeni cihazların hatasını giderme amaçlıdır benim gözümde.

YusufAcarVR

Asistan
Reaksiyon puanı
36
sabır bu işin sırıı ve gerçekten sizi çok beklettiler redmi note 8 pro kullanıcısıyım iyiki note 8 lmamışım

Avicebron

Asistan
Reaksiyon puanı
96
Ne kadar ilginç. Bir marka kuruyorsun ve onu tüm Dünya'ya açıyorsun. Sonra adamın birisi güncelleme gecikti diye senin ölmen için dua ediyor :D Yani şimdi bir şey derdim ama neyse. Ya yaşınız çok küçük ya da aile terbiyesi almamışsınız. Çünkü bu kadar sıradan bir olay için bir başkasının ölmesini isteyecek kadar düşüncesizsiniz.
Bir şirkette bir mal satıp arkasında durmuyorsa tüketici verdiği paranın hakkını arar. Birileri güncellemeye takmıyor diye herkes takmamak zorunda değil. Açık beta testler yapıp hala buglu güncelleme atıyorsa şirket sorunludur. Dünyaya açılmış bir şirket rakiplerinin her telefonunun çakmasını yapmaya vakit harcayacağına artık düzgün bir model, güncelleme ve destek şeması hazırlamalı kendine. 3 yıl olmadan telefon değişmem Xiaomi ye 1 yıl katlanamadım. Android’in çözdüğü sorunları bile hala hatalı verebiliyor. Annem kullanıyor MIUI 12, Facebook bildirimi tam ortadan ikiye kesik geliyor. Adamın derdi Redmi aldım neden iPhone 12 gibi fotoğraf çekmiyor diye konu açmamış. Şirket 3 yıl güncelleme vereceğinin sözünü veriyor fakat sürekli aksama, bekleyiş, bekleyişin sonunda birşeyler çalışmıyorsa bunun sözünü eder
Ön kamera portre modu verdiler mıuı 10 ile bana buglu geldi, çalışmadı. Tamam diğer güncelleme 1,5 ay sonra geldi. O güncellemede hoparlörden cıvırtılı ses gelmesine sebep açtı. 1,5-2 ay kısa süreler mi?
Edit: biraz içimi döktüm.

S

SDN Anonim 608469

SDN Okuru
Sabah kontrol ettiğimde redmi note 8 cihazmda MIUI 12 geldi diyordu yükledim okula gittim yukleyemedim okul olduğu için insin sonra yüklerim dedim. Okuldan geldim güncelleme yok diyor ulan şakamısiniz siz ya Xiaomi sizi kınıyorum Allah belanızı versin sizin artık söyleyecek söz kalmadı inşallah kapanır şirket gitsin ölsün başkanı yeter artık ban yersemde pişman değilim.
Olabilir.Hata bulmuşlardır güncellemeyi geri çekmişlerdir geri yayınlanır.

YusufAcarVR

Asistan
Reaksiyon puanı
36
ya abi bi miui 12 yaa fazlada kasmıo kastığıda oluo ama bi güncelleme gelmedi diede bole ölsün yok olsun felan bu arada a 10 a 4s gecicem diosun ama 1 hafta sonra rn 8 ini mumla arasın ne miui 12 ymiş az sabır yaa

S

SDN Anonim 645270

SDN Okuru
Artık söyleyecek söz kalmadı inşallah kapanır şirket gitsin ölsün başkanı yeter artık ban yersemde pişman değilim.
Şirket senin yüzünden kapanmaz, merak etme. Yazılım sorunu yaşadın diye mi beddua ediyorsun? Rom atarsın, güncellemeyi beklersin. Şu an sorun olup olmadığını neden yazmadın? Konuya Xiaomi düşmanı bir arkadaş vardı, en azından onun gelmemesine sevindim.

YusufAcarVR

Asistan
Reaksiyon puanı
36
sizce bu arkadaş a10 geçerse 1 hafta sonra tıpış tıpış rn8 ine geçmezmi gerçekten forumdaki en boş konu