Yapılacak Forum İşlemleri

Bu konuyu okuyanlar

Downsat

Profesör
RSS eklenecek,
yazılarda değişiklikler olacak YAPILIYOR %84
ifadeler değişecek YAPILDI
forum daraltılacak
standart kullanıcı ayarları düzenlenecek
Flash kod etkinleştirilecek YAPILDI

pesimist

Rektör
Emektar
Özel başlık
Onursal Üye
Yani 1 haftada açılamayacak. Ben de troya takım elbise almayacağım. Bakalım ne zaman gelecek benim dvd yazıcı :D ;D

tugbagaleri

Profesör
bir forumcu olarak editörümün dvd sinin alınmasını talep ediyorum lutfen bir baRON SÖZÜNÜ TUTar... ;D

pesimist

Rektör
Emektar
Özel başlık
Onursal Üye
Troy sen bırak şimdi rss'yi falan. Benim dvd yazıcı ne zaman geliyo? ::)

tugbagaleri

Profesör
yapılacaklar listesinde ters sekilde duran gülen adam simgesi niye yok arkadaşlar bu forumda!... nıye ilgilenmiyorsunuz, nasıl boyle bir hata yaptınız? anlamıyorum bir türlü..... 8)

Downsat

Profesör
tugbagaleri dedi ki:
yapılacaklar listesinde ters sekilde duran gülen adam simgesi niye yok arkadaşlar bu forumda!... nıye ilgilenmiyorsunuz, nasıl boyle bir hata yaptınız? anlamıyorum bir türlü..... 8)

Ben diyorum ki 2 sıra ifade olsun ;D

pesimist

Rektör
Emektar
Özel başlık
Onursal Üye
<<<Öneceki Sonraki>>> butonu bozuk o yapılacak..

Ahmethz

Rektör
Emektar
sdn ana saydafa forumdaki son 20 konu diyor fakat son mesaj gönderilen 20 konu gözüküyor , yeni açılan konular havada kalmış oluyor :(

elektr10

Profesör
Downsat dedi ki:
tugbagaleri dedi ki:

Ben diyorum ki 2 sıra ifade olsun ;D
Bence de olsun.2 sıra çok da değil aslında.Eksikliğini hissediyorum kimi zaman mesela tugbagaleri'nin bahsettiği ters duran kafa.Başka forumların "dahası"na tıklayınca koca bir sayfa ifade çıktığını düşünürsek...

Aman

Asistan
Forumun yabancıyım ama anasayfadaki gibi son yazılan 5-10 konu forumda en altta yer alsa güzel olur. :) En popüler 10 konu 10 üye de isteğe bağlı olarak görülürse...

Kolay gelsin.

keyloger

Rektör
Konu hortlatmanın kralını yapayım dedim, [MENTION=376]pesimist[/MENTION] ne oldu senin dvd yazıcı. :D :D

SDN Son Haberler

Son mesajlar