Oyun Yakın zamanda Twitch yayınlarına başlıyorum! Desteklerinizi bekliyorum

Cyberpunk 2077 çıkana kadar ne oynayalım?

• AC Origins

Kullanılan: 5 18.5%
  • Tomb Raider

Kullanılan: 9 33.3%
  • Metal Gear Solid: V

Kullanılan: 1 3.7%
  • Mad Max

• Horizon Zero Dawn

• Batman

• XCOM 2

• Kullanılan toplam oy
    27
Aboneliği aç da Twitch Prime'dan abone olalım. Para veriyor değil mi o sana? Hiç anlamıyorum bu işlerden. Lol oynarsan beni de çağırırsın inşallah.

Görkem Say

Ride for Ruin and World's Ending!
Yönetici
Super Moderator
Editor
Aboneliği aç da Twitch Prime'dan abone olalım. Para veriyor değil mi o sana? Hiç anlamıyorum bu işlerden. Lol oynarsan beni de çağırırsın inşallah.
Aynen veriyor. Ancak aboneliği açmak için partner olmak gerekiyor onun için de 1 ay içerisinde belirli bir saat belirli sayıda yayın yapmak lazım. Vaktim var zaten haftada en az 4-5 gün yayın açmayı düşünüyorum artık.

Görkem Say

Yönetici
Super Moderator
Editor
daha açık olamazdım herhalde.
Şu konu altında böyle saçma imalara cevap vermekle uğraşamam cidden. İnsanda da sabır denen bir şey var sonuçta. 2.5 yıldır burada herhangi bir maddi gelir elde etmeden emek verdim. Bu konuyu da reklam olarak kullanmıyorum. Burada bir sürü tanıdığım, yakın olduğum dostum var forumda Murat gibi. Herkesin haberi olsun diye paylaştım. Size tavsiyem, klavye başında olun olmayın fark etmez birisini tanımıyorsanız, onun kim olduğunu bilmiyorsanız ona böyle ithamlarla gitmeyin.

TeknoTakip

Asistan
Şu konu altında böyle saçma imalara cevap vermekle uğraşamam cidden. İnsanda da sabır denen bir şey var sonuçta. 2.5 yıldır burada herhangi bir maddi gelir elde etmeden emek verdim. Bu konuyu da reklam olarak kullanmıyorum. Burada bir sürü tanıdığım, yakın olduğum dostum var forumda Murat gibi. Herkesin haberi olsun diye paylaştım. Size tavsiyem, klavye başında olun olmayın fark etmez birisini tanımıyorsanız, onun kim olduğunu bilmiyorsanız ona böyle ithamlarla gitmeyin.
tekrardan hayırlı işler iyi forumlar.

Herkese selam arkadaşlar. Yakın zamanda Twitch üzerinde yayın yapmaya başlayacağım. Bilgisayarımı da değiştirdiğime göre artık önümde bir engel kalmadı şükür. Sizler de yayımlarıma gelerek destek olabilirsiniz. Oyun oynamanın haricinde yayını izleyenler ile teknoloji üzerine uzun sohbetler yapmayı planlıyorum. Telefon olur, donanım olur, genel teknoloji gündemi olur sırayla hepsi hakkında konuşuruz artık. Bunun haricinde kanal hakkında sizler de görüşlerinizi belirtirseniz sevinirim. Teşekkürler şimdiden :)

Kanalım

Siz açıyorsanız izleriz.

Görkem Say

Yönetici
Super Moderator
Editor
Discord Server'ı açacak mısın? Açarsan az biraz bilgim var yardımcı olabilir o konuda.
Teşekkür ederim. Şimdi ilk etapta açmam ne kadar yararlı olur bilemedim. O tarafa fazla da ilgi gösteremem büyük ihtimalle vakit sıkıntısından dolayı. O sebeple kanalın gidişatına bakmak istiyorum. Ancak açacak olursam ilk adresim sen olursun :)