Yeni Tema Hakkında

CapScroLL

Profesör
Reaksiyon puanı
2,683
İnternet faturası geciktiği için uzun süredir foruma göz atamıyordum, şöyle bir bakayım neler olmuş dedim kendimi yanlış siteye girmiş gibi hissettim :tearsofjoy: Konuyu ele alacak olursak gayet şık, göz alıcı, modern ve harika bir tasarım olmuş, tüm forum yetkililerine ve üyelerine hayırlı olsun dileklerimi sunuyorum. Daha rastlamadım ama elbette küçükte olsa bir kaç hata vardır, onların da zamanla çözüleceğinden eminim. Tekrardan hayırlı olsun dileklerimi sunuyor, çalışmalarda emeği geçen arkadaşlara SDN'yi modern hale getirdikleri için teşekkür ediyorum.

BJKolik

Dekan
Reaksiyon puanı
6,757
Bende PC' den girdim şimdi çok güzel olmuş ve denemek için her zaman geç açılan ne dinliyorsunuz konusuna girdim şak diye açıldı. Görsel olarak ta fevkalade olmuş, emeği geçen herkese teşekkür ediyorum

MevlutOrhanTr

Asistan
Reaksiyon puanı
86
Bence çok güzel olmuş ama alışma süreci geçireceğiz.Zamanında facebook un timeline özelliğini kimse sevmezken bugün herkes alıştı.Keşke üst menü de favoriler olsaydı ve takip etmek istediğimiz forumları orada görseydik :)

CapScroLL

Profesör
Reaksiyon puanı
2,683
Bence çok güzel olmuş ama alışma süreci geçireceğiz.Zamanında facebook un timeline özelliğini kimse sevmezken bugün herkes alıştı.Keşke üst menü de favoriler olsaydı ve takip etmek istediğimiz forumları orada görseydik :)
Çok net ve yerinde bir örnek vermişsiniz, forum topluluğunun dikkate alması gerektiği mesajlardan biri.

CapScroLL

Profesör
Reaksiyon puanı
2,683
Bende PC' den girdim şimdi çok güzel olmuş ve denemek için her zaman geç açılan ne dinliyorsunuz konusuna girdim şak diye açıldı. Görsel olarak ta fevkalade olmuş, emeği geçen herkese teşekkür ediyorum
Bende de aynı, üstelik forumda çokça bahsettiğim bir konudur bağlı olduğum hat eski olduğu için modeme max 4 Mbps veriliyor alabildiğim 2 Mbps'i geçmiyor upload desek 0.30-0.40 Arası ama ilk defa girmeme rağmen mermi gibi açıldı mübarek o_O:D

fragger

Dekan
Reaksiyon puanı
3,061
Selam arkadaşlar,

Güzel yorumlarınız için hepinize kendi adıma ve yönetimdeki arkadaşlarım adına teşekkür ederim. Yeni sisteme geçtiğimiz için bazı ufak tefek hatalar oluştu ve bu hataları da hızlı bir şekilde gidermek için güncellemelere devam etmekteyiz. Her türlü eleştiri, öneri ve şikayete açığız.

Hepimize hayırlı olmasını diler, hepinize iyi forumlar dilerim.

alpacino_34

Profesör
Reaksiyon puanı
495
Yeni temamız hayırlı olsun :) alışması zor ama güzel olmuş Şubat 2016 güncellemesinden daha iyi forumu biraz hızlandırmak şart ama :)

Oezld

Asistan
Reaksiyon puanı
59
Bu çok modern bir tema. Tasarımcıları tebrik ediyorum;)

Cptapo

Asistan
Reaksiyon puanı
38
Mobilden bağlanıyorum bence sitenin bu hali gayet iyi.