Xiaomi mi 9t

Bu konuyu okuyanlar

Yeşil Okçu

Profesör
Reaksiyon puanı
1,811
Telefonu almayı düşünüyorum ama 2700 olan fiyatı 3100 e çıkmıs. Baktığımda migrosta 2600 TL idi. Migrostan almalı mıyım? Herhangi bir eksisi olur mu ordan almamın?

The Cyclist

Dekan
Cezalı
Reaksiyon puanı
6,906
Telefonu almayı düşünüyorum ama 2700 olan fiyatı 3100 e çıkmıs. Baktığımda migrosta 2600 TL idi. Migrostan almalı mıyım? Herhangi bir eksisi olur mu ordan almamın?

Alabiliyorsanız burdan alın, Migros'ta satılan cihazlar bildiğim kadarıyla ithalatçı garantili.

Bu arada fiziksel mağaza stoğunu bilmiyorum fakat internet sitesinde şuan stoklarda yok.

Yeşil Okçu

Profesör
Reaksiyon puanı
1,811

G1912

Asistan
Reaksiyon puanı
101
Bende mi 9 t kullanıyorum. Yazılımsal olarak her gün yeni problemlerle karşılaşıp onları çözerek telefonu stabil hale getiriyorum yani iyi düşünün alırken zaten fiyatlarda yükseldi çok iyi araştırın almadan önce

Yeşil Okçu

Profesör
Reaksiyon puanı
1,811
Bende mi 9 t kullanıyorum. Yazılımsal olarak her gün yeni problemlerle karşılaşıp onları çözerek telefonu stabil hale getiriyorum yani iyi düşünün alırken zaten fiyatlarda yükseldi çok iyi araştırın almadan önce
Ne gibi problemler hocam?
Mesaj otomatik birleştirildi:

çok ihtiyacınız yoksa erteleyin derim
Yazın kesin telefon alacağım ve doların gidişatı da çok iyi değil. Ben de 2600e bulmuşken alayım dedim

Glenkee

Asistan
Reaksiyon puanı
41
al bence ucuzmuş.Ben kullanıyorum o fiyatlar civarında almıştım.Fİyatına göre bayağı iyi telefon

G1912

Asistan
Reaksiyon puanı
101
Aklıma gelenlerden bahsedeyim hemen. Güneş ışığı altında kasma. Arayüz de takılma, şarjdayken saçma sapan kendi kendine titreme, geceden sabaha yüzde on a yakın pil tüketimi, WhatsApp ta video yollarken FPS düşüşü, whatsapp ta görüntülü arama ya da normal arama geldiğinde telefonun mesaj gelmiş gibi tek sefer titremesi (sessiz moddayken) yani cebinizde whatsapp tan çağrı gelince fark etmezsiniz bile. Bunların bazılarını çözdüm bazılarını çözemedim. Herkes yaşıyor mu bu sorunları bilmiyorum tabi.

Yeşil Okçu

Profesör
Reaksiyon puanı
1,811
Bugün alacağım migrostan. Sıkıntı çıkmaz umarım

kasaphayri123

Öğrenci
Reaksiyon puanı
24
bende alıcaktım
Nerede yazıyoe göremedim?
Mesaj otomatik birleştirildi:

Teşekkürler
Sanal Marketten baktım stok yok diyor müşteri temsilcisini aradım yok diyor.
siz nerden baktınız acaba bende alıcam uyguna alalım bari

...Görkem...

Profesör
Reaksiyon puanı
779
Satın alınacak yer konusundaki tercihinizi;
1- Alacağınız ürünün ne tür bir garantiye sahip olduğunu (Distribütör/İthalatçı)
2- Alacağınız yarin müşteriye verdiği önem
Bu seçeneklere göre hareket etmenizde fayda var. Alacağınız ürün distrbütör garantili olmasını tavsiye ederim.

iMaKaNDi

Doçent
Reaksiyon puanı
251
200$ muhabbeti yeni gelecek cihazları etkilemesi gerekiyorken stokta olanlarda arttı. Yazıklar olsun ne diyeyim. Mi 9t9dte 128 gb öneririm varsa eğer hemen alın.

Yeşil Okçu

Profesör
Reaksiyon puanı
1,811
bende alıcaktım

Sanal Marketten baktım stok yok diyor müşteri temsilcisini aradım yok diyor.
siz nerden baktınız acaba bende alıcam uyguna alalım bari
İnternet satışını bulamamıştı ben. 19 yaş olduğu için markete gidemiyorum. Ablamı göndermiştim migrosa o varsa alacak.
Satın alınacak yer konusundaki tercihinizi;
1- Alacağınız ürünün ne tür bir garantiye sahip olduğunu (Distribütör/İthalatçı)
2- Alacağınız yarin müşteriye verdiği önem
Bu seçeneklere göre hareket etmenizde fayda var. Alacağınız ürün distrbütör garantili olmasını tavsiye ederim.
Hocam son zamlardan sonra fiyatlar uçtu malesef.

...Görkem...

Profesör
Reaksiyon puanı
779
İnternet satışını bulamamıştı ben. 19 yaş olduğu için markete gidemiyorum. Ablamı göndermiştim migrosa o varsa alacak.

Hocam son zamlardan sonra fiyatlar uçtu malesef.
Fiyatlar konusunda evet son 1 aydır 2529 tl olan mi9t 2799 tl oldu ve son zamla 3100 tl oldu. Şahsen bu aralar bende bir ürün bakıyordum ama bu dolar kuru düşüpte fiyatlar eski haline gelmeden bir ürün almam. Sizinde bekleme gibi bir toleransınız varsa bekleyebilirsiniz.

Yeşil Okçu

Profesör
Reaksiyon puanı
1,811
Fiyatlar konusunda evet son 1 aydır 2529 tl olan mi9t 2799 tl oldu ve son zamla 3100 tl oldu. Şahsen bu aralar bende bir ürün bakıyordum ama bu dolar kuru düşüpte fiyatlar eski haline gelmeden bir ürün almam. Sizinde bekleme gibi bir toleransınız varsa bekleyebilirsiniz.
Hocam ben en geç ekime kadar telefon alacağım ve doların duşeceğini de sanmıyorum zaten stoklar bitmiş üstteki arkadaşın da yazdıgı gibi

Son mesajlar