Yasal Lisanslı Antivirüs Kullanımı Konusu

Kullandığınız antivirüs yazılımının lisansı yasal mı?

• Kullanılan toplam oy
    191

NecronomicoN

Profesör
Reaksiyon puanı
12
lisanslı kis2012 kullanıyorum uzun zaman norton kullandıktan sonra bu sene böyle bir değişiklik yaptım şimdilik memnunum

eskibirkullanici

Profesör
Reaksiyon puanı
8
Microsoft Security Essential kullanıyorum ama uyarı verdiğinde kapatıyorum :D Kendisine lisans yapmadım ama çalışıyor demek ki lisanslı :D

YellowRed

Rektör
Reaksiyon puanı
27
norton internet security 2011 sürümünü 90 günlük trial kullanıyorum. bitince removal ile kaldırıp başka trial kuruyorum. zaten tüm tiral versiyonları toplasan (90+90+60+60 gün) 1 sene bedava kullanmış oluyorsun. :)

mardecity

Asistan
Reaksiyon puanı
0
aslında düşününce lisanssız kullanmak hem haram hem de emeğe saygısızlık gibi oluyor ama bu düşünceleri hemen siliyorum kafamdan ve düşünmemeye çalışıyorum; yoksa hangisi programa para yetiştirecez :D

Reaksiyon puanı
2,146
ahahaha bende de duruyor hala lisansı my.kaspersky.com hesabında ama 2012 versiyonu için gittim 2011 in kutulusundan aldım 40 liraya, 1 sene 2012 kullanacam 40 liraya. internetten almaya kalksan 60dolar istiyolar :))

Yani 2011 lisansını daha ucuza alıyosun ve o lisansı 2012de mi kullanıyorsun :)

Neptunmavisi

Asistan
Reaksiyon puanı
0
Linux Mint 11 Kullanıyorum. Antivirüs anti spy anti bilmem neleri kurupda Bilgisayarımda gereksiz bellek ve işlemci sarfiyatından uzağım. yine Linux sayesinde Antivirüslere bilmem nelere para vermiyorum. Serial crack vs ile Haram mal kullanıp program sahiplerinin günahlarını almıyorum. :)

Yaşasın Linux özgürlüğü. Tavsiyemi hayır merak etmeyin Linuxu tavsiye etmiyorum. çünkü biliyorumki tavsiye etsemde kullanmayacaksınız. :)

Gold Eagle

Profesör
Reaksiyon puanı
4
Linux Mint 11 Kullanıyorum. Antivirüs anti spy anti bilmem neleri kurupda Bilgisayarımda gereksiz bellek ve işlemci sarfiyatından uzağım. yine Linux sayesinde Antivirüslere bilmem nelere para vermiyorum. Serial crack vs ile Haram mal kullanıp program sahiplerinin günahlarını almıyorum. :)

Yaşasın Linux özgürlüğü. Tavsiyemi hayır merak etmeyin Linuxu tavsiye etmiyorum. çünkü biliyorumki tavsiye etsemde kullanmayacaksınız. :)
Linux en iyisi :) Ne virüs derdi var ne antivirüs :)

Mai Nai

Guru
Emektar
Reaksiyon puanı
157
Avira kullanıyorum lisansı yakında bitiyor, yine bir kaç aylık ücretsiz lisans dağıtmasını bekliyoruz.

Bankacılık ve netten alışveriş için en iyisi linux, unutmadan en kısa zamanda tekrar ubuntuyu kurmalıyım

dctor

Asistan
Reaksiyon puanı
2
Norton 360 lisansli gercek bir koruma craklara gerek yok crakli virüs programı kullanacağına hic kullanma daha iyi en azından pcdeki lsanslı program virüs program olsun gerisini zaten legal kullanılıyor

AgentForce

Asistan
Reaksiyon puanı
0
Norton hiçbir işe yaramıyor bence. Sadece göz boyaması. Yeni aldığım PC'ye kurdum (orijinal Win7) anında 98 virüs buldu. Allah aşkına bu nasıl oluyor?

2-3 kere taradım her seferinde 15 - 20 virüs buluyor. Hadi diyelim virüs var, silmesini beceremiyor.

arsenik

Rektör
Reaksiyon puanı
242
Norton hiçbir işe yaramıyor bence. Sadece göz boyaması. Yeni aldığım PC'ye kurdum (orijinal Win7) anında 98 virüs buldu. Allah aşkına bu nasıl oluyor?

2-3 kere taradım her seferinde 15 - 20 virüs buluyor. Hadi diyelim virüs var, silmesini beceremiyor.

Sistemin güçlüyse kaspersky internet security kullanmanı öneririm.Ya da paket halinde değilde güvenlik duvarı ayrı internet koruması ayrı antivirüsü ayrı programlarda kullanabilirsin.

prestiga

Asistan
Reaksiyon puanı
0
lisanslı antvurus proğramım yok diyenler için yarın son gun işte size lisanslı bir antvurus proğramı.

1-300x128.jpg

Outpost Security Suite Pro Windows PC kullanıcıları için kapsamlı güvenlik sağlıyor, PC performansı üzerinde en az etkisi olan, Internet tehditlerine her türlü kapsamlı, çok katmanlı bir koruma sağlar. Outpost Security Suite Pro, temel, güçlü ve gelişmiş özellikler sunan bir all-in- one koruma ile Antivirus, Antispam, Antispyware, Firewall, Gizlilik & Ebeveyn Kontrolü barındırır.Buradan kampanya sayfasına ulaşıp indirebilirsiniz işlemler resimli olarak anlatılmıştır kampanya 4 Ağustosa kadar geçerlidir.Desteklenen platformlar: 32 – ve 64-bit Windows ( Windows 7, Vista, Windows XP SP2, Windows Server 2003 SP1, 2008 ).

kaberdey

Profesör
Reaksiyon puanı
87
En son kampanyadan ücretsiz Lisanslı 1 yıllık Comodo pro aldım onu kullanıyorum :)

yavuz_4106

Dekan
Reaksiyon puanı
51
Nerde beleş onu kullanırım crackler ile fazla uğraşmam şuan avira kullanıyorum ücretsiz ..

Persona Grata

Profesör
Emektar
Reaksiyon puanı
53
Kaspersky Internet Security 2011 kullanıyorum şu an. Bitmesine az kaldı. Satın almak gibi bir düşüncem şu an için yok, elbet bulurlar bir şey. :D

erkek2

Asistan
Reaksiyon puanı
1
Microsoft Security Essentials

bunu kurun. bir daha basinizi cevirip antivirusa bakmayin. ücretsiz. uzatmayla kampanyayla ugrasmayin.

Carnage

Prime Сasual Dating - Actual Girls
Reaksiyon puanı
4
Freeware kullanırım hep. Beleşçi adamım.

muratveb

Profesör
Reaksiyon puanı
56
Eset için key paylaşan siteler var. Öncelikle ordan bir key buluyorum. Daha sonra esetin kendi sitesine girip orjinal olarak ordan indiriyorum(bulduğum key ile tabiki) Ve kuruyorum. Sonra arada bir lisans gidince tekrardan key paylaşan sitelerden key alıp programa giriyorum. Ne crack nede patch sorunu yok. Full sorunsuz en temiz yöntem :) Seviyorum Eset Smart Securty'i. İlk maaşımla 1 yıllık lisans almayı düşünüyorum. Parasını hak ediyor çünkü.

ALPARS

Profesör
Reaksiyon puanı
8
[MENTION=16044]Link[/MENTION] bi de hayırcıları ihbar ediyormuş:D
Kullanmıyom bari isim verme:)

muratflash

Rektör
Reaksiyon puanı
510
İnternet securityler pek ev kullanıcılara olmuyor beee... Ben ücretsizlerden bi tane kurarım tamam.. Seçimim ise Avira veya MSE

deatmania

Rektör
Reaksiyon puanı
62
Açıkcası bilgisayarda ne yaptığını,nerede ne olduğunu bilen birinin pek antivirüse ihtiyaç duyacağını sanmıyorum.Ücretsiz sürümler yeterli oluyor.

fraud3

Doçent
Reaksiyon puanı
3
ııı... şey.... ben aslında antivirüs kullanmıyorum toptan :D bu bilgisayarı aldığımda trial sürüm olarak antivirüs yüklü gelmişti. 12 gün sonra bitiyor.her gün uyarı vermeye başladı heran sinirlenip kaldırabilirim.sonra da bir şey yüklemeyi düşünmüyorum.