Bu konuyu okuyanlar

webaslann

Asistan
Reaksiyon puanı
4
Merhabalar arkadaşlar, z5'e dualshock nasıl bağlanır bilen var mı, daha önce bağlayan yada. Bağlantılarda dualshock 4 yazıyor, acaba dualshock 3 uyumlu olur mu, piyasaya daha ucuz olduğu için alıp denemek istiyorum ancak çalışmamasından korkuyorum, bu konu hakkında bilgisi olan var mı?

AkçakocaLı

Müdavim
Reaksiyon puanı
95
DS3 ü bilmem ama Z3 te DS4 kullandım efsaneydi :D Z3 te bile DS3 kullanmak için uğraşmak gerekiyordu. DS4 al keyfine bak...

webaslann

Asistan
Reaksiyon puanı
4
DS3 ü bilmem ama Z3 te DS4 kullandım efsaneydi :D Z3 te bile DS3 kullanmak için uğraşmak gerekiyordu. DS4 al keyfine bak...

Dostum haklısın en doğrusu en güzeli o zaten de, uygun bir fiyata bulamadım 2. el denk getirsem alacam da bulamıyorum

/xo/

Müdavim
Reaksiyon puanı
226
Ayarlarda Xperia bağlantı seçeneklerinde 2 seçenek olması lazım. Dualshock 3 ve Dualshock 4. Dualshock 4 ü direkt bağlayabilirsin Bluetooth üzerinden ama Dualshock ile telefon arasında kablo ile 1 defa etkileşim yaptırmanız gerekiyor. Ayarlarda Dualshock 3 seçeneği yoksa kaldırılmış olabilir Z5'te.

webaslann

Asistan
Reaksiyon puanı
4
Ayarlarda Xperia bağlantı seçeneklerinde 2 seçenek olması lazım. Dualshock 3 ve Dualshock 4. Dualshock 4 ü direkt bağlayabilirsin Bluetooth üzerinden ama Dualshock ile telefon arasında kablo ile 1 defa etkileşim yaptırmanız gerekiyor. Ayarlarda Dualshock 3 seçeneği yoksa kaldırılmış olabilir Z5'te.

z5 ayarlarında dualshock 4 var sadece, dualshock 3 olurmu acaba bluetooth bağlantısında görür mü diye düşünüyorum..

/xo/

Müdavim
Reaksiyon puanı
226
Bira araştırdım, z5 te DS3 desteği kesilmiş.

Son mesajlar