Yandex Browser hakkında ne düşünüyorsunuz?

Bu konuyu okuyanlar

Delidumrul06

Öğrenci
Reaksiyon puanı
0
arkadaşlar sizinde bildiğiniz gibi yandex çıkalı baya bi söylemler var kimi diyo uçuyo kimi diyo ben böle tarayıcı görmedim.. rezalett peki aranızda kullanan ve fikirlerini bizimle paylaşmak isteyen varmı ?

muratflash

Rektör
Reaksiyon puanı
510
Chromium altyapılı bi tarayıcı işte yaa uçuyorsada onu uçuran Google.. Bütün chromium altyapılı tarayıcıların hepsi aynı abartmamak lazım.. Chromedan bi farkı yok..

semih61

Profesör
Reaksiyon puanı
43
@muratflash a aynen katılıyorum chorme den fazlası yok eksiği var.
anasayfanın google yapılamaması gibi.
bir süre kullandım sonra chorme a döndüm

MasterFather

Profesör
Reaksiyon puanı
59
hızı filan geçtik.bir açıyorum.30 tane sekme bir anda açılıyor.en son açtığım sitelerin hepsi açılıyor.böyle saçmalıkmı olur.yüklediğim gibi sistemdeki tarayıcıların başlangıç ve arama siteleri yandex oldu.bildiğin adware.

aloisnebel

Profesör
Reaksiyon puanı
4
Biraz kullandım geri hemen döndüm Chrome'a... Atraksiyona gerek yok Chrome'la aynı altyapıya sahipmiş zaten. Chrome daha gelişmiş ne bileyim daha kullanışlı...

dadaş27

Profesör
Reaksiyon puanı
7
Kullanmadım ama Chrome altayıpısının geliştirilip daha hızlı hale getirdiklerini duydum.

rtgrlndr

Profesör
Reaksiyon puanı
4
ben kullanıyorum ve gayet memnunum. sekmelerin aynı crome gibi ayarlanabilmesi güzel. 15 hızlı sayfa ayarlanabiliyor vs vs

thesavarona

Doçent
Reaksiyon puanı
1
crome varken yandex.browser tırt :D

crome = bugatti
yandex = doğan görünümlü şahin

Bowen32

Doçent
Reaksiyon puanı
3
@muratflash a aynen katılıyorum chorme den fazlası yok eksiği var.
anasayfanın google yapılamaması gibi.
bir süre kullandım sonra chorme a döndüm

ayarlardan ana sayfayı google yapabiliyorsnuz ancak akıllı satır kullanmak çok daha iyi ve ok hızlı

- - - Mesaj Güncellendi - - -

Ve çok sayfa açılıyor diye yakınan arkadaşlar AYARLAR - BAŞLANGIÇ akkılı satırı göster gibi bişey yazıyor ordan onu seçip düzeltebilirler

Ahbârî

Dekan
Reaksiyon puanı
345
eklentileriyle firefox ve chrome şimdilik güzel :)

engerex

Dekan
Reaksiyon puanı
26
Turbosu Opera Turbodan geliyor.

mustang

Dekan
Reaksiyon puanı
34
Chrome' a devam. Yeni bir macera aramam.
İşin içinde ruslar varsa ben yokum.

S

SDN Okuru

SDN Okuru
yandex türkiyede tüm vergilerini veriyor AMA Google Bir gram bile vergi vermiyor. O yüzden yandex in üretti programları kullanmak daha iyi.

GOLD_CT

Asistan
Reaksiyon puanı
0
Yandex daha hızlı Google Chrome a göre çünkü gereksiz flash destekli uygulamaları kapatıyor yüklenmesine izin vermiyor.

Bumayee

Öğrenci
Reaksiyon puanı
0
yandex daha güzel örneğin sekmeden kağatmazsan kapanmıyo hani elin değerse filan diye hızıda gayet iyi

leanardo

Profesör
Reaksiyon puanı
9
youtube videolarda takılma donma sorunu yüzünden ttnet dns kullanıyorum ama oda torrent sitelerine girmiyor bende dns değiştirmek yerine yandexin turbo özelliğni açıp öyle giriyorum

Mackle LLC

Asistan
Reaksiyon puanı
1
Yandex Browser kullanıyorum sadece bilgisayarı açıp browsera tıklarken yavaş açılıyor. Kısayolları yazmak zorunda kalmadan sekmelerden açabiliyorum gayet rahat oluyor. Gayette hızlı. IE10 da kullanıyorum ikisi de gayet iyi tarayıcılar. Chrome özelleştirilebiliyor orası ayrı

S

SDN Okuru

SDN Okuru
Yandex in virüsten farkı yok. Format attık yine engelleyemedik. Zorla kötü malı kullandırmak gibi birşey.

houdini

Öğrenci
Reaksiyon puanı
0
yandex gördüğüm kadarıyla gayet başarılı. Turbo modu olsun diğer özellikleri olsun çok iyi bir browser. Ayrıca en son açılan sekmelerin yandex browser ı kapatsanız dahi hafızasında tutması bence harika bir özellik. Ayrıca chrome gibi sürekli çökme yapmamasıda programın bir diğer artısı.

uhese

Öğrenci
Reaksiyon puanı
0
Gayet iyi bi tarayıcı , çok uçmuyo çok da berbat değil chrome gibi denilebilir

Son mesajlar