Oyun Yakın zamanda Twitch yayınlarına başlıyorum! Desteklerinizi bekliyorum

Cyberpunk 2077 çıkana kadar ne oynayalım?

• AC Origins

Kullanılan: 5 18.5%
  • Tomb Raider

Kullanılan: 9 33.3%
  • Metal Gear Solid: V

Kullanılan: 1 3.7%
  • Mad Max

• Horizon Zero Dawn

• Batman

• XCOM 2

• Kullanılan toplam oy
    27

Görkem Say

Ride for Ruin and World's Ending!
Yönetici
Super Moderator
Editor
Herkese selam arkadaşlar. Yakın zamanda Twitch üzerinde yayın yapmaya başlayacağım. Bilgisayarımı da değiştirdiğime göre artık önümde bir engel kalmadı şükür. Sizler de yayımlarıma gelerek destek olabilirsiniz. Oyun oynamanın haricinde yayını izleyenler ile teknoloji üzerine uzun sohbetler yapmayı planlıyorum. Telefon olur, donanım olur, genel teknoloji gündemi olur sırayla hepsi hakkında konuşuruz artık. Bunun haricinde kanal hakkında sizler de görüşlerinizi belirtirseniz sevinirim. Teşekkürler şimdiden :)

Kanalım

EFI Shell

shellx64.efi
İçerik Ekibi
Herkese selam arkadaşlar. Yakın zamanda Twitch üzerinde yayın yapmaya başlayacağım. Bilgisayarımı da değiştirdiğime göre artık önümde bir engel kalmadı şükür. Sizler de yayımlarıma gelerek destek olabilirsiniz. Oyun oynamanın haricinde yayını izleyenler ile teknoloji üzerine uzun sohbetler yapmayı planlıyorum. Telefon olur, donanım olur, genel teknoloji gündemi olur sırayla hepsi hakkında konuşuruz artık. Bunun haricinde kanal hakkında sizler de görüşlerinizi belirtirseniz sevinirim. Teşekkürler şimdiden :)

Kanalım
Sizi takip ediyorum adım efi_shell Profil resmim forumdaki ile aynı. :)

Son düzenleme:

bir_türk

Asistan

Kanalım
hayırlı olsun hocam

xPhoenix06

Profesör
takipteyim yalnız bana şunu nasıl başardığını söylersen: :)
1600526492888.png

Görkem Say

Ride for Ruin and World's Ending!
Yönetici
Super Moderator
Editor
İlk bir kaç ay 500 mbps verdikleri paket mi bu?
Yok o paket değil.

Nimo TV yap sana kola atarım.twich zor biraz para yok
Mesaj otomatik birleştirildi:

Nonolivede
Nonolive izleyen var mı ki? Benim öyle aşırı izlenme gibi bir hedefim yok şimdilik yavaş yavaş gittiği yere kadar. Forumdan da biraz destek alırsam muhabbeti bol yayınlar yapmayı düşünüyorum.