Xbox One'a AMD İmzası

tolgacem

Profesör
Admin
SDN
Reaksiyon puanı
47
Xbox One'a AMD İmzası

Bu akşam TSİ 20:00'da tanıtılan Microsoft'un yeni oyun konsolu Xbox One'ın işlemcisi, AMD tarafından hazırlanmış. Jaguar tabanlı yeni APU'ya ve Xbox One'ın donanımına bir göz atıyoruz.

MaMiFilm

Asistan
Reaksiyon puanı
0
Burada kullanılan markaya kötü diyenler sanırm pc ile oyun konsolu arasındaki farkı tam olarak kavrayamamışlar. Oyun oynamayı sevenler bu alanda bilgili olanlar AMD nin oyun dünyasında bir numara olduğunu çok iyi bilirler. Nvidia ise pc sektöründe daha çok tasarımsal alanlarda öndedir. Bir oyun konsolu üreticiyseniz kesinlikle AMD den başka bir firma kullanamazsınız kullanırsanız bilinçli kullanıcı sizi çok kötü cezalandırır. Her firmanın kendisine göre uzmanlık alanları farklıdır AMD normal sektörde ne kadar başarısızsa Oyun sektöründe tam tersi yönde o derece başarılı bir firmadır. Lütfen işlemciye laf atanlar öncelikle bilgi sahibi olmayı denesinler.

DumDumaq

Dekan
Reaksiyon puanı
9
en iyi apu kullanılmış daha ne olcak :D ayrıca cd devri bitti dvd devride bitecek buraya yazıyorum devir Blu-ray devri Çünkü 4k lar yaygınlaşacak dvd yetmez

pilger

Doçent
Reaksiyon puanı
11
en iyi apu kullanılmış daha ne olcak :D ayrıca cd devri bitti dvd devride bitecek buraya yazıyorum devir Blu-ray devri Çünkü 4k lar yaygınlaşacak dvd yetmez

Şu mesajını okudum da aklıma eski oyunlar geldi.Önceden cd ile satılırlardı bir most wanted çıkardı yada harry potter 10cd :D Sonra dvd yaygınlaşınca 1-2 dvd ye düştüler dvdlerde böyle olmaz umarım :D