Yeni hdd ama hep dosya doğrulama yapmam gerekiyor

Bu konuyu okuyanlar

Merhaba yaklaşık 1-2 aydır hdd kullanıyorum yeni aldım ama kendi kendine dosya siliyor oyunlarda hep dosya doğrulama yapmam gerekiyor ilk hdd im yardım ederseniz çok ama çok sevinirim bazı arkadaşlarım format at pc ye diyor sizce ne yapmalıyım ?

darkstar

Profesör
Merhaba yaklaşık 1-2 aydır hdd kullanıyorum yeni aldım ama kendi kendine dosya siliyor oyunlarda hep dosya doğrulama yapmam gerekiyor ilk hdd im yardım ederseniz çok ama çok sevinirim bazı arkadaşlarım format at pc ye diyor sizce ne yapmalıyım ?
Anakartın sitesinden SATA-IDE driverlarını güncelleyin.

480 gb ssd toshıba kullanıyordum ve hiç sorun yaşamadım :d
Mesaj otomatik birleştirildi:

şimdi ise seagate barracuda 2tb kullanıyorum ve dediğim sorunu yaşıyorum
Hocam o zaman zayıf bir ihtimal de olsa dediklerine bakılırsa hdd servisten geçmeli... İade iste veya ucuza aldıysan yenisi ile değişimini...

Hd tune ile sağlık testi yap ve cristaldiskmark ile de hız testi sonuçları buraya at :)

Hocam o zaman zayıf bir ihtimal de olsa dediklerine bakılırsa hdd servisten geçmeli... İade iste veya ucuza aldıysan yenisi ile değişimini...

Hd tune ile sağlık testi yap ve cristaldiskmark ile de hız testi sonuçları buraya at :)
1606405286268.png

bu geliyor

1606405349290.png

ve bu

1606405800248.png

bune ya :d

Son düzenleme:
Zaman kaybetmeden iade et, değişim de isteyebilirsin eğer ucuza aldıysan... Bu resimleri de sakla, belki işi zora sokarlarsa kanıtın olur hakem heyeti için.