"Yarım puanımızın silinmesini dahi kabul etmiyoruz"

gs_kadir

Profesör
Reaksiyon puanı
8
TFF ve Kulüpler Birliği Toplantısı'nın ardından Fenerbahçe Kulübü Başkan Vekili Nihat Özdemir, Fenerbahçe olarak yarım puanlarının dahi silinmesini kabul etmeyeceklerini çünkü suçsuz olduklarını söyledi.
300_2ZLKT.jpg

TFF ve Kulüpler Birliği Toplantısı'nın ardından, Hasan Akıncıoğlu'nun ardından, Fenerbahçe Kulübü Başkan Vekili Nihat Özdemir'den de çok önemli açıklamalar geldi.

Fenerbahçe olarak 58. maddenin kesinlikle değiştirilmemesi gerektiğini savunduklarını söyleyen Nihat Özdemir, yarım puanlarının dahi silinmesini kabul etmeyeceklerini çünkü suçsuz olduklarını söyledi.

Bugüne kadar gerçekleşen tüm toplantılara çok önem verdiklerini söyleyen Nihat Özdemir, "Değerli arkadaşlar hepimizin bildiği gibi bugüne kadar tüm Kulüpler Birliği ve Federasyonla ilgili toplantılara, Fenerbahçe Spor Kulübü olarak yalnız tek bir üyesiyle ya da ben mutlaka yanımda bir arkadaşımla, bir asbaşkanımla hep beraber katıldık. Bütün bu toplantılara Fenerbahçe Spor Kulübü olarak bu sürecin başından bugüne kadar çok önem verdik. Türk futbolunun bu kaos ortamından çıkması için gerekli çabayı gösterdik ve Kulüpler Birlği toplantılarında olsun, TFF-Kulüpler Birliği toplantılarında olsun, her zaman doğru bildiğimizi söylemeye çalıştık. Bu toplantılarda şöyle bir karar alındı; burada konuşulan, burada kalacak ve bu konuşulanları bir arkadaşımız ki genelde Antalyaspor Kulübü'nün başkanı sayın Hasan bey bu açıklamaları yapacak" dedi.

Kulüpler Birliği toplantılarında verilen sözlerin tutulmadığını ve bazı bilgilerin çarpıtılarak dışarıya sızdırıldığını ifade eden Özdemir, "Bugüne kadar Fenerbahçe Kulübü olarak herhangi birinize özel veya genel bir açıklama yapmadık. Ama gördük ki bütün toplantılarda söz verilmesine rağmen içerideki konuşulanlar dışarıya, medyaya veya başka ortamlara, herkesin işine gelecek bir şekilde maalesef çarpıtılarak kamuoyuna verildi. Tabi bu da bizi kendi taraftarımızın önünde, kendi kongre üyelerimizin önünde, yüksek divan kurulu üyelerimizin önünde zor duruma düşürdü. Hiç söylemediğimiz, hiç bu şekilde beyan etmediğimiz bir çok fikir, sanki benim veya sayın Ali Koç'un, ya da sayın Cihan Kamer'in ağzından çıkmış gibi kamuoyuna anlatıldı. Bugün yapılan Türkiye Futbol Federasyonu ve Kulüpler Birliği ortak toplantısında ifade ettiğimiz gibi biz burada ne konuşmuşsak, dışarıya çıkacağız artık sizin bu söylediklerinize inanmıyoruz, çünkü verdiğiniz bu tip sözleri hiç tutmadınız, dışarıya çıkacağız, kamuoyuna medyanın önünde içeride ne konuşmuşsak bu açıklamayı yapacağız" ifadelerini kullandı.

Fenerbahçe Kulübü olarak yarım puanlarının silinmesine dahi karşı olduklarını belirten Özdemir, "İçeride şunu söyledik; biz herhangi bir şekilde, herhangi bir yolla Fenerbahçe'nin yarım puanının dahi kesilmesiyle ilgili, puan kesilmesi, para cezası verilmesi veya UEFA'nın Futbol Federasyonu'na dikte ettiği hiçbir kararı kabul etmiyoruz. Neden? Çünkü biz suçsuz olduğumuza ve masumiyet karinesine herkesin inanmasını istiyoruz" şeklinde konuştu.

http://www.ntvspor.net/haber/spor-t...m-puanimizin-silinmesini-dahi-kabul-etmiyoruz

artiss10

Asistan
Reaksiyon puanı
0
Genel Kurul da açık oylama yapılsın bakalım,Fenerbahçe,öl de ölelim,gönder Sow'u,Recep Niyaz oynasın,sorun değil,herkesin foyası meydana çıksın.Delikanlı olan açık oylama yapar,değiştirin de görelim maddeyi.Fenerbahçe'nin sırtından geçinen şeref yoksunu insanlar !!

gs_kadir

Profesör
Reaksiyon puanı
8
Fenerbahçe olarak 58. maddenin kesinlikle değiştirilmemesi gerektiğini savunduklarını söyleyen Nihat Özdemir

"58. madde değişmezse Türk sporu batar"

Fenerbahçe Kulübü Başkan Vekili Nihat Özdemir, "İddianamede sadece F.Bahçe değil, 7 Süper Lig kulübü de suçlanıyor. 58. madde değişmezse Türk sporunun sonu olur" dedi.

Fenerbahçe Kulübü Başkan Vekili Nihat Özdemir, Türkiye Futbol Federasyonu Başkanı Mehmet Ali Aydınlar'ın "58. madde değişmeyecek" sözlerine yanıt verdi ve "Bu Türk sporunun sonu olur" dedi.

http://www.sporx.com/futbol/superlig/fenerbahce/58-madde-degismezse-turk-sporu-batarSXHBQ260993SXQ/

:huh::confused1:
Başka sözüm yok hakim bey

CiiixXx

Profesör
Reaksiyon puanı
27

Fenerbahçe Kulübü Başkan Vekili Nihat Özdemir, "İddianamede sadece F.Bahçe değil, 7 Süper Lig kulübü de suçlanıyor. 58. madde değişmezse Türk sporunun sonu olur" dedi.

Fenerbahçe Kulübü Başkan Vekili Nihat Özdemir, Türkiye Futbol Federasyonu Başkanı Mehmet Ali Aydınlar'ın "58. madde değişmeyecek" sözlerine yanıt verdi ve "Bu Türk sporunun sonu olur" dedi.

http://www.sporx.com/futbol/superlig/fenerbahce/58-madde-degismezse-turk-sporu-batarSXHBQ260993SXQ/

Konuyu açma amacınız belli oldu :)

Durumun bizde farkındayız. Nihat Özdemir'in kişisel fikridir. Saygı duyarız.

Ancak Nihat Özdemir, Fenerbahçe yönetim kurulunu ve Fenerbahçe'yi temsilen gittiği bir toplantıda ve sonrasında kişisel fikirlerini değil, klubün fikirlerini savunmak zorundadır.

angel75

Dekan
Reaksiyon puanı
18

verdiğin linki 2 kere okudum... o konuşmanın neresinde
"Fenerbahçe Kulübü Başkan Vekili Nihat Özdemir, "İddianamede sadece F.Bahçe değil, 7 Süper Lig kulübü de suçlanıyor. 58. madde değişmezse Türk sporunun sonu olur" dedi.

Fenerbahçe Kulübü Başkan Vekili Nihat Özdemir, Türkiye Futbol Federasyonu Başkanı Mehmet Ali Aydınlar'ın "58. madde değişmeyecek" sözlerine yanıt verdi ve "Bu Türk sporunun sonu olur" dedi." lafı geçiyor??

Yazının en başında.... İçerikte hiç böyle birşey okumadım... Acaba yanlış mı okuyorum?

CiiixXx

Profesör
Reaksiyon puanı
27
verdiğin linki 2 kere okudum... o konuşmanın neresinde
"Fenerbahçe Kulübü Başkan Vekili Nihat Özdemir, "İddianamede sadece F.Bahçe değil, 7 Süper Lig kulübü de suçlanıyor. 58. madde değişmezse Türk sporunun sonu olur" dedi.

Fenerbahçe Kulübü Başkan Vekili Nihat Özdemir, Türkiye Futbol Federasyonu Başkanı Mehmet Ali Aydınlar'ın "58. madde değişmeyecek" sözlerine yanıt verdi ve "Bu Türk sporunun sonu olur" dedi." lafı geçiyor??

Yazının en başında.... İçerikte hiç böyle birşey okumadım... Acaba yanlış mı okuyorum?

Nihat Özdemir daha önce kendisi adına yapmıştı bu açıklamayı.

Tabii Federasyon başkanı'da 58. madde kesinlikle değişmeyecek demişti o zaman.

Fikirler değişebiliyor :)

topalsolucan

Rektör
Reaksiyon puanı
555
Hapisteki ilk kural: herkes masumdur. Avukat bizi becerdi. (esaretin bedeli) :D

angel75

Dekan
Reaksiyon puanı
18
Nihat Özdemir daha önce kendisi adına yapmıştı bu açıklamayı.

Tabii Federasyon başkanı'da 58. madde kesinlikle değişmeyecek demişti o zaman.

Fikirler değişebiliyor :)

21 Aralık haberi olduğunu senin bu yazından sonra fark ettim...
Fakat yine de o verilen haber içeriğinde öyle bir laf yok... sanırım bazıları lap diye atlasın diye haberin başına konulmuş :)

whitedragon

Doçent
Reaksiyon puanı
1
Bu arada Sadri Şener Haber61'e konuşmuş,58 uygulanmazsa puan silme istemiş UEFA, Fenerin düşme istemesi benim ismimi kullanmayın ben batdım A.gücü gibi diğer takımlarda batsın demek istiyor şeref ile filan alakası yok olayın,

Haber61.Net’e çok çarpıcı açıklamalarda bulunan Şener, UEFA’nın TFF'ye Fenerbahçe suçluysa kupayı al dediğini belirterek, “Toplantı çok net, geçti.

1-UEFA 58'i uygulamak istemiyorsan ozaman puan sileceksin demiş. UEFA minimum 12 puandan başlayıp 40'a kadar puan sileceksin.
Şikeye teşebbüs yapanlardan 12 sileceksin demiş.
2 - Avrupa kupalarına hiçbir şekilde göndermeyeceksin.
3- 2 ile 10 trilyon arasında para cezası keseceksin.
4 - Mağdur edilen takımlardan aldığın paraları geri iade edeceksin.
5- Birinci olduysa kupayı alacaksın.
6- Bunları yapmazsan ozaman 58'i uygula.
7- 58’i de uygulamazsan ozaman Türkiye’yi UEFA disiplin kuruluna veririm demiş" ifadelerini kullandı.

Başkan Şener, Haber61'e açıklamalarını şöyle sürdürdü: "Uygulamazsan da 3-5 sene Avrupa kupalarından milli takım dahil men olursun. Oynayacak, yorum yapacak yer bırakmıyorlar.

Persona Grata

Profesör
Emektar
Reaksiyon puanı
53
Twitter'dan bir yorum:

Dün Sow'u Kap'a bildirip, bugün "Ama biz düşmeyi istiyorduk :)" demenin adı 'Fenerbahçe utanmazlığı'dır, bu adı Aziz ve şürekası koymuştur.

komoon

Profesör
Reaksiyon puanı
8
[MENTION=30923]CiiixXx[/MENTION] birşey soracam lütfen farklı bir noktaya çekme ve ima arama,

yukarıdaki iki iafade de Fenerbahçe Kulübü Başkan Vekili Nihat Özdemir'e ait.

hangisi kulübü adına hangisi bireysel olarak yapılmış bir açıklama ?
esasında ,

Fenerbahçe Kulübü nün görüşü nedir ?

y_ates

Dekan
Reaksiyon puanı
65
Futbolumuzun ruhuna fatiha okuyalım bari, daha da yapacak bir şey yok. Seyirci sayısı zaten düştü, seneye bu seyircinin dörtte birini bile bulamazlar eğer böyle bir karar çıkarsa.

artiss10

Asistan
Reaksiyon puanı
0
Twitter'dan bir yorum:

Dün Sow'u Kap'a bildirip, bugün "Ama biz düşmeyi istiyorduk :)" demenin adı 'Fenerbahçe utanmazlığı'dır, bu adı Aziz ve şürekası koymuştur.

Hayatın İçinden Bir Yorum :

Ulaaa,adamlar bu kadar bozuk düzende hala ayaktalar,10 M euro yu gözünün yaşına bakmadan harcayıp,kendilerinin haklı olduğuna inanıp savaşmayı seçiyor,kanun değişmesin ak popo kara popo kimin anlayalım diyor,Yarım puan silersen o puanı sana yediririm diyor , racon koyuyor,camia olarak dik duruyor.

Ama sözde kral bozuntuları , içeride ayrı dışarıda ayrı pişkin pişkin konuşuyor,Fenerbahçe'nin şampiyonluk yarışı içinde olduğu zaman hüsran riskinin büyük olduğunu anladığı için daha ligin bitmesine 1000 ( abarttığımı anlayamayan sazanlar için üç ünlem !!! ) maç varken şampiyonlar ligine gittiğini zanneden yavru kedicikler ise kuduruyor adeta.En iyi oyuncuları gitti,puan farkını açamıyoruz, o kadar dertleri var transfer yapabiliyorlar,uefaya posta koyuyorlar,hodri meydan duruyorlar.Taraftarı dik duruyor,ve siz evet siz , bu duruşu bile yediremiyorsunuz.Yedirteceğiz sakin olun :):) Herkes ettiği sözleri bir bir yiyecek.

Persona Grata

Profesör
Emektar
Reaksiyon puanı
53
Hayatın İçinden Bir Yorum :

Ulaaa,adamlar bu kadar bozuk düzende hala ayaktalar,10 M euro yu gözünün yaşına bakmadan harcayıp,kendilerinin haklı olduğuna inanıp savaşmayı seçiyor,kanun değişmesin ak popo kara popo kimin anlayalım diyor,Yarım puan silersen o puanı sana yediririm diyor , racon koyuyor,camia olarak dik duruyor.

Ama sözde kral bozuntuları , içeride ayrı dışarıda ayrı pişkin pişkin konuşuyor,Fenerbahçe'nin şampiyonluk yarışı içinde olduğu zaman hüsran riskinin büyük olduğunu anladığı için daha ligin bitmesine 1000 ( abarttığımı anlayamayan sazanlar için üç ünlem !!! ) maç varken şampiyonlar ligine gittiğini zanneden yavru kedicikler ise kuduruyor adeta.En iyi oyuncuları gitti,puan farkını açamıyoruz, o kadar dertleri var transfer yapabiliyorlar,uefaya posta koyuyorlar,hodri meydan duruyorlar.Taraftarı dik duruyor,ve siz evet siz , bu duruşu bile yediremiyorsunuz.Yedirteceğiz sakin olun :):) Herkes ettiği sözleri bir bir yiyecek.

Gerçekten komik yorumlar yapıyorsunuz. Düşmeyeceğinizin garantisi verildiği için Sow transferini yapıyorsunuz, 10 milyon euronun gözünün yaşına bakmadan harcanmasıyla hiç bir ilgisi yok durumun. 58. madde değişmesin diye yırtınan, biz düşersek Türk futbolu biter diye ağlayan Nihat Özdemir'in şu an sergilediği tavır size de komik gelmiyor mu? Dik durmak bu kadar mı zor? İkinci paragrafa yorum yapma gereği bile duymuyorum.

CiiixXx

Profesör
Reaksiyon puanı
27
@CiiixXx birşey soracam lütfen farklı bir noktaya çekme ve ima arama,

yukarıdaki iki iafade de Fenerbahçe Kulübü Başkan Vekili Nihat Özdemir'e ait.

hangisi kulübü adına hangisi bireysel olarak yapılmış bir açıklama ?
esasında ,

Fenerbahçe Kulübü nün görüşü nedir ?

Nihat Özdemir'in ilk açıklaması, TFF'nin 58.madde değişmeyecek açıklamasından bir gün sonra yaptığı açıklamadır.

Bugün yaptığı açıklama ise Yönetim Kurulu'nun konu hakkında aldığı karardır. Elbette ki konu ile ilgili Aziz Yıldırım'ın mektubu da etkili olmuştur.

Fenerbahçe Spor Kulübü'nün görüşü nettir. ''58. maddenin virgülüne dahi dokunulmasın, en küçük bir ceza dahi alırsak küme düşelim''

İşin ilginç tarafı aynı görüşü savunan iki büyük kulübün her platformda kavga ediyor olması :)

Bende size bir soru sorayım madem...

58. madde kesinlikle değişmeyecek diyen TFF, bir süre sonra neden 58. maddeyi değiştirmek için genel kurul kararı aldı? Fikir almaya UEFA'ya kadar gitti?

komoon

Profesör
Reaksiyon puanı
8
Nihat Özdemir'in ilk açıklaması, TFF'nin 58.madde değişmeyecek açıklamasından bir gün sonra yaptığı açıklamadır.

Bugün yaptığı açıklama ise Yönetim Kurulu'nun konu hakkında aldığı karardır. Elbette ki konu ile ilgili Aziz Yıldırım'ın mektubu da etkili olmuştur.

Fenerbahçe Spor Kulübü'nün görüşü nettir. ''58. maddenin virgülüne dahi dokunulmasın, en küçük bir ceza dahi alırsak küme düşelim''

İşin ilginç tarafı aynı görüşü savunan iki büyük kulübün her platformda kavga ediyor olması :)

Bende size bir soru sorayım madem...

58. madde kesinlikle değişmeyecek diyen TFF, bir süre sonra neden 58. maddeyi değiştirmek için genel kurul kararı aldı? Fikir almaya UEFA'ya kadar gitti?

Yani Bugün itibariyle Fenerbahçe Kulübü nün görüşü 58.madde değişmesin. tebrikler...
devamında 58. madde uygulansın denmiş. bu konuda da tebrikler...
26 Ocakta getirilecek bir kerelik af muhabbetine daha önce görüşlerini açıklamış olan GS,TS,Ordu,Bursa dan sonra FB de hayır diyecek..

kavga ediyor v.s. ? isim verirsen direk ... ve ne kavgası kasdettiğin.. imaya gerek yok ...

sorun için aslında çok farklı cevaplar verilebilir herkez biliyor neyin ne olduğunu ama ben en kısasını söyleyim, sokak jargonuyla "yemedi..."

YellowRed

Rektör
Reaksiyon puanı
27
Gerçekten komik yorumlar yapıyorsunuz. Düşmeyeceğinizin garantisi verildiği için Sow transferini yapıyorsunuz, 10 milyon euronun gözünün yaşına bakmadan harcanmasıyla hiç bir ilgisi yok durumun. 58. madde değişmesin diye yırtınan, biz düşersek Türk futbolu biter diye ağlayan Nihat Özdemir'in şu an sergilediği tavır size de komik gelmiyor mu? Dik durmak bu kadar mı zor? İkinci paragrafa yorum yapma gereği bile duymuyorum.
bir nokta daha.

CieM

Asistan
Reaksiyon puanı
4
Ne puan silincek , ne kupa alınacak , ne de küme düşürülme olacak .Göreceksiniz..

artiss10

Asistan
Reaksiyon puanı
0

siz çıldırmaya devam edin.sahada bileğini bükemediğinizi saha dışında da deviremeyeceksiniz.Ne açıklama yapsak boş,ne zaman ki Fenerbahçe bu lige damgasını vurmaya başladı,diğer rakiplerini tokatlamaya başladı,o zamandan beri şikeciydik zaten sizin gözünüzde, değişen ne oldu.Bu süreç gösterdi ki kim kara kim ak , hiç kasmaya gerek yok.Seni tenzih ederim ama tartışmayı bilmeyen milyonlara muhatap oluyoruz.Neyse , değmez, bize göre kirli olan bu ülkeye şikeyi ve pisliği getiren gs dir , size göre biz.Herkes eteğindeki taşları döksün öyle adaletten bahsetsin.Cemal nalga konusunda biz düşürün demişsiniz,düşürmediler.Biz onu da demiyoruz düşüremezseniz düşeriz diyoruz.Hangisi daha dik ? Hangisi daha onurlu ? Biz diyoruz ki savunma dinlensin,size mi kaldı Sowun transferi,size ne, siz Drogba ve Reyesi getirecem deyip sizi kandıran,eyyamcı devlete elektriği bol keseden satan , zarara sokan,kulubün hisselerinin altını üstüne getiren adamın provakasyonunu yiyorsunuz,biz hala dik duruyoruz ama sizin bu durumunuz büyüklüğe yakışmıyor,acıyorum..

CiiixXx

Profesör
Reaksiyon puanı
27
Yani Bugün itibariyle Fenerbahçe Kulübü nün görüşü 58.madde değişmesin. tebrikler...devamında 58. madde uygulansın denmiş. bu konuda da tebrikler...26 Ocakta getirilecek bir kerelik af muhabbetine daha önce görüşlerini açıklamış olan GS,TS,Ordu,Bursa dan sonra FB de hayır diyecek.. kavga ediyor v.s. ? isim verirsen direk ... ve ne kavgası kasdettiğin.. imaya gerek yok ...sorun için aslında çok farklı cevaplar verilebilir herkez biliyor neyin ne olduğunu ama ben en kısasını söyleyim, sokak jargonuyla "yemedi..."

Neden tebrik ediyorsunuz ki? Anlamadım:)

Gs Başkan yardımcısı ve Fenerbahçe Başkan yardımcısı düzenlenen toplantılarda, bizler sosyal medya ve forumlarda, renkli yazarlar ile basın yazılı - görsel medyada...

Bir şey ima etmiyorum. Galatasaraylılar, her platformda her düzeyde, Fenerbahçe'nin 58. madde'nin değişmesi için kapalı kapılar ardında çalıştığını iddia ediyor. Maddenin değişmesini kesinlikle istemiyor.

Fenerbahçe ise bu madde'nin değişmesini isteyenlerin başkaları olduğunu iddia ediyor ve virgülünün bile değişmesini istemiyor.

Baktığımız zaman her iki kulüp'de ilgili madde'nin değişmesini istemiyor... Ama yöneticiler toplantılarda tartışıyor, taraftarlar sosyal medyada. Bu forumda bile bu konuda GS-FB kavgası var :)

İma istemiyorum, Kim ne yaptı da yemedi?. En güçlü olması gereken kurum, kimlerden neden korkuyor?

komoon

Profesör
Reaksiyon puanı
8
Neden tebrik ediyorsunuz ki? Anlamadım:)

Gs Başkan yardımcısı ve Fenerbahçe Başkan yardımcısı düzenlenen toplantılarda, bizler sosyal medya ve forumlarda, renkli yazarlar ile basın yazılı - görsel medyada...

Bir şey ima etmiyorum. Galatasaraylılar, her platformda her düzeyde, Fenerbahçe'nin 58. madde'nin değişmesi için kapalı kapılar ardında çalıştığını iddia ediyor. Maddenin değişmesini kesinlikle istemiyor.

Fenerbahçe ise bu madde'nin değişmesini isteyenlerin başkaları olduğunu iddia ediyor ve virgülünün bile değişmesini istemiyor.

Baktığımız zaman her iki kulüp'de ilgili madde'nin değişmesini istemiyor... Ama yöneticiler toplantılarda tartışıyor, taraftarlar sosyal medyada. Bu forumda bile bu konuda GS-FB kavgası var :)

İma istemiyorum, Kim ne yaptı da yemedi?. En güçlü olması gereken kurum, kimlerden neden korkuyor?

gölgenizden huylanır olmuşunuz , :) doğru olan tavrı gösterdiğiniz için tebrik etmiştim....

lama cime gerek yok...
sonuçta 58 değişmesin ve uygulansın.. iki takımda bunu istiyorsa ne güzel... istemeyenlere, kararsız olanlara bakmak lazım...

kavga mavga da yok aslında bizim süper lig kulüpleri "karar" sız oldukları için (tabi ki bir kaç fikir belirten hariç) biri çıkıp kendi kararını , fikrini söylediği zaman yapılan yanlışı (kendi bakışına göre) eleştirdiği zaman kavga olarak algılanıyor...
mesela ligde 17 takım var kaçı bu şike olayı konusunda, 58. madde konusunda, Play off kararı konusunda Kulüp olarak Resmi açıklama yapıp fikir belirtti ?

yemedi,

Yayıncı kuruluş baskı yaptı,
adı geçen 8 takım baskı yaptı,
acemiydiler korktular,
siyasi baskı oldu,
paragöz takım başkanları baskı yaptı.
türk futbol ekonomisini resetleme cesareti yoktu..
v.s.
v.s.
bunu istediğin kadar uzatabilirsin...önceliklendirebilirsin ....

bende sana sorayım :)

TFF neden 58. Maddeyi uygulamak istemiyor ?

onursevim

Profesör
Reaksiyon puanı
62
Vay anasını. Kaç aylar geçti biz masumuz diyemiyorlardı. Birden cezalar netleşip konuşulmaya başladığında masumuz oldu.

Vay vay vay. Samimiyete gel.

mustang

Dekan
Reaksiyon puanı
34
Hayatın İçinden Bir Yorum : Ulaaa,adamlar bu kadar bozuk düzende hala ayaktalar,10 M euro yu gözünün yaşına bakmadan harcayıp,kendilerinin haklı olduğuna inanıp savaşmayı seçiyor,kanun değişmesin ak popo kara popo kimin anlayalım diyor,Yarım puan silersen o puanı sana yediririm diyor , racon koyuyor,camia olarak dik duruyor.Ama sözde kral bozuntuları , içeride ayrı dışarıda ayrı pişkin pişkin konuşuyor,Fenerbahçe'nin şampiyonluk yarışı içinde olduğu zaman hüsran riskinin büyük olduğunu anladığı için daha ligin bitmesine 1000 ( abarttığımı anlayamayan sazanlar için üç ünlem !!! ) maç varken şampiyonlar ligine gittiğini zanneden yavru kedicikler ise kuduruyor adeta.En iyi oyuncuları gitti,puan farkını açamıyoruz, o kadar dertleri var transfer yapabiliyorlar,uefaya posta koyuyorlar,hodri meydan duruyorlar.Taraftarı dik duruyor,ve siz evet siz , bu duruşu bile yediremiyorsunuz.Yedirteceğiz sakin olun :):) Herkes ettiği sözleri bir bir yiyecek.
Budur Kardeşim.:yes:Teşekkürler duygularıma tercüman olmuşsun.:flowers:Sana sakin olmanı tavsiye etmiştim ya.Sen arada bir yap böyle şeyleri tamam mı?:wink:

ahky

Profesör
Reaksiyon puanı
65
Öyle yada böyle verilecek bir ceza var, bu ceza şike yapan yada teşebbüs eden takımlara verilecek,bi zahmet biz temiziz diye beyanat vermeyin artık, dua edin sadece, küme düşürülmediğiniz için...

openline

Asistan
Reaksiyon puanı
0
küme düşürün diyo gidiyolar 13 milyon euro ya adam alıyorlar hiç samimi diil bu açıklamalar

mustang

Dekan
Reaksiyon puanı
34
Öyle yada böyle verilecek bir ceza var, bu ceza şike yapan yada teşebbüs eden takımlara verilecek,bi zahmet biz temiziz diye beyanat vermeyin artık, dua edin sadece, küme düşürülmediğiniz için...
Biz temiziz kardeşim.Bundan şüphemiz yok.
Ama sen ve özelikle senin renkdaşlarına göre bir tek biz şikeciyiz.Mahkemeyi kurdunuz suçlu belli aklınızca.
Birde aynaya bakın bakalım,ne görüyorsunuz.
Kusura bakmayın,futbol temizlenecekse bunu içinde bir kurban lazım ise bu biz değiliz.
Dik durun dik.
Zira karşımızdaki rakibimizin delikanlı olmasını isteriz biz.
Az kaldı mahkemede herşey çıkacak ortaya.Ama ne hikmetse siz hem savcısınız hemde mahkeme.
Tabii size göre bu böyle bu memelkette Adalet varsa ki var,Adalet yerini bulacak.

way_be

Dekan
Reaksiyon puanı
12
küme düşürme istiyoruz sowuda alırız ama :) ilginç