Yaş ortalaması cok düşük.

Bu konuyu görüntüleyen kullanıcılar Konu (Kayıtlı: 0, Misafir: 1)

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...

alpotter

Profesör
Siz de haklısınız, özellikle foruma yeni katılan üyeler bilip bilmeden tüm konulara atlıyor, garip garip konular açıyor, devamlı kendi fikrini savunuyor, bilgisi olmayan konulara atlıyor, senli benli konuşuyor.
Ben 15 yaşındayım, forumda kimseye saygısızlık yaptığımı ve forum kültüründen bihaber olduğumu düşünmüyorum.
Yaşımdan dolayı söylemiyorum ama yaşa değil, zekaya, olgunluğa hatta Türkçenin doğru kullanımına, doğru sözcük seçimine bile bakılmalı.

26¥¥26

Profesör
Yaş ortalaması değil de başka bir yol olmalı, 13 14 yaşında kendini çok gelistirmis kişiler de çok mevcut çünkü. O gibiler giderse +20 ler çok yok ki, forumun aktifligi azalır. Yaş değil de başka bir şey ama ne? 🤔🤔 IQ testi fln da tam çözüm değil..
Raporla
Mesaj otomatik birleştirildi:

Ya sorusuna cevap veriyorum insan gibi hala bildiğini okuyor.Daha BIOS a nasıl gireceğini bilmiyor.Anlatıyorum bilmiyorsan cevap yazma diyor.

formica

Asistan
Yasaklı
Evet dediğiniz gibi üyeler mevcut. Ancak şunu da kabul etmek gerekir ki 15 yaşında ergenliğinin doruğunda olan bir bireye laf geçirmek veya onu ikna etmek oldukça zordur. Bu durum herkes için geçerli değildir elbette ancak geneli budur. Tabi birde jenerasyon geçtikte karşısındaki kişinin yaşını bilmeden kanka, kardeşim vb. gibi lafları söylemeleri mümkün. Bu durumda klavye arkasında olmamızın da etkisi de var. Ancak dediğim gibi yaşı büyük veya daha olgun insanların bu tarz şeyleri tolere etmesi gerekir.

Foruma böyle bir kural gelmez merak etmeyin :)
Hocam bence forumda doğru yaş girmediği belirlenen kullanıcıları uyarmalısınız ve siyaset kategorisini 18 yaş ve üzeri için yapmalısınız.

Umut Çelik

Profesör
Siz de haklısınız, özellikle foruma yeni katılan üyeler bilip bilmeden tüm konulara atlıyor, garip garip konular açıyor, devamlı kendi fikrini savunuyor, bilgisi olmayan konulara atlıyor, senli benli konuşuyor.
Ben 15 yaşındayım, forumda kimseye saygısızlık yaptığımı ve forum kültüründen bihaber olduğumu düşünmüyorum.
Yaşımdan dolayı söylemiyorum ama yaşa değil, zekaya, olgunluğa hatta Türkçenin doğru kullanımına, doğru sözcük seçimine bile bakılmalı.
Ben de 15 yaşındayım. Yeni yeni bilgiler öğreniyorum,zaman geliyor ben de yardımcı oluyorum. Ama bilmeyip de kendinden büyüklere kafa tutup saygısızlık yapanları da gördüm.

Mr.Zeytin63

Asistan
Ben de 15 yaşındayım. Yeni yeni bilgiler öğreniyorum,zaman geliyor ben de yardımcı oluyorum. Ama bilmeyip de kendinden büyüklere kafa tutup saygısızlık yapanları da gördüm.
Benim Başıma Geldi 13 Yaşında Çocuk Bana Canım - Eşek Falan Diyordu Ben Direkt Engelledim Allah Islah Etsin Ne Diyeyim :/
Herkes Senin Gibi Buraya Bilgi Öğrenmeye Gelmiyor İşte

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...