Xiaomi Yeter Artık bu kadarı fazla!

Windows_7

Profesör
Sabah kontrol ettiğimde redmi note 8 cihazmda MIUI 12 geldi diyordu yükledim okula gittim yukleyemedim okul olduğu için insin sonra yüklerim dedim. Okuldan geldim güncelleme yok diyor ulan şakamısiniz siz ya Xiaomi sizi kınıyorum Allah belanızı versin sizin artık söyleyecek söz kalmadı inşallah kapanır şirket gitsin ölsün başkanı yeter artık ban yersemde pişman değilim.

Yasiin

Profesör
Sabah kontrol ettiğimde redmi note 8 cihazmda MIUI 12 geldi diyordu yükledim okula gittim yukleyemedim okul olduğu için insin sonra yüklerim dedim. Okuldan geldim güncelleme yok diyor ulan şakamısiniz siz ya Xiaomi sizi kınıyorum Allah belanızı versin sizin artık söyleyecek söz kalmadı inşallah kapanır şirket Amin.
İlk başta ilk yükleyenlerin geri bildirim yapması için 1 saat içerisinde geri çekiyorlar, hataları düzeltip haftaya paylaşırlar.

Görkem Say

Ride for Ruin and World's Ending!
Yönetici
Super Moderator
Editor
Ne kadar ilginç. Bir marka kuruyorsun ve onu tüm Dünya'ya açıyorsun. Sonra adamın birisi güncelleme gecikti diye senin ölmen için dua ediyor :D Yani şimdi bir şey derdim ama neyse. Ya yaşınız çok küçük ya da aile terbiyesi almamışsınız. Çünkü bu kadar sıradan bir olay için bir başkasının ölmesini isteyecek kadar düşüncesizsiniz.

bilexsamet

Profesör
Hataları düzeltiyorlardır. Hatalı güncelleme yapmaktansa yapmamak daha iyidir. Çok takamaya gerek yok. 1-2 hafta sonra tekrar gelir güncelleme zaten.

Windows_7

Profesör

Windows_7

Profesör
Ne kadar ilginç. Bir marka kuruyorsun ve onu tüm Dünya'ya açıyorsun. Sonra adamın birisi güncelleme gecikti diye senin ölmen için dua ediyor :D Yani şimdi bir şey derdim ama neyse. Ya yaşınız çok küçük ya da aile terbiyesi almamışsınız. Çünkü bu kadar sıradan bir olay için bir başkasının ölmesini isteyecek kadar düşüncesizsiniz.
O zaman Ağustos ta getircez demesinlerdi. Pişman değilim sözümden.
Mesaj otomatik birleştirildi:

Bu güncellemeyi almazsan mevcut telefonun çalışmayacak mı? Ne bu acelen kardeşim hiç mi yazılım güncellemesi yapmadın?
Yapmadım.