'Yeni tasarım' hataları

nsgnc

Profesör
Reaksiyon puanı
10
Yeni tasarım bende böyle görünüyor sizde de böyle mi?

shiftdeleteit1.jpg

Düzeltme: 2. resim eklendi.

En alttaki adres kısmı şeçili olmadan görünmüyor.
shiftdelete2md4.jpg

hta1905

Profesör
Reaksiyon puanı
1
Kullandığınız tarayıcıyla ilgili olabilir mi?Bende Firefox var,böyle bir sorunlar karşılaşmadım.Ama bazen anasayfayı açarken,bazen de sayfa kendi kendine yenilendikten sonra şu ekranla karşılaşıyorum :

sdnlz4.jpg

PC MERAKLISI

Dekan
Reaksiyon puanı
2
Kullandığınız tarayıcıyla ilgili olabilir mi?Bende Firefox var,böyle bir sorunlar karşılaşmadım.Ama bazen anasayfayı açarken,bazen de sayfa kendi kendine yenilendikten sonra şu ekranla karşılaşıyorum :

aynı şey bazen bende de oluyo

nsgnc

Profesör
Reaksiyon puanı
10
Pardus kullnıyorum. Firefox ve operada böyle görünüyor.

Darknes$

Rektör
Emektar
Reaksiyon puanı
351
Xp, Opera kullanıyorum hiç bir sorun yok eline sağlık güzel olmuş.

onursevim

Profesör
Reaksiyon puanı
62
Yetti bu yeni tema tonla konu oldu yahu. bi konuda bunları göstermek daha iyi olur bence. . Kişisel algılama arkadaşım . Ama Bu tip şeyleri yeni konu açmadan diğer konulara yazsak daha iyi olur dağınık ve kirli olmaz . Ayrıca sorunun tarayıcıdan kaynaklanan bi durum

nsgnc

Profesör
Reaksiyon puanı
10
Ayrıca sorunun tarayıcıdan kaynaklanan bi durum

Neden kaynaklandığını bilmiyorum fakat linux kullanıyorum ve iki tarayıcıda da aynı şekilde görünüyor.

Yetti bu yeni tema tonla konu oldu yahu. bi konuda bunları göstermek daha iyi olur bence. . Kişisel algılama arkadaşım . Ama Bu tip şeyleri yeni konu açmadan diğer konulara yazsak daha iyi olur dağınık ve kirli olmaz .

Bununla ilgili bir konu yok!

FY2005

Profesör
Reaksiyon puanı
8
Bilgisayarda değilde cepten Opera Mini ile girince tasarım saçmalıyor biraz. Gerçi daha bitmedi tasarım ama yinede bilginiz olsun.

nsgnc

Profesör
Reaksiyon puanı
10
Windows'a özel fontlar kullanıldığından kaynaklanabilir mi?

onursevim

Profesör
Reaksiyon puanı
62
Neden kaynaklandığını bilmiyorum fakat linux kullanıyorum ve iki tarayıcıda da aynı şekilde görünüyor.

Bununla ilgili bir konu yok!

Bununla ilgili demedim dikkatli okursan temayla ilgili dedim. Tema hakkında Genel konuştum. temayla ilgili Aklına gelebilcek herşey ! ;) Tek bi konuda olsa herşey bulması daha kolay olur dağınık olmaz

m1903

Profesör
Reaksiyon puanı
8
Sorun bence tarayıcınızdan kaynaklanıyor(yada temanın bazı tarayıcılarda düzgünce denenmeden kullanıma başlanmasındandır büyük ihtimalle). Şunu da ekleyeyim opera,Internet Explorer 8 (@Vista) ve Internet Explorer 8(@Win7) da sorunsuz görüntüleniyor.

Ekleme: Eğer tarayıcınızda reklam filtresi kullanıyorsanız(adblock vs.) sorun ondan da kaynaklanıyor olabilir. Reklamları engellerken bazı sitelerin düzgün görüntülenmemesine de sebep olabiliyor bu yazılımlar.

nsgnc

Profesör
Reaksiyon puanı
10
Bununla ilgili demedim dikkatli okursan temayla ilgili dedim. Tema hakkında Genel konuştum. temayla ilgili Aklına gelebilcek herşey ! ;) Tek bi konuda olsa herşey bulması daha kolay olur dağınık olmaz

Temayla ilgili herşey bir konuda olsa asıl o zaman kaos ortamı olur. Onlarca sayfa içinde kayboluruz.;)

Sorun bence tarayıcınızdan kaynaklanıyor(yada temanın bazı tarayıcılarda düzgünce denenmeden kullanıma başlanmasındandır büyük ihtimalle). Şunu da ekleyeyim opera,Internet Explorer 8 (@Vista) ve Internet Explorer 8(@Win7) da sorunsuz görüntüleniyor.

Ekleme: Eğer tarayıcınızda reklam filtresi kullanıyorsanız(adblock vs.) sorun ondan da kaynaklanıyor olabilir. Reklamları engellerken bazı sitelerin düzgün görüntülenmemesine de sebep olabiliyor bu yazılımlar.

Reklam filtresi varken de yokken de aynı sonuç. MS tabanlı sistemlerde sorun yok göründüğü kadarıyla.

Alex1024

Asistan
Reaksiyon puanı
4
Bendede bozuk çıkıyor, Opensuse 11.1 (Linux) kurulu, Firefox 3.0.5 sürümü. (Filtre açık/kapalı farketmiyor)
Sanırım tema windows sistemlerine göre tasarlanmış...

nsgnc

Profesör
Reaksiyon puanı
10
Bendede bozuk çıkıyor, Opensuse 11.1 (Linux) kurulu, Firefox 3.0.5 sürümü. (Filtre açık/kapalı farketmiyor)
Sanırım tema windows sistemlerine göre tasarlanmış...

:icon_-1::icon_-1::icon_-1: Linuxda da düzgün görünen tasarım istiyoruz.:helpsmilie:

webmaster

Profesör
Reaksiyon puanı
15
:icon_-1::icon_-1::icon_-1: Linuxda da düzgün görünen tasarım istiyoruz.:helpsmilie:

Bildirimleriniz ve desteğiniz için teşekkürler arkadaşlar, her mesajınızı dikkatle okuyoruz ve çalışmalarımız hızla devam ediyor. En kısa sürede linux üzerinde de testlerimizi yaparak gerekli düzenlemeleri yapacağımızdan emin olabilirsiniz.

nsgnc

Profesör
Reaksiyon puanı
10
Bildirimleriniz ve desteğiniz için teşekkürler arkadaşlar, her mesajınızı dikkatle okuyoruz ve çalışmalarımız hızla devam ediyor. En kısa sürede linux üzerinde de testlerimizi yaparak gerekli düzenlemeleri yapacağımızdan emin olabilirsiniz.
Teşekkürler. Gördüğümüz eksikleri yazıp yardımcı olmaya çalışırız.