Yeni XP Güncellemeleri

Bu konuyu okuyanlar

_Zaur_

Rektör
Reaksiyon puanı
23,177
Düşünsenize Asusun Msi en iyi pcsinde Xp çalışıyo
İnan bana o yüzden hep Ryzen ve İntelin Haswell Seriden sonrakı sistemlerine gıcık oldum.

Ya adamlar istediği işletim sistemini kullanır size ne abi? Yok illa Win 10 olmalıymış neymiymiş güncelmiş güvenliymiş.

Bir sistem ki HDD de stabil ve performanslı çalışamıyorsa afedersiniz ama bir güzel söz söylerdim ban atarlar şimdi hiç söylemiyim boşuna ban yemiş olurum.

EFI Shell

shellx64.efi
Süper Moderatör
Reaksiyon puanı
18,969
İnan bana o yüzden hep Ryzen ve İntelin Haswell Seriden sonrakı sistemlerine gıcık oldum.

Ya adamlar istediği işletim sistemini kullanır size ne abi? Yok illa Win 10 olmalıymış neymiymiş güncelmiş güvenliymiş.

Bir sistem ki HDD de stabil ve performanslı çalışamıyorsa afedersiniz ama bir güzel söz söylerdim ban atarlar şimdi hiç söylemiyim boşuna ban yemiş olurum.
Şimdiki monitörlere Windows 7 felan yakışmıyor mesela. Kimse 10 yıllık OS a destek sunmaz kolay kolay. Gerçi Sandy Bridge lerde XP desteği var komple.

_Zaur_

Rektör
Reaksiyon puanı
23,177
Şimdiki monitörlere Windows 7 felan yakışmıyor mesela. Kimse 10 yıllık OS a destek sunmaz kolay kolay. Gerçi Sandy Bridge lerde XP desteği var komple.
Yakışmıyor demekle bitmezki. Temalarla filan şekillendiririz. Yeterki destek versinler.

Sanırım ben bundan sonra son nesil sistem filan dizmem. Maksimum Haswell e kadar çıkabilirim. Özgürlük adına yani.

En sağlam bir orta şeker Haswell laptop alıp SSD taktımmı Linux Mint'le yoluma devam ederim.
Bıktım Windows dayatmalarından.

Directx12 dediler oda tırt çıktı. Daha neler bahane getirdiler olmadı en sonunda dayatma çözüm oldu kullanıcılara sevdirmek için.

EFI Shell

shellx64.efi
Süper Moderatör
Reaksiyon puanı
18,969
Yakışmıyor demekle bitmezki. Temalarla filan şekillendiririz. Yeterki destek versinler.

Sanırım ben bundan sonra son nesil sistem filan dizmem. Maksimum Haswell e kadar çıkabilirim. Özgürlük adına yani.

En sağlam bir orta şeker Haswell laptop alıp SSD taktımmı Linux Mint'le yoluma devam ederim.

Directx12 dediler oda tırt çıktı. Daha neler bahane getirdiler olmadı en sonunda dayatma çözüm oldu kullanıcılara sevdirmek için.
Senin düşüncen yanlış. Sende onların yerinde olsan büyuk ihtimalle aynı şeyi uygulardın. Birde Haswell çöp oldu bile. 4.Nesil Ryzenler varken.
Mesaj otomatik birleştirildi:

Zaten DX 12 ler Mantle tabanlı olduğundan kimse beklentiye girmedi bende dahil.

_Zaur_

Rektör
Reaksiyon puanı
23,177
Üretici olmadığımdandır aynen. Haswell işlevselliğini koruyor. Herkeste senin düşünebileceğin sistemleri toplamaya para yok unutuyorsun sanırım.

Geçen arkadaş laptop verdi bana SSD linki attım telefondan. Koşa koşa geldi aldı laptopu istemem dedi. Anlayacağın para kolay kazanılmıyor harcarkende akıllı harcamalıyız.

Reaksiyon puanı
16,118
Hala güncelleme diyen var! Her zaman en güncel işletim sistemi daha iyidir yavaşlama hurafe güncelleyin windows'u,os x'i,linux mint'i!

_Zaur_

Rektör
Reaksiyon puanı
23,177
Hala güncelleme diyen var! Her zaman en güncel işletim sistemi daha iyidir yavaşlama hurafe güncelleyin windows'u,os x'i,linux mint'i!
Ben güncellemiyorum. Böyle stabil performanslı kullanırım. :)

Edit- Güncellememde her zaman kapalı olmuştur.

_Zaur_

Rektör
Reaksiyon puanı
23,177
Kingston u aldın mı? :D
Fiyat uçtu hevesten düştüm. Galiba ucuzundan Gigabyte 120 gb alıcam. Yanınada Wd green 500 gb hdd çekerim.

UEFİ 8.1 ile yoluma devam ederim.

Sonrasında Laptop alırım SSD ekledimmi Linux Mint ohh miss.

İnternete laptoptan. Oyunlara PC den