Yardım Xbox One İle One S Fark

slmbenonder

Öğrenci
29 Ekim 2022
14
0
1
23
Merhabalar Xbox one almayı planlıyorum one s ile arasında çok önemli farklar var mı? rdr2 ve cyberpunk gibi oyunları sorunsuz açarmı

hakanyargici

Profesör
7 Ekim 2022
1,425
6
959
293
23
Evet çok fazla fark içeriyor. One S stabil, performanslı ve çok daha az ısınıyor. Her açıdan One modeli gözümde alınmaz konumda.

Bende One S modeli var. Merak ettiğin soruları cevaplayabilirim.

slmbenonder

Öğrenci
29 Ekim 2022
14
0
1
23
Evet çok fazla fark içeriyor. One S stabil, performanslı ve çok daha az ısınıyor. Her açıdan One modeli gözümde alınmaz konumda.

Bende One S modeli var. Merak ettiğin soruları cevaplayabilirim.
Fps olarak aynı degerlerimi veriyor şuanlık bütcem xbox one'e yetiyor çok büyük farklar yoksa aralarında one alacağım

hakanyargici

Profesör
7 Ekim 2022
1,425
6
959
293
23
XBox One modeli 30 FPS kilitli geliyor. One S optimazsyonu olan oyunlarda 60 FPS destekliyor. Cyberpunk One S üzerinden akıcı bir şekilde oynayamıyorsun. RDR2 ise çok canlı yerlerde FPS drop yiyor fakat oyun Cyberpunk gibi oynanmayacak durumda olmuyor.

Bütçen ne kadar ?
Mesaj otomatik birleştirildi:

XBox One modeli 30 FPS kilitli geliyor. One S optimazsyonu olan oyunlarda 60 FPS destekliyor. Cyberpunk One S üzerinden akıcı bir şekilde oynayamıyorsun. RDR2 ise çok canlı yerlerde FPS drop yiyor fakat oyun Cyberpunk gibi oynanmayacak durumda olmuyor.

Bütçen ne kadar ?
Ek düşmek istiyorum mesajıma. İlla One modeli diyorsan eğer, alacağın cihazın HDD si 500GB ise 1TB HDD ile değiştirmeni tavsiye ederim. İşletim sistemi 500GB yada 1TB depolamayı bağlı olarak farklı büyüklüklerde alan kaplıyor. Series S modelleri 500GB olup 360GB kullanılabilinir alan sunuyor. Forza Horizon 5 gibi +100GB boyutunda bir oyun kursan alan bitti :D.

Son düzenleme:

slmbenonder

Öğrenci
29 Ekim 2022
14
0
1
23

Bütçen ne kadar ?
Mesaj otomatik birleştirildi:

Ek düşmek istiyorum mesajıma. İlla One modeli diyorsan eğer, alacağın cihazın HDD si 500GB ise 1TB HDD ile değiştirmeni tavsiye ederim. İşletim sistemi 500GB yada 1TB depolamayı bağlı olarak farklı büyüklüklerde alan kaplıyor. Series S modelleri 500GB olup 360GB kullanılabilinir alan sunuyor. Forza Horizon 5 gibi +100GB boyutunda bir oyun kursan alan bitti :D.
Ne gibi sorunlar oluyor cyberpunkda

hakanyargici

Profesör
7 Ekim 2022
1,425
6
959
293
23
Cyberpunk eski nesil konsollara uyumlu değil. Oyun çıktığı günden beri konsola almak için bekliyorum fakat gelen patchler oyunu çok ufak ileri taşıyor. Bilgisiyar platformu ile kıyaslandığında hala bir ton eksikleri var. Sabit 30 fps verdiği neredeyse çok az yer var.