Yeni Kategori Önerilerinizi Bekliyoruz

ahmtyks

Asistan
Reaksiyon puanı
2
forum sahipleri oyun yapımıyla ilgili ciddi adımların atıldığı bir konu istiyoruz çevrenizde bu tarz insanlar elbet vardır onları bu foruma çekseniz? bir bölüm açılsa pc oyun yapımıyla ilgili ancak diğer forumlardaki gibi değil ciddi birşeyler yapılsa artık? bu ülke ne zaman oyun yapacak doğru düzgün ? sizin maddi sponsor olarak girişimleriniz var artık bir el atsak ?

12ada

Doçent
Reaksiyon puanı
7
Çok iyi olur aslında SDN bir grup toplasa eğitim videoları çekilse 0'dan anlatılsa. Ama böyle birşey yapmazlar :)

Milton Sirotta

Profesör
Reaksiyon puanı
4
Önerilerimizi yazıyoruz da bir faydası olmuyor. İstediklerimizi açarsanız bir şey kaybetmezsiniz. [MENTION=36351]mr_rain[/MENTION] [MENTION=105290]erenberk[/MENTION] [MENTION=376]pesimist[/MENTION] [MENTION=19025]AliA[/MENTION] [MENTION=39818]Mai Nai[/MENTION]

OnurFK

Profesör
Reaksiyon puanı
4
kardeşler iyi güzelde oyun yapmak java bilgisi ister öyle her önümüze çıkanda java bilmiyor bilen adamda zaten işi gücü vardır bu tür işlere vakit ayırması biraz zor olur. Sonuçta bura Türkiye :)

Milton Sirotta

Profesör
Reaksiyon puanı
4
[MENTION=163013]OnurFK[/MENTION] kanka bir özele bak saatlerdir bekliyorum...

erenberk

Rektör
Reaksiyon puanı
101
Önerilerimizi yazıyoruz da bir faydası olmuyor. İstediklerimizi açarsanız bir şey kaybetmezsiniz. @mr_rain @erenberk @pesimist @AliA @Mai Nai

Bu başlıktaki her öneriyi bizim değerlendirmemizden geçiyor, uygun görülürse de açılıyor. Senin istediğin şeylere bakalım:

Bunları Biliyor Muydunuz? ve Nasıl Yapılır? adlı kategorileri bekliyoruz...

Yukarıdaki önerin zaten var olan bir kategori idi. Forumdaki tüm kategorileri bilmediğin ya da dikkat etmediğin anlaşılıyor. Böyle bir kategori olduğunu pesimist cevap olarak yazmış:

Küçük Aletler (Gadget) ve İç Mimari (Interior Design) kategorilerini görmekten mutluluk duyarız. :)

Bu yukarıda istediğin iki kategoriden küçük aletler kategorisi denilen kategoriden neyi kast ettiğin hiç anlaşılmıyor. Bir kategori önerecekseniz bununla ilgili açıklama yazmanız gerekir çünkü aklınızdakini anlamamız mümkün değil. Küçük aletlerden kastınız ev elektroniği ise o kategori mevcut:

http://forum.shiftdelete.net/ev-elektronigi/
http://forum.shiftdelete.net/kucuk-ev-aletleri/

İç mimari kategorisi ise forumda olmayan bir kategori ama zaten bu tarz bir kategori genele hitap etmiyor. Her kişisel isteğe göre kategori açmamızı bekleyemezsiniz. Sizin iç mimariye ilginiz olabilir hatta belki sizin dışınızda bir kaç üyenin daha bu yönde bir isteği olabilir ama diğer üyelerden bu yönde bir talep olmadıkça bir iki kişi istiyor diye yeni kategori oluşturamayız. Forumda kategorisi olmayan konular konu dışına açılıyor. Belki birkaç tane vardır ama şu zamana kadar iç mimari ile ilgili açılmış bir konuya ben rastlamadım. Kategori açma işi tamamen gelen talep yoğunluğuna bağlı olarak gerçekleştiriliyor.

Diyorsunuz ya istediklerimizi açsanız bir şey kaybetmezsiniz. Genele hitap etmeyen tüm istenilen kategoriler açılsaydı forumda büyük bir karmaşıklık, düzensizlik ve içeriği boş tonla kategori olurdu.

Milton Sirotta

Profesör
Reaksiyon puanı
4
Bu başlıktaki her öneriyi bizim değerlendirmemizden geçiyor, uygun görülürse de açılıyor. Senin istediğin şeylere bakalım:

Yukarıdaki önerin zaten var olan bir kategori idi. Forumdaki tüm kategorileri bilmediğin ya da dikkat etmediğin anlaşılıyor. Böyle bir kategori olduğunu pesimist cevap olarak yazmış:

Bu yukarıda istediğin iki kategoriden küçük aletler kategorisi denilen kategoriden neyi kast ettiğin hiç anlaşılmıyor. Bir kategori önerecekseniz bununla ilgili açıklama yazmanız gerekir çünkü aklınızdakini anlamamız mümkün değil. Küçük aletlerden kastınız ev elektroniği ise o kategori mevcut:

http://forum.shiftdelete.net/ev-elektronigi/
http://forum.shiftdelete.net/kucuk-ev-aletleri/

İç mimari kategorisi ise forumda olmayan bir kategori ama zaten bu tarz bir kategori genele hitap etmiyor. Her kişisel isteğe göre kategori açmamızı bekleyemezsiniz. Sizin iç mimariye ilginiz olabilir hatta belki sizin dışınızda bir kaç üyenin daha bu yönde bir isteği olabilir ama diğer üyelerden bu yönde bir talep olmadıkça bir iki kişi istiyor diye yeni kategori oluşturamayız. Forumda kategorisi olmayan konular konu dışına açılıyor. Belki birkaç tane vardır ama şu zamana kadar iç mimari ile ilgili açılmış bir konuya ben rastlamadım. Kategori açma işi tamamen gelen talep yoğunluğuna bağlı olarak gerçekleştiriliyor.

Diyorsunuz ya istediklerimizi açsanız bir şey kaybetmezsiniz. Genele hitap etmeyen tüm istenilen kategoriler açılsaydı forumda büyük bir karmaşıklık, düzensizlik ve içeriği boş tonla kategori olurdu.
•Öncelikle Nasıl Yapılır? kategorisini görmemişim ama Bunları Biliyor Muydunuz? bölümü yok.
•Gadget derken küçük faydalı araçlar kastetmiştim. fancy.com ve thegadgetflow.com'a bakarsanız ne dediğimi anlayacaksınız. Ya da bir aralar zamazing.org vardı hatırlarsanız orada değişik aletler tanıtılıyordu. Onun gibi şeyler...
•İç Mimari kategorisi ya da Dizayn adlı bir kategori açar ve ilgiye göre bir sonuca ulaşabilirsiniz.
İlginiz için teşekkürler yine de.

KaJMeR13

Profesör
Reaksiyon puanı
9
NGungor96 dedi ki:
"eğitim" ile ilgili bir bölüm açılabilir bence.
forumun yarısı öğrenci. konu dışı bölümde bir sürü eğitim le -liseyle- üniyle-hatta ilkokulla ilgili konu var.
http://forum.shiftdelete.net/tanisal...niz-nedir.html (Mesleğiniz Nedir?) anketinde bir sürü öğrenci var.
eğitimle ilgili de bir bölüm açılırsa baya iyi olur gibi bence .
ben eğitimle ilgili bir bölüm açılması konusunda diretiyorum :)
forum da çok öğrenci var. konu dışı bölümü eğitim ile ilgili sorularla dolu. bence böyle bir bölümün açılması çok iyi olur.
teknoloji forumunda sağlık bölümü açıldı. eğitim bölümü neden açılmasın ki?

hem bu eğitim bölümünde sadece okulla ilgili şeyler olmaz. mesela photoshop eğitimi olabilir. başka eğitimle ilgili şeyler olabilir. sadece lise üni olarak algılamayın.
daha iyi olmaz mı sizce de eğitim bölümü açılsa :)
(bunu öğrenci olduğum için söylemiyorum yani kendim için değil. cidden :))

erenberk

Rektör
Reaksiyon puanı
101
•Öncelikle Nasıl Yapılır? kategorisini görmemişim ama Bunları Biliyor Muydunuz? bölümü yok.
•Gadget derken küçük faydalı araçlar kastetmiştim. fancy.com ve thegadgetflow.com'a bakarsanız ne dediğimi anlayacaksınız. Ya da bir aralar zamazing.org vardı hatırlarsanız orada değişik aletler tanıtılıyordu. Onun gibi şeyler...
•İç Mimari kategorisi ya da Dizayn adlı bir kategori açar ve ilgiye göre bir sonuca ulaşabilirsiniz.
İlginiz için teşekkürler yine de.

Bunları biliyor muydunuz? Bir kategoriden çok konu gibi duruyor ki zaten bu isimli açılmış konular forumda mevcut. Bknz. Bunları Biliyor Muydunuz?
Gadget'lar genellikle yeni ürünlerden oluşuyor ve haber olarak paylaşılabilir. Ya da kampanyalı ürünlerde fiyatları ile paylaşılabilir.
Dizayn kategorisi dediğim gibi talep gelmedikçe açılabilecek nitelikte gibi durmuyor.
Gene de bunları yeniden değerlendireceğiz.

Milton Sirotta

Profesör
Reaksiyon puanı
4
Bunları biliyor muydunuz? Bir kategoriden çok konu gibi duruyor ki zaten bu isimli açılmış konular forumda mevcut. Bknz. Bunları Biliyor Muydunuz?
Gadget'lar genellikle yeni ürünlerden oluşuyor ve haber olarak paylaşılabilir. Ya da kampanyalı ürünlerde fiyatları ile paylaşılabilir.
Dizayn kategorisi dediğim gibi talep gelmedikçe açılabilecek nitelikte gibi durmuyor.
Gene de bunları yeniden değerlendireceğiz.
Teşekkürler.

erenberk

Rektör
Reaksiyon puanı
101
ben eğitimle ilgili bir bölüm açılması konusunda diretiyorum :)
forum da çok öğrenci var. konu dışı bölümü eğitim ile ilgili sorularla dolu. bence böyle bir bölümün açılması çok iyi olur.
teknoloji forumunda sağlık bölümü açıldı. eğitim bölümü neden açılmasın ki?

hem bu eğitim bölümünde sadece okulla ilgili şeyler olmaz. mesela photoshop eğitimi olabilir. başka eğitimle ilgili şeyler olabilir. sadece lise üni olarak algılamayın.
daha iyi olmaz mı sizce de eğitim bölümü açılsa :)
(bunu öğrenci olduğum için söylemiyorum yani kendim için değil. cidden :))

Eğitim bölümü aslında forumda farklı farklı kategorilere dağılmış olarak bulunuyor.

Photoshop eğitimi Photoshop ve Grafik Tasarım kategorisinde mevcut. Bknz.

Yazılımla ilgili eğitimlerin tamamı yazılım kategorisinde mevcut.

Eğitimden kastedilen lise-üniversite eğitimi gibi eğitim öğretim ise bunun için de Kariyer kategorisi mevcut.

http://forum.shiftdelete.net/kariyer/

KaJMeR13

Profesör
Reaksiyon puanı
9
Eğitim bölümü aslında forumda farklı farklı kategorilere dağılmış olarak bulunuyor.

Photoshop eğitimi Photoshop ve Grafik Tasarım kategorisinde mevcut. Bknz.

Yazılımla ilgili eğitimlerin tamamı yazılım kategorisinde mevcut.

Eğitimden kastedilen lise-üniversite eğitimi gibi eğitim öğretim ise bunun için de Kariyer kategorisi mevcut.

http://forum.shiftdelete.net/kariyer/
anladım. ilgilendiğiniz teşekkür ederim.
diğer forumlarda direk "eğitim" adında bölüm açılmış. bende onlardan esinlenerek böyle bir öneri de bulundum :)
demek ki forumu daha iyice tanıyamamışım :)

oslun

Dekan
Reaksiyon puanı
33
Ev Elektroniği kategorisine Ankastre/Ankastre setler eklenirse daha güzel olur :)

Milton Sirotta

Profesör
Reaksiyon puanı
4
Eğitim bölümü eklenmeli. Matematik, İngilizce, Türkçe gibi derslere ek olarak Photoshop, After Effects, Dreamweaver, Illustrator gibi bilgisayar programları da bulunmalı. Photoshop var ama hepsi aynı yerde olursa çok daha iyi olur.

Jacoub

Doçent
Reaksiyon puanı
4
Popüler oyunlar bölümüne Football Manager ve League of Legends oyunlarının eklenmesi gerektiğini düşünüyorum.

djvietnam

Profesör
Reaksiyon puanı
8
ben farklı bi soru sormak istiyorum bu yüzden ekstra konu açma gereği duymadım kirlilik olmasın diye youtube kapandı biliyorsunuz sdne nasıl video ekliycez örnek şahsi kendim bir video koyacam eskiden youtube ekleyip youtube üzerinden konuya video ekle linkinden videoyu kolayca atabiliyorduk sdn video olarak nasıl yüklüycez saygıdeğer mod arkadaşlarıma soruyorum örneğin benim bir kendi mixlediğim bir videom var müzik kategorisine bunu video olarak nasıl paylaşıcam teşekküler [MENTION=36351]mr_rain[/MENTION] [MENTION=105823]bt38[/MENTION] [MENTION=53503]serkanbb06[/MENTION]

Darknes$

Rektör
Emektar
Reaksiyon puanı
351
Dailymotion, vimeo gibi sitelere de yükleyebilirsiniz.

ScoutNews

Asistan
Reaksiyon puanı
0
'Spor' bölümüne , alt kategori olarak ; Diğer Spor Toto Süper Lig Takımları Haberler , Türkiye Futbol Alt Kategori Ligleri , Diğer Dünya ve Avrupa Ligleri , Basketbol , Diğer Sporlar bölümleri açılabilir . Spora ilgi ve kapsamlılık açısından yararlı olabilir bu şekilde bir uygulama . :)

Eric Cartman

Profesör
Reaksiyon puanı
2
'Spor' bölümüne , alt kategori olarak ; Diğer Spor Toto Süper Lig Takımları Haberler , Türkiye Futbol Alt Kategori Ligleri , Diğer Dünya ve Avrupa Ligleri , Basketbol , Diğer Sporlar bölümleri açılabilir . Spora ilgi ve kapsamlılık açısından yararlı olabilir bu şekilde bir uygulama . :)

Katılıyorum , ilaveten iddaa bölümüde açılabilir .

The Virus

Doçent
Reaksiyon puanı
1
Spor bölümüne kesinlikle daha fazla önemverilmeli bence. Daha önceden spor forumunda paylaşmıştım fakat bu konuyu yeni gördüm. O nedenle buraya da yazmak istedim. [MENTION=194661]eSa[/MENTION]
Spor

• Beşiktaş
  • Fenerbahçe
  • Galatasaray
  • Trabzonspor
Futbol

• Spor Toto Süper Lig
  • Ptt 1. Lig
  • Ziraat Türkiye Kupası
  • UEFA Avrupa Ligi
  • UEFA Şampiyonlar Ligi
  • FIFA Dünya Kupası
Basketbol

• NBA
  • Beko Basketbol Ligi
  • Euroleauge
Diğer Sporlar

İddaa Salonu

Yukarıdaki gibi birşey harika olur bence. [MENTION=376]pesimist[/MENTION]

Absolut Milk

Profesör
Reaksiyon puanı
46
benimde önerim şu,
bazen foruma bakmadığımız zamanlar oluyor , Gelen bildirimleri sekmede rakam ile gösterirseniz çok iyi olur.
Geçen bir mesajıma alıntı yapılmış ama ben 1 saat sonra cevap verebildim :D örnek olarak şu ekran görüntüsü yardımcı olur diye düşünüyorum. 46 tane bildirim olduğunu bu şekilde görebiliyorum bu sayede...

nailasmu

Profesör
Reaksiyon puanı
5
Spor bölümüne Tennis kategorisi eklenmeli, benim gibi tennis meraklıları vardır burda duşunuyorum [MENTION=2]Troy[/MENTION]

pesimist

Rektör
Emektar
Reaksiyon puanı
2,008
Spor bölümünde tenis konuları çoğaldığında kategoriyi açabiliriz. Öneriniz için teşekkür ederiz.