Yakın zamanda Twitch yayınlarına başlıyorum! Desteklerinizi bekliyorum

Cyberpunk 2077 çıkana kadar ne oynayalım?

• AC Origins

Kullanılan: 9 20.5%
  • Tomb Raider

Kullanılan: 12 27.3%
  • Metal Gear Solid: V

Kullanılan: 3 6.8%
  • Mad Max

Kullanılan: 4 9.1%
  • Horizon Zero Dawn

Kullanılan: 8 18.2%
  • Batman

Kullanılan: 7 15.9%
  • XCOM 2

Kullanılan: 1 2.3%

• Kullanılan toplam oy
    44

Bu konuyu okuyanlar

Görkem Say

Müdavim
Emektar
Reaksiyon puanı
24,982
Herkese selam arkadaşlar. Yakın zamanda Twitch üzerinde yayın yapmaya başlayacağım. Bilgisayarımı da değiştirdiğime göre artık önümde bir engel kalmadı şükür. Sizler de yayımlarıma gelerek destek olabilirsiniz. Oyun oynamanın haricinde yayını izleyenler ile teknoloji üzerine uzun sohbetler yapmayı planlıyorum. Telefon olur, donanım olur, genel teknoloji gündemi olur sırayla hepsi hakkında konuşuruz artık. Bunun haricinde kanal hakkında sizler de görüşlerinizi belirtirseniz sevinirim. Teşekkürler şimdiden :)

Kanalım

EFI Shell

shellx64.efi
Reaksiyon puanı
18,895
Herkese selam arkadaşlar. Yakın zamanda Twitch üzerinde yayın yapmaya başlayacağım. Bilgisayarımı da değiştirdiğime göre artık önümde bir engel kalmadı şükür. Sizler de yayımlarıma gelerek destek olabilirsiniz. Oyun oynamanın haricinde yayını izleyenler ile teknoloji üzerine uzun sohbetler yapmayı planlıyorum. Telefon olur, donanım olur, genel teknoloji gündemi olur sırayla hepsi hakkında konuşuruz artık. Bunun haricinde kanal hakkında sizler de görüşlerinizi belirtirseniz sevinirim. Teşekkürler şimdiden :)

Kanalım
Sizi takip ediyorum adım efi_shell Profil resmim forumdaki ile aynı. :)

Son düzenleme:

bir_türk

Asistan
Reaksiyon puanı
105

Kanalım
hayırlı olsun hocam

xPhoenix06

Müdavim
Reaksiyon puanı
2,187
takipteyim yalnız bana şunu nasıl başardığını söylersen: :)
1600526492888.png

robinhogol

Doçent
Cezalı
Reaksiyon puanı
71
Nimo TV yap sana kola atarım.twich zor biraz para yok
Mesaj otomatik birleştirildi:

Nonolivede

M

Murat Burç

SDN Okuru
Aboneliği aç da Twitch Prime'dan abone olalım. Para veriyor değil mi o sana? Hiç anlamıyorum bu işlerden. Lol oynarsan beni de çağırırsın inşallah.

M

Murat Burç

SDN Okuru
Aynen veriyor. Ancak aboneliği açmak için partner olmak gerekiyor onun için de 1 ay içerisinde belirli bir saat belirli sayıda yayın yapmak lazım. Vaktim var zaten haftada en az 4-5 gün yayın açmayı düşünüyorum artık.
Bu senin vodafone'un hangi paketi acaba? Ne kadar ödüyorsun?

Görkem Say

Müdavim
Emektar
Reaksiyon puanı
24,982
daha açık olamazdım herhalde.
Şu konu altında böyle saçma imalara cevap vermekle uğraşamam cidden. İnsanda da sabır denen bir şey var sonuçta. 2.5 yıldır burada herhangi bir maddi gelir elde etmeden emek verdim. Bu konuyu da reklam olarak kullanmıyorum. Burada bir sürü tanıdığım, yakın olduğum dostum var forumda Murat gibi. Herkesin haberi olsun diye paylaştım. Size tavsiyem, klavye başında olun olmayın fark etmez birisini tanımıyorsanız, onun kim olduğunu bilmiyorsanız ona böyle ithamlarla gitmeyin.

TeknoTakip

Doçent
Reaksiyon puanı
444
Şu konu altında böyle saçma imalara cevap vermekle uğraşamam cidden. İnsanda da sabır denen bir şey var sonuçta. 2.5 yıldır burada herhangi bir maddi gelir elde etmeden emek verdim. Bu konuyu da reklam olarak kullanmıyorum. Burada bir sürü tanıdığım, yakın olduğum dostum var forumda Murat gibi. Herkesin haberi olsun diye paylaştım. Size tavsiyem, klavye başında olun olmayın fark etmez birisini tanımıyorsanız, onun kim olduğunu bilmiyorsanız ona böyle ithamlarla gitmeyin.
tekrardan hayırlı işler iyi forumlar.

abcdefdfhgjas

Müdavim
Reaksiyon puanı
751

Kanalım

Siz açıyorsanız izleriz.