Yavrular

ledzeppelinfan

Profesör
Reaksiyon puanı
0
Başlık biraz garip oldu gerçi :D
Evet itiraf ediyorum.bebekler yavru hayvanlar kadar tatlı gelmiyor bana :Dyani tamam.bebekler çok şirin olabiliyor.kuzenlerim çok güldürmüşlerdir beni.sevdirmişlerdir.eğlendirmişlerdir ama bi golden retriever yavurusu gibi olmuyor.bi pekin ördeği yavrusu gibi olamıyor :D

oh be rahatladım :D :D

eF.E

Profesör
Emektar
Reaksiyon puanı
31
hayvan yavruları mı tatlı gelmiyo,insan yavrularımı
biraz karışık olmuş tam anlayamadım :)

pesimist

Rektör
Emektar
Reaksiyon puanı
2,008
En sevdiğim hayvan kızarmış tavuk :D

ledzeppelinfan

Profesör
Reaksiyon puanı
0
evet yanlış yazmışım.düzeltiyorum hemen :D
ördek alcam onun heyecanından heralde :D

yaresu

Asistan
Reaksiyon puanı
0
hyrr ben bebeklerı cok sewerım ozellıkle tombul olanları..bazen hayvan yavrusu sewdıgımde olur ama bebekler kadr deıl..:)

Özlem Çelik

Öğrenci
Reaksiyon puanı
0
kıyaslama yapmamak gerekir herşeyin küçüğü sevimli olur hepsinin yeri ayrı bence

calvaria

Profesör
Reaksiyon puanı
9
Yaküçük tatlı bi kız bebişin yerini hiç bişi tutamaz bence :D

berckai

Profesör
Reaksiyon puanı
9
yeter artık itiraflarınızdan sitenin içine iyice ettiniz tevbe tevbe burası teknoloji sitesi itiraf hoşlanma like dislike sitesi değil

calvaria

Profesör
Reaksiyon puanı
9
yeter artık itiraflarınızdan sitenin içine iyice ettiniz tevbe tevbe burası teknoloji sitesi itiraf hoşlanma like dislike sitesi değil
Çok agır konuşmuşsun isteyen istedigini yazar forum kuralları dahilinde kimsede niye yazdın diyemez sende dahil.

Sen sadece teknoloji haberleri için giriyor olabilirsin ama bu siteye bi aile gözüyle bakan çok insan var ben dahil :D

ledzeppelinfan

Profesör
Reaksiyon puanı
0
arkadaşım iki kere geri butonuna basarsan hangi başlık altında oldğunu görürsün.bu forumda siyasetinde işlenmemesi gerekiyor.itiraf başlığı açmışlar,öyleyse yazarım.kaldı ki isteyen girer okur isteyen girmez okumaz