Yardım Yazılımda Kendimizi Geliştirmemiz İçin Arkadaş Arıyorum

Bu konuyu okuyanlar

yogurtlu muhendis

Öğrenci
Reaksiyon puanı
0
Selamlar ismim ömer faruk 19 yaşında elektrik elektronik mühendisliği hazırlık sınıfı okuyorum. Yazılıma ilgim var ve kendimi geliştirmek istiyorum ve bunu yaparken bir şeyler üretip insanlara faydalı olmak istiyorum. Birkaç ay python çalıştım neredeyse dilin yarısını öğrendim fakat yalnız başıma bu işi yapmak sıkıcı oluyordu çevremde kimse benimle aynı hevesi taşımıyordu. Bu yüzden hevesim kırıldı bıraktım ama şimdi tekrar başlamak istiyorum. Kafamdaki fikir yazılımı beraber öğrenip ortaya bir şeyler çıkartmak; bu bir oyun olabilir (aksiyon tarzı oyunlardan ziyade insana toplumsal veya bireysel mesajlar veren, bilinçlendirici ya da ufuk açan bir şeyler olabilir. Fikirlere hep açığım); matematik, fizik kimya vs konularda simülasyon veya kolay hesap uygulamaları olabilir. Aradığım kişi benim düzeyimde olmak zorunda değil ama yazılımda üst düzey birisi için fazla çömezim onu yavaşlatmak istemem. Önemsediğim özellikleri saygılı, sabırlı, hevesli olmasıdır. İletişim için discord ismimi bırakıyorum, saygılarımla:
omer1029#9532