İlk Yeni Kategori: Forum Oyunları Açıldı

Hakkı Alkan

Administrator
Yönetici
Admin
Değerli arkadaşlar, sizlerden gelen istek ve bizim yaptığımız araştırmalar üzerine forum kategori sisteminde bazı değişiklikler yapmaya başladık. Yeni bölümler geliyor ve olan bölümler de bazı değişikliklere uğrayacak.

İlk değişikliğimiz biraz kolay olduğundan erkene alalım dedik ve "Forum Oyunları" diye bir kategori oluşturduk "Oyun" ana kategorisi altına.

Forum ana sayfasının uzamaması için alt kategoriler yan yana dizilecekler. Şu anda "Forum Oyunları" ve "Flash Oyunlar" bu şekilde.

Forum Oyunları kategorisinde ise canınız sıkıldığında veya online üyelerle eğlenceli geyikler çevirmek istediğinizde hemen katılabileceğiniz oyunlar mevcut. Bu oyunlar, yine forum üyelerimiz tarafından oluşturulan oyunlar.

Bu yeni kategorinin moderatörü belli değil. Moderatör olmak isteyen arkadaşlar bana özel mesak atarlarsa sevinirim. Yeni moderatör atanana kadar Seçil, bu bölümün moderatörü.

Yeni kategorimiz ile ilgili görüş, öneri ve "hayırlı olsun yaw açarken beni çağırmadınız" dileklerinizi bu başlığa belirtin.
 

doctor

Asistan
Moderatör olmak isteyen arkadaşlarda herhangibir yeterlilik istiyormusunuz?

Mesaj sayısı, bağlı kalma süresi vs..?
 

chimera

Dekan
Onursal Üye
Forum ile ilgili operasyonlara başlanılmıştır. Vatana millete hayırlı uğurlu olsun.
 
Üst