Yeni XP Güncellemeleri

Bu konuyu okuyanlar

Ahmethz

Rektör
Emektar
benim gibi donanım sorunları yaşıyorsanız hiç güncellemeyin elbet birgün xp çökecektir :( yazık kotanıza

Bunlar onemli ve kritik guncellestirmeler. Sistem stabiliteniz izin verdigi olcude hangi isletim sistemini kullanirsaniz kullanin en son guncellestirmeleri lutfen yukleyin.

kilicbaligi

Dekan
Emektar
Biri hortlatmış konuyu sonuçta. Aradan tam on üç (13) sene geçmiş, seneler olmuş 2020; şimdi kimin XP güncelleştirmelerine ihtiyacı var? 🤔

_Zaur_

Rektör
Özel başlık
Torpilli
XP duyunca hafif bir gıdıklanma geldi. Ne günlerdi ama. Bayılırdım onun mavi ekranlarına.
O hata kodu senin Bu hata kodu benim dal internete bak ne sorunu var :D

Ram kullanımını 300 lerden kurcalaya kurcalaya 160 a düşürürdüm :D
Malum 512 ram olunca el mecbur yapmak lazımdı haahaa.

Şimdi Win 10 da 800 mb ram kullanımını normal görenlere sözümü desemde anlamazlarki. Ne güzel günlerdi be.

Dandik HDD kullanırdık XP sağolsun Şimdiki SSD lerin performansı gibi performans alırdık haahaaa :D

Özel başlık
@nixc0r
XP duyunca hafif bir gıdıklanma geldi. Ne günlerdi ama. Bayılırdım onun mavi ekranlarına.
O hata kodu senin Bu hata kodu benim dal internete bak ne sorunu var :D

Ram kullanımını 300 lerden kurcalaya kurcalaya 160 a düşürürdüm :D
Malum 512 ram olunca el mecbur yapmak lazımdı haahaa.

Şimdi Win 10 da 800 mb ram kullanımını normal görenlere sözümü desemde anlamazlarki. Ne güzel günlerdi be.

Dandik HDD kullanırdık XP sağolsun Şimdiki SSD lerin performansı gibi performans alırdık haahaaa :D
Oho benim arkadaşım vardı mahalledeki ilk pc toplayan kişi bendim gitmişti 128mb Ram alınış bende çok bilmiyorum gittim Xp kurdum ozaman arkadaşımla ne cs 1.6 atmadık çok attık ama onun pc kasıyordu

Özel başlık
@nixc0r
Ram kullanımına felan baktınmı? merak ettimde
16 bit kullanıyordu o bende 8 o zaman biz Ram in ne olduğunu bile bilmiyorduk almanyadan parçalar gönderdiler bide Xp cdsi göndermişlerdi
Ama heralde 50 mb gibi kullanıyordu tek office 98 ve cs yüklüydü onun pcsinde 4gb hdd si vardı onun
Mesaj otomatik birleştirildi:

16 bit kullanıyordu o bende 8 o zaman biz Ram in ne olduğunu bile bilmiyorduk almanyadan parçalar gönderdiler bide Xp cdsi göndermişlerdi
Ama heralde 50 mb gibi kullanıyordu tek office 98 ve cs yüklüydü onun pcsinde 4gb hdd si vardı onun
Ama hep mavi ekran veriyordu

EFI Shell

Rektör
Özel başlık
shellx64.efi
Tabii XP kuracaksanız. Bana kalırsa Windows Server 2008 IA-64 dü UEFI olarak kurun ya da destekliyorsa Itanium PC niz Windows Server 2008 R2 IA-64 du UEFI olarak kurun.

SDN Son Haberler