[Yardım]VMware Workstation 7.0

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...

yasin04

Doçent
Reaksiyon puanı
3
Arkadaşlar Selam ben 3 gündür siz diyin 1 ben diyeyim toplam neredeyse 6 defa indirdim ama inadı tuttu kurulumu başlattım ama ses seda yok... eğer duyan veya çalıştıran varsa bana bu konu(modlar izin verirse) veya pm atarsa linkleri sevinirim sadece 2-3 defa kullanacam o kadar
:unsure: Verenlere şimdiden tşk. :D
Guest OS: Windows 7 RTM(AERO)
Program Adı İse: VMware Workstation 7.0 Build 185517

pithoX

Öğrenci
Reaksiyon puanı
0
bunun yerine virtualbox u denesene hem ücretsiz hemde VMware den daha basit

yasin04

Doçent
Reaksiyon puanı
3
vmwarenin bu sürümü aero desteği sunuyor ondan yoksa zaten virtualbox kullanıyorum :)

pithoX

Öğrenci
Reaksiyon puanı
0
"Arkadaşlar Selam ben 3 gündür siz diyin 1 ben diyeyim toplam neredeyse 6 defa indirdim ama inadı tuttu kurulumu başlattım ama ses seda yok"

ben buradaki sorunu tam anlamıs değilim biraz daha acıklarsan belki yardımcı olabilrim:S

yasin04

Doçent
Reaksiyon puanı
3
"Arkadaşlar Selam ben 3 gündür siz diyin 1 ben diyeyim toplam neredeyse 6 defa indirdim ama inadı tuttu kurulumu başlattım ama ses seda yok"

ben buradaki sorunu tam anlamıs değilim biraz daha acıklarsan belki yardımcı olabilrim:S

yani diyorum warez sitelerinden indirdim zipten çıkardım ama kuruluma tıkladım açılmadı
20090826183149.jpg

EDİT: Resim Eklendi
image.php

m1903

Profesör
Reaksiyon puanı
8
Öncelikle 7.0 sürümü henüz beta. O dediğinz hatayı verende betanın haziran derlemesi ve o derlemenin kullanım süresi geçti ne yazıkki. Ağustos derlemesini indirmelisiniz. Onu da ilgili sitelerde henüz görmedim ama benim için sorun yok vmware nasıl olduysa bana beta davetiyesi yollamış :)

yasin04

Doçent
Reaksiyon puanı
3
zaten sorun çözüldü cevaplar için ayrıca tşk meğer benim pcde çalışmıyormuş...ayrıca benimde ağustos derlemesi

AliA

Ordinaryüs
Emektar
Reaksiyon puanı
530
Konuları uygun bölüm/kategori altında açınız.

Ayrıca sorununuz da çözüldüğüne göre konu kapatılmıştır.

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...