Yeni Kategori Önerilerinizi Bekliyoruz

Bu konuyu okuyanlar

S

SDN Anonim 608469

SDN Okuru
Bana göre bunlar ve benzerleri.

ömerim55

Müdavim
Reaksiyon puanı
1,328
Aynen öyle çok saçma konular açılmaya başlandı hemde fazlası ile.
Bir forumda küfür argo ve cinsellik hariç her türlü fikir paylasilmalidir. Çok absürt bir örnek olmadıkca sansür uygulanması ise en hafif tabir ile acemice bir davranıştır. SDN forum da ne yazık ki ...pat gibi otoriter ve kuralcı moderatörler ile kullanıcıyı kaçırma noktasına geldi.

ömerim55

Müdavim
Reaksiyon puanı
1,328
Kilitlenen konular kategorisi de gelmeli. Bazı arkadaşlar bu kategoriye oldukça fazla konu tasiyacaklari için gayet de geniş bir kategori olur. Moderatorlerimiz bir el atar bu işe. Değil mi @MrtAltg bey.

ömerim55

Müdavim
Reaksiyon puanı
1,328
Öncelikle saygıyı elden bırakmayalım efendi mefendi sıkıntılı mı konu raporla
Bu konularda sıkıntı yok. Benim demek istediğim sadece "Saçma" denilerek kilitlediginiz konular. Neye göre saçma? Kime göre saçma? Kilitlediginiz konularda ne argo var ne hakaret. Neden kilitlediniz diyince de "Saçma" cevabı alıyoruz. Kendi hoşunuza gitmeyen konuları kilitliyorsunuz.

Son düzenleme:

ömerim55

Müdavim
Reaksiyon puanı
1,328
%90 bir kitle (saçma bulan), %10 (mantıklı bulan). Ve eğer forumda adalet olması gerekiyorsa saçma bulan kitlenin dediği yapılmalı, doğru da yapılıyor.
Saçma dediği konuya bir günde 80 mesaj geliyor ise bu konu ilgi görüyor demektir. Saçma olsa kimse yazmaz.

Akkara

Müdavim
Emektar
Reaksiyon puanı
9,363
Bu konularda sıkıntı yok. Benim demek istediğim sadece "Saçma" denilerek kilitlediginiz konular. Neye göre saçma? Kime göre saçma? Kilitlediginiz konularda ne argo var ne hakaret. Neden kilitlediniz diyince de "Saçma" cevabı alıyoruz. Kendi hoşunuza gitmeyen konuları kilitliyorsunuz.
Bu forumda "saçma" gerekçe olarak gösterilip kilitlenen bir konu şimdiye kadar hiç görmedim. Forum kuralları dayanak gösterilmeden, "keyfi" olarak kilitlenen/kapatılan bir konu varsa, linkini paylaşır mısın?

ömerim55

Müdavim
Reaksiyon puanı
1,328
K
Bu forumda "saçma" gerekçe olarak gösterilip kilitlenen bir konu şimdiye kadar hiç görmedim. Forum kuralları dayanak gösterilmeden, "keyfi" olarak kilitlenen/kapatılan bir konu varsa, linkini paylaşır mısın?
Bu şekilde kendi 2 konum var kilitlenmiş.

Akkara

Müdavim
Emektar
Reaksiyon puanı
9,363
K
Bu şekilde kendi 2 konum var kilitlenmiş.
Merhaba;

Şimdiye kadar forumda açtığınız üç konunuz kilitlenmiş.
İlkinde 9. madde forum kuralı gerekçe gösterilmiş.
Bir diğeri -bugün açılan konuda- mesaj olarak forumda bir şey yazılmamış/belirtilmemiş ve kilitlenmiş.
Akabinde 15 dk sonra "Anlamsız yere konuların kilitlenmesi" başlığı ile açılan konuda son kapatılan konunun neden kilitlendiği belirtilmiş, gerekçe sunulmuş ve o konuda kilitlenmiş.

Forumda (diğer üyeler tarafından başlatılmış) kapatılan diğer konulara kısaca baktım ve "Ailevi konular/meseleler sizi ve ailenizi ilgilendirir" gerekçesiyle kapatılan başka konuların var olduğunu görüyoruz. Saçma denilerek keyfi olarak kapatılan bir konu göremedim.

Ayrıca kilitlenen konulara ilişkin bir bildirimin size gelmiş olması lazım, bildirimde konu ile ilgili durum belirtilir.

ömerim55

Müdavim
Reaksiyon puanı
1,328
G
Merhaba;

Şimdiye kadar forumda açtığınız üç konunuz kilitlenmiş.
İlkinde 9. madde forum kuralı gerekçe gösterilmiş.
Bir diğeri -bugün açılan konuda- mesaj olarak forumda bir şey yazılmamış/belirtilmemiş ve kilitlenmiş.
Akabinde 15 dk sonra "Anlamsız yere konuların kilitlenmesi" başlığı ile açılan konuda son kapatılan konunun neden kilitlendiği belirtilmiş, gerekçe sunulmuş ve o konuda kilitlenmiş.

Forumda (diğer üyeler tarafından başlatılmış) kapatılan diğer konulara kısaca baktım ve "Ailevi konular/meseleler sizi ve ailenizi ilgilendirir" gerekçesiyle kapatılan başka konuların var olduğunu görüyoruz. Saçma denilerek keyfi olarak kapatılan bir konu göremedim.

Ayrıca kilitlenen konulara ilişkin bir bildirimin size gelmiş olması lazım, bildirimde konu ile ilgili durum belirtilir.
Bildirim gelmedi bugün kilitlenen konudan.

Akkara

Müdavim
Emektar
Reaksiyon puanı
9,363
G
Bildirim gelmedi bugün kilitlenen konudan.
Şu son zamanlarda forumda zaman zaman hatalar alıyoruz. Anlık bir sorun olabilir. Bilgi almak için forum bölüm/kategori yöneticisi ile iletişime geçerseniz, daha sağlıklı olur.
Size karşı kasıtlı bir tutum veya keyfi olarak uygulanan bir moderasyona ilişkin bir yaptırım göremedim ben. İyi forumlar, selamlar.

oguzrx

Profesör
Reaksiyon puanı
680
Rehber bölümü yapılmalı rehber yapicam nereye açıyım diye düşünüyorum,modlu bios ve bios hakkında bir bölüm açılsın

MrtAltg

Müdavim
Emektar
Reaksiyon puanı
12,058
Rehber bölümü yapılmalı rehber yapicam nereye açıyım diye düşünüyorum,modlu bios ve bios hakkında bir bölüm açılsın
Önerisi yapılmıştı zaten şu an forumdan kaynaklı hataları bir çözelim bakcağız önerilerilere daha sağlıklı olarak.

oguzrx

Profesör
Reaksiyon puanı
680
Önerisi yapılmıştı zaten şu an forumdan kaynaklı hataları bir çözelim bakcağız önerilerilere daha sağlıklı olarak.
Tamamdır

atkaksoy501

Müdavim
Reaksiyon puanı
4,069
Bence şu raporla bölümüne bir ayar gelebilir örneğin neden raporladığımızı seçebiliriz. Hakaret, +18 İçerik gibi isteyen de altına açıklamasını yapabilir.
Önerinizi üstlerime ileteceğim. Bana da güzel bir fikir gibi geldi. Başka önerileriniz olursa onunla alakalı yeni bir konu açmanız veya o önerinize uygun bir konu bulmanız daha uygun olur. Anlayışınız ve öneriniz için teşekkür eder, iyi forumlar dilerim.

Little Cat

Müdavim
Reaksiyon puanı
10,454
1618201803036.png

Eğitim kategorisinin alt kategorisi adı altında Genel Kültür isimli kategori gelebilir. Hoş durur.

yusufege

servet sayar
Reaksiyon puanı
850
Sınavlarla ilgili bir konu gelebilir

aspet

Asistan
Cezalı
Reaksiyon puanı
243
Ticaret yapılsa iyi olur hocam

Son mesajlar