Soru Yeni Adminimize Net Bir Soru!

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...

mychar276

Müdavim
Müdavim
17 Mayıs 2016
3,043
5
3,213
358
Benim kadar sakin bir insan bile bu raddeye geldi.
Sürekli kendimi telkin ediyorum. Burada bilgi paylaşımı yapıyoruz. Medeni bir ortam, debate ortamı, vs.. diyorum. Ama artık tepki gösterilmeyecek gibi değil!

Ben hayatımda daha saçma çok daha az mesaj gördüm.
1719683229861.png

Bu beyefendi foruma forumdaki yazarlara sürekli ithamda bulunmak, atar yapmak, geleni geçeni banlamak amacıyla mı admin olarak atandı?

Sayın adminimizin 200 mesajı var, ne bir yardım konusu, ne birinin sorununu çözme, ne bir yol gösterme, ne bir rehber, ne bir ürün tavsiyesi,... faydalı hiçbir mesajını görmedim. Reis beyi ne görsem sadece birilerine laf sokma, ithamda bulunma, çıkarımlarda bulunma mesajlarıyla görüyorum.

"Sizin SDN ile ne derdiniz var?" cümlesini 4-5 ayrı mesajda kullandı.
@Reis Bey, Size direk bir soru soruyorum yazmayalım mı bu forumda? Açık açık söyler misiniz?
İstirham ediyorum süslü ve garip garip mesajlar atmanıza lüzum yok. Demek istediğiniz buysa net şekilde söyleyin.

Yukarıda attığı mesajda "bilinçli bir kampanya yürütülüyor" yazmışsınız.
Şaka mı bu? Ne kampanyası. Abi açık açık söyler misiniz? Komplo teorisi olmasın. Mademki burası bir debate ortamı. Kim kime kampanya yapıyor bir açıklayın bu drama da bitsin!

Forumda tek 1 kişiye yardımcı olmamış birisi gelip sürekli laf çarpıyor, iftirada bulunuyor.
Mesaj otomatik birleştirildi:

Bu mesajı da onaylamayacak moderatör varsa helal olsun. Adaletine kurban olayım diyorum.

ReiS

SDN Admini
Yönetici
Google Çalışanı
26 Mayıs 2015
237
242
43
Normalde dediğiniz tarzda bir yönetim olsa şu mesajı bile yazamayacağınızı devraldığımız yönetimden zaten biliyor olmalısınız..

200 mesajlı Admin sözlerinize gelecek olursam ben yıllardır Admin olarak buradayım, işlerimden dolayı başka birileri ön plandaydı ama artık tamamen yönetime ben bakıyorum. Bu da böyle devam edecek.

3 haftadır forumdaki teknik sorunlar, diğer kısımlar hakkında sıra sıra ilerliyoruz. Bu işler birden olmuyor, size cevap verilmeyince yazdığınız, ettiğiniz okunmuyor sanmayın. Ama bana gelir de tek amacı foruma eleştiri olan, moderatörlere laf çarpmak olan eski bir yetkiliyi neden banladığımın hesabını sormaya kalkarsanız siz değil kimseyi ciddiye almam. ( Üst yönetim hariç )

Evet bu şekilde konuşuyorum zira 18 yıldır internet ortamında yüksek bütçeli işler yapan birisiyim ve kusura bakmayın siz değil herhangi bir kişi ben bişeyler yapmaya çalışırken bilip bilmeden atıp tutamaz. Buna atar gider demek te sizin tercihiniz, cümleleri çok kaale alan birisi değilim işime ve başarıya bakarım.

Forum için neler yaptığımı , neler yapacağımı @Developer başta olmak üzere Admin arkadaşlarım biliyor, Moderasyon kadrosu biliyor. Gereken bir durum olursa üyelere de bildiririz.

Kişisel meseleye çevirecek bir durum yok, inanın benim buna zamanım da yok ihtiyacım hiç yok sadece gözlemlediğim şeyleri konuşuyorum. Eğer normalde çıt çıkmıyorken birden ayaklanma oluyorsa buna gereken yapılır. SDN önemli, şahıslar değil. Yönetim fanatikliği size de yetkililere de yaramaz.

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...