Haber Yandex, Türkiye'deki ofisini kapatıyor

Egemen Kaya

Asistan
yandex-logo-thumbnail-632.jpg

Yandex, ekim ayı itibariyle Türkiye'deki ofisini kapatıyor. Bundan sonraki süreçte çalışmalarını Rusya ofisinden yürütecek olan Yandex, Türkiye'ye hizmet vermeye devam edecek.

Alper S

Profesör
Arama motoru pek kullanılmasada navigasyon uygulaması en az google maps kadar kullanılıyor.
Hocam Google Haritalar'a yorum ekleme özelliği yakında gelecekmiş. Ondan sonra bir değeri kalmayacaktır. Ayrıca virüs yaymak için adı kullanılan bir platformdur. O yüzden kaldırılması güzel bile olur.

Edit: Ayrıca yadi.sk gibi hizmetleri hiç güzel çalışmıyor. Aylık tüketimini harcadın diyor, hesap açıyorum, giriş yapıyorum 30 kere giriş yapsam bile girişi yapmamışım gibi gösteriyor vs. Boşu boşuna Yandex hesabı açmış oldum geçen ay. Benim mutlu bile eder yani Türkiye'den gitmeleri.

Egemen Kaya

Asistan
Hocam Google Haritalar'a yorum ekleme özelliği yakında gelecekmiş. Ondan sonra bir değeri kalmayacaktır. Ayrıca virüs yaymak için adı kullanılan bir platformdur. O yüzden kaldırılması güzel bile olur.

Edit: Ayrıca yadi.sk gibi hizmetleri hiç güzel çalışmıyor. Aylık tüketimini harcadın diyor, hesap açıyorum, giriş yapıyorum 30 kere giriş yapsam bile girişi yapmamışım gibi gösteriyor vs. Boşu boşuna Yandex hesabı açmış oldum geçen ay. Benim mutlu bile eder yani Türkiye'den gitmeleri.
Evet ondan sonra bir değeri kalmaz.

CheriouR

Asistan
Üzülmedim açıkçası. Hesabım bulunuyor ancak hiç kullanmıyorum. Dendiği gibi ismi kullanılarak virüs yayılma olayı gayet yaygı bilinen birşey. Ama iş gereği yada kurumsal olarak kullanan insanlar da var.