Yazılım Öğrenmek İçin Arkadaş Arıyorum

Bu konuyu okuyanlar

peraltaa

Öğrenci
Reaksiyon puanı
0
Merhaba ben 14 yaşındayım. Yazılım öğrenmek istiyorum. Yazılıma dair elde tutulur bir bilgim yok, benimle beraber öğrenecek bir arkadaş arıyorum. Yardımcı olabilir misiniz?

sedatistan

Asistan
Reaksiyon puanı
114
Abicim yazılım beraber takılarak öğrenilebilecek birşey değildir.Aktif yazmalısın meraklı olmalısın.
Sana önerim o kadar ilgiliysen bir şirkete parasız hoplamandır.Sıfır bilgin bile olsa çay yapar, yerleri süpür öğrenirsin.Hepimiz bu yollardan geçtik

''Wolfred1ght''

Müdavim
Reaksiyon puanı
2,290
Merhaba ben 14 yaşındayım. Yazılım öğrenmek istiyorum. Yazılıma dair elde tutulur bir bilgim yok, benimle beraber öğrenecek bir arkadaş arıyorum. Yardımcı olabilir misiniz?
Oyun oynamak için arkadaş arayan gördüm.Gezmek için de gördüm.Kitap okumak için bile gördüm.Ama yazılım öğrenmek için arayanı ilk defa görüyorum.Rasim Öztekin beyin Fehmi rolündeki lafıyla cevap vermek istiyorum size...''İcat çıkartma!''
1619766507321.png

Berat Taban

Öğrenci
Reaksiyon puanı
0
merhaba bende 15 yaşındayım yazılım arkadaşı arıyorum istersen olabiliriz discord: taban#7030

AdminisTraktör

Müdavim
Reaksiyon puanı
5,171
Abicim yazılım beraber takılarak öğrenilebilecek birşey değildir.Aktif yazmalısın meraklı olmalısın.
Sana önerim o kadar ilgiliysen bir şirkete parasız hoplamandır.Sıfır bilgin bile olsa çay yapar, yerleri süpür öğrenirsin.Hepimiz bu yollardan geçtik
Katılmıyorum. 2 kişinin beraber çabalaması, takıldıkları yerlerde birbirlerine yardımcı olması danışacakları bir mentör olmadığında çok faydalıdır. Şirkette çay taşımak vs temel olduktan sonra fayda sağlayacak şeyler.

Dipnot:2021 yılında o kadar interaktif ve güncel kaynak varken kitapla yazılım öğrenilmez.

iceks

Öğrenci
Reaksiyon puanı
9
Seve seve katılırım.

Suzan AŞAN

sxasizt sank
Reaksiyon puanı
6,845
benim kendime hayrım yok bi' ara heves ettim hevesimin içine ettiler şimdiki hedefim pilotluk

ozmen_celik

Software Developer
Reaksiyon puanı
318
Bu konunun neresi startup yada girişimcilik ? Admin yada moderatörler hiç mi ilgilenmiyor forum ile ?
Bu konu gibi çok alakasız konular var bölümler altında.