Yaş ortalaması cok düşük.

Bu konuyu okuyanlar

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...

AMC

Müdavim
Reaksiyon puanı
766
Çoluk cocuğun banlanması gerekmekte..

Toprak Kokusu

⛓️
Reaksiyon puanı
6,033
Çoluk cocuğun banlanması gerekmekte..
Yav hocam, dediğim şeyi yanlış anlamayin ama tutturmuşsunuz "yaş sınırı olsun" diye. Benlik bir problem yok öyle bir kural olsa paşa paşa giderim ama forumun yaş ortalaması düşük diye böyle bir sonuca gelinmemeli. -20'ler giderse forumun halini düşündunuz mu acaba? ? Çoğusu zaten -20 yaşında. Ben rahatsız olmanız konusunda haksızsiniz demiyorum. Çok haklısınız rahatsız Olmakla, ?? ama böyle bir kurala gelinmesini düşünmek/istemek yanlış. Zaten foruma yaş sınırı getirilmeyecekmis. Bunu böyle boş boş konuşmanin bir anlamı yok Başka bir çıkar yol bulmamız lazım ?

EFI Shell

shellx64.efi
Super Moderator
Reaksiyon puanı
18,930
Yav hocam, dediğim şeyi yanlış anlamayin ama tutturmuşsunuz "yaş sınırı olsun" diye. Benlik bir problem yok öyle bir kural olsa paşa paşa giderim ama forumun yaş ortalaması düşük diye böyle bir sonuca gelinmemeli. -20'ler giderse forumun halini düşündunuz mu acaba? ? Çoğusu zaten -20 yaşında. Ben rahatsız olmanız konusunda haksızsiniz demiyorum. Çok haklısınız rahatsız Olmakla, ?? ama böyle bir kurala gelinmesini düşünmek/istemek yanlış. Zaten foruma yaş sınırı getirilmeyecekmis. Bunu böyle boş boş konuşmanin bir anlamı yok Başka bir çıkar yol bulmamız lazım ?
Benide dahil 20 yaş altını "velet" diye tabir edilen kitleden zannediyor. :D

Syntax.Err

Asistan
Reaksiyon puanı
161
sadece belirli yaşlardaki insanların bilecegi sorular sorsunlar ;)

EFI Shell

shellx64.efi
Super Moderator
Reaksiyon puanı
18,930
Siz hiç konuşmayin zaten ben şoklardayım yaşınızı öğrendiğimden beri ?

(Siz gibilere "velet" dendikçe benim olay yapasım geliyor la bu ne mantık?)
Şok olunacak bir durum yok aslında. Daha önceden de bir kaç yerde yaşımı söylemiştim. :)

Creative

Kör Cerrah
Emektar
Reaksiyon puanı
17,258
Forumun kapısında 18 yaşından küçükler giremez yazmıyor ki? Yazıyor da ben mi bilmiyorum. Burası özgür bir platform, kısıtlama getirmek ile diktalık mı yapacağız?

Kişisel olarak bireyler ile tartışmamanızı öneririm, buraya üyeler stres atmaya geliyor. Stres yaşamaya değil.

Saygılarımla.

Syntax.Err

Asistan
Reaksiyon puanı
161
Forumun kapısında 18 yaşından küçükler giremez yazmıyor ki? Yazıyor da ben mi bilmiyorum. Burası özgür bir platform, kısıtlama getirmek ile diktalık mı yapacağız?

Kişisel olarak bireyler ile tartışmamanızı öneririm, buraya üyeler stres atmaya geliyor. Stres yaşamaya değil.

Saygılarımla.
reiz benim kod hatası ile ilgili konuya bi el atar mısın rica etsem
Mesaj otomatik birleştirildi:

benden 1 yaş küçüksün o zaman sana veled diyebilirm (Mantık Bu)

Syntax.Err

Asistan
Reaksiyon puanı
161

AMC

Müdavim
Reaksiyon puanı
766

Saygılarımla.

Bu şekilde devam ederse üye müye kalmaz zaten kendi içinde sorular döngü gibi dolaşır durur.

Reaksiyon puanı
427
En azından donanım arşivi forumla vs. kıyasladığımızda burası daha iyi donanım arşivi forum sadece PC toplamak için girenlerin bulunduğu bir ortam ek olarak ölücüleride var JD'ciler,HI-LEVEL'cılar,Gamepower'cılar,Gamebooster'cılar,Powerboost'cular,Abdullah ağğbem'ciler yani birçok kanser tip'de mevcut bazen iyi ki bu foruma gelmişim diyorum kendi kendime biz bize yeteriz kardeşim kaç yaşında oldukları hiç önemli değil cahil olmasınlar yeter boş boş yorumlar yapmasınlar yeter.

EFI Shell

shellx64.efi
Super Moderator
Reaksiyon puanı
18,930
En azından donanım arşivi forumla vs. kıyasladığımızda burası daha iyi donanım arşivi forum sadece PC toplamak için girenlerin bulunduğu bir ortam ek olarak ölücüleride var JD'ciler,HI-LEVEL'cılar,Gamepower'cılar,Gamebooster'cılar,Powerboost'cular,Abdullah ağğbem'ciler yani birçok kanser tip'de mevcut bazen iyi ki bu foruma gelmişim diyorum kendi kendime biz bize yeteriz kardeşim kaç yaşında oldukları hiç önemli değil cahil olmasınlar yeter boş boş yorumlar yapmasınlar yeter.
crazyreign gibi bilgili ve dost olduğum yetişkin üyeler var DA Forum'da. :) Ama çoğu Abdullah Hacıgül'e yalakalık yapan, PC'den anlamayan kitle (7-16 civarı oluyor genelde).

Reaksiyon puanı
427
crazyreign gibi bilgili ve dos olduğum yetişkin üyeler var DA Forum'da. :) Ama çoğu Abdullah Hacıgül'e yalakalık yapan, PC'den anlamayan kitle (7-16 civarı oluyor genelde).
Crazyreign gibi iyi insanlar'da var ona lafım yok ancak çoğu yalaka tipler dediğin gibi.

Reaksiyon puanı
6,381
Beni de 20 yaş altında olduğum için "velet" diye görenler var. Yaşa göre değil davranışa göre.
Siyaset hakkında bilgim yok o yüzden siyaset sohbeti yapmadım, daha doğrusu yapmamaya çalıştım. Yalan olmasın.
Ama sözde kadın haklarını savunanlarla tartıştım.
Telefon önerilerinde bulundum. Telefonlar hakkında iyi bir bilgim olduğunu düşünüyorum.
Ben 14 yaşındayım, 16 yaşında değilim. 14 ve 15 kabul etmedi. 16 yaptım, şimdi 13 yazanları gördüm neden oldu bilmiyorum.
Sözde benden büyük bana Samsung orta segmentte alınmaz dedim diye sallayıp banlanan kişiler oldu. Ben onlara hala siz demeye devam ediyorum. Yani olay yaş değil.
Saygı.

EFI Shell

shellx64.efi
Super Moderator
Reaksiyon puanı
18,930
Beni de 20 yaş altında olduğum için "velet" diye görenler var. Yaşa göre değil davranışa göre.
Siyaset hakkında bilgim yok o yüzden siyaset sohbeti yapmadım, daha doğrusu yapmamaya çalıştım. Yalan olmasın.
Telefon önerilerinde bulundum. Telefonlar hakkında iyi bir bilgim olduğunu düşünüyorum.
Ben 14 yaşındayım, 16 yaşında değilim. 14 ve 15 kabul etmedi. 16 yaptım, şimdi 13 yazanları gördüm neden oldu bilmiyorum.
Sözde benden büyük bana Samsung orta segmentte alınmaz dedim diye sallayıp banlanan kişiler oldu. Ben onlara hala siz demeye devam ediyorum. Yani olay yaş değil.
Saygı.
Aynen öyle. Japonya'da 11 yaşında F1 süren çocuk yarışçı bile var. Bu örnek en açıklayıcı örneklerden biri. :)

Syntax.Err

Asistan
Reaksiyon puanı
161
Saygı.
Olay saygı olsaydı forumdaki tanıdığım bazı arkadaşlar sınıfta kalırlar

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...