Yasal Lisanslı Antivirüs Kullanımı Konusu

Kullandığınız antivirüs yazılımının lisansı yasal mı?

• Kullanılan toplam oy
    191

ikspi

Profesör
Reaksiyon puanı
27
Kaspersky a.v. 2010 kullanıyorum lisanslı, bitince de 2012 internet security alacağım. Bilgisayar dükkanım olduğu için kullanmamak büyük risk. Maddi durumlar iyiye giderse kullandığım programların lisanslarını satın almayı düşünüyorum. En başta Acronis True image.

Gold Eagle

Profesör
Reaksiyon puanı
4
Kaspersky a.v. 2010 kullanıyorum lisanslı, bitince de 2012 internet security alacağım. Bilgisayar dükkanım olduğu için kullanmamak büyük risk. Maddi durumlar iyiye giderse kullandığım programların lisanslarını satın almayı düşünüyorum. En başta Acronis True image.

Kaspersky'da yükseltme var.Neden 2012'ye yükseltmediniz ki av'yi ? :)

sgurakan

Asistan
Reaksiyon puanı
0
mcafee total protection türkçe lisanlı kullanıyorum.3 yıldır banamısın demiyor.herşey mevcut. tavsiye edilir..

---------- Post added at 18:58 ---------- Previous post was at 18:52 ----------

ALINTIDIR:
_http://forum.shiftdelete.net/guvenlik/223377-virus-programlari-hakkinda.html
Kıssadan Hisse Bunlara bakarak ta bi sonuç çıkarılabilir size çok net sonuçlar suncaktım fakat 2 sayfa yazı olurdu siz bu verdiğim linkler bi inceleyin biraz da araştırma yapın net sonucu allacanız.Size araştırıp suncaklarım var ve başlıyorum ünlü markları ne ne olduğunu yazcam.

Kaskpery=Bu zaman kadar görünümü ve pahalılıhı vardı pahalılığı kalmadı güzel etkili fakat sistemi kasan bir program ama sisteme rame işlemciye göre değişir en populer bir program özelli serialerin çok zor bulunmaması değilde crackları çok o yüzden biraz populer ama kaskpery çok etlili ve güzel bi programdır.

McAfee=Kasperky kasması yanında melek kalır aslında çok etkili ve dünyaya adını vurduşmuş en iyi program bence en iyi virüs programı yakalamadğı virüs yok ama sistemi yorması o kötü işte birazda maddi değeri yüksek kasma işi dediğim gibi bilgisayar göre değişir 4 gm ram den aşağı ve 4 işlemciden aşağısı olan kullanmasın ama bunları sağlayanlar kesinlikle bütün antileri çöpe atıp mcafee kurun bide parası olan tabi sizin serail filan paylaşan sitedelerdeki abilereniz mcafeeyi sevmez ve çok derecede kötülerler çünkü onların craklaırnı seriallerini yok eder ve o abileriniz genel bi yorumu vardır dandik bi anti her şeye virüs diyo ama sonuçlar ortada çok çok tavsiye ederim

Panda=Aman allahım resmen bilgisayarı kaldırıp pencereden aşağı atmak windowsun genel dosyalarına şüphe ile yaklaşan bi program hiç tavsiye etmem ama bu olay 2010 du şimdi bulut bilişim bi ortak oldular güzel bi sistem kurdular nasıl bilmiyom çünkü ilk yüklediğimde sistemi çökerttim bi da yanına yaklaşmadım ben 2010 versiyonun bahsediyorum dikkate alın bunu ama yanlış alarm versene etkili bi programdır budayeni versiyonu bilmediğim için bişey demeyeceğim.

Tren Micro=Son zamanları populeri tabiki bedava oluşandan bu programa iyi diyen arkadaşlar beyninden şüphe ederim o kadar güvensiz halk tabiriyle ota b..a alarm veren bi program

Avast=Fakirler anti programı gerçekten bu espiri tabi gidin 90 yılların bilgisayarı yükleyin kasmadan çalışır avast kasıyo diyenler bi beyin cerrahına gidin 0 kasması var ve avastın en büyük başarı ne biliyormusunuz hiç dikkat ettnizmi avast testlere free versiyonu giriyo ve başarısı üst sıralar şimdi kafanız dınk etti demi hepsi securtiy ,pro,global iken dalga geçer gibi test versiyonlarında freesi üst sıralarda çok tavsiye ederim özelliklesistemi eski ram işlemci düşük olanlar için en iyi program

Eset=Nod 32 le zamanında kullanıcıların .... belledi valla o kadar hatalı ve çok kasan ki yani nod 32 hiç tavsiye etmem yüklerseniz eset yükleyin avast gibi sade bi versiyondur hiç kasma virüs lerdede etkilidir eğer crack serial işiyle uğraşıyorsanız nod 32 yüklemeyin bilgisayarı rahmetli edersiniz.

Microsoft=Yeni Çıkan ve bedava sürümlerde avast ile birlikte en iyi ücretsiz virüs programı fakat windows orjinal değilse yüklemeyin doğrulma malum microsfotun bazı küçük windows orjinal kırıcılarla yapılmış win7 hemen sahte olduğunu anlar orjinalse yükleyebilrsinz fakat sadace virüs koruması var net koruması yok buda bi - ama 2 3 yıl sonra zirvere olcak çünkü zaten virüsleri yayanların kim olduğunu biliniyo avastın ücretsize tercih etmem

Bu kadar diğerlerinin hakkında yorum yapmaya bile gerek yok

McAfee li ve Avast kurlu bi bilgisayar virüs sizle dğeil siz virüsle dalga geçersiniz.

Ha bide bu serial , crack konusu var eğer paranız yok fakat serial yada crack yapcaksanız sakın crack yapmayın serial yapın çünkü seral,lisans dosyası anti şirketlerini yayınladığı bir şey ve mevcurtunda bulunan bi kopya crack lı bi anti demek bilgisayarı kaldır çöpe atmak demek parayla satın alınan ve nette dolaşan serial ler crack demiyom serial diyom bu orjinal satın almak gibi birşeydir.Ya Orjinal alın yada Serial bulun

Peki genç demişsinizdir sen bu kadar yazdında sen ne kullanıyon ben sizin düşünceniz değişmesin ben yaklaşık 2 yıl McAfee ve ondan sonra 2.5 yıldır avats kullanıyorum McAfee değişmemim sebebi biraz sistemde yorgunluk sezdim ondan yoksa değişilmeycek bi program şimdi avastı kulanıyorum avastın ne ne olduğunu herkes biliyo ama dengesiz ergenlero oluyo daha kopyala yapıştır yapamayan diyo şu şu iyi iz aldırmayın her zmana araştırın gidin bilgisayarcılar teknik serviscilere sorun ne kullanıyorlar dünya bilgisayar markala hangi arnti ile ortaklaşa iyi bi araştırın.

Bazı dandik programların bu kadar ünlü olması keylerini kolay bulnabilmesindendir dikkat edin onada

uSuLca

Asistan
Reaksiyon puanı
1

yaa lisansız cracklerle antivirüs kullanıyoruz ne kadar saçma değilmi? belkide bilmeden kendimizi virüslerin eline atıyoruz(ki büyük ihtiamlle) ama kaçımız orjinal windows kullanıyorda antivirüsüne para versin?. parası olmayanlar için ücretsiz ve çook kullanışlı bir çözüm var aslında (ubuntu) ama insanlar alışkanlıklarından kolay kolay vazgeçemiyor..

Keyloger ona bakarsan micropsoft bilgisayarda bastığın her tuşu biliyor paranoyaya gerek yok kullan işte seriali bol olan bi anti yeter de artar bile. Para verip kendimi mi tatmin edeceğim :) zaten hep para verenler böyle der. :) Bizimgibilerde hem işletim sistemini hem programları cakma kullanır. Allah aşkına asgari üvretin 700 lira oldugu ülkemizde lisanslı win 7 kaç lira??

keyloger

Rektör
Reaksiyon puanı
235

Keyloger ona bakarsan micropsoft bilgisayarda bastığın her tuşu biliyor paranoyaya gerek yok kullan işte seriali bol olan bi anti yeter de artar bile. Para verip kendimi mi tatmin edeceğim :) zaten hep para verenler böyle der. :) Bizimgibilerde hem işletim sistemini hem programları cakma kullanır. Allah aşkına asgari üvretin 700 lira oldugu ülkemizde lisanslı win 7 kaç lira??

Para vermiyor, linux kullanıyorum. :wink: