Xbox One bunlar için alınır mı?

Bu konuyu okuyanlar

okokmen

Öğrenci
Reaksiyon puanı
1
Merhaba Arkadaşlar.

2. el konsollara bakarken Xbox One 'ın diğer konsollara göre biraz daha ucuz olduğunu gördüm. Acaba benim işimi görür mü daha önce hiç konsol almadığım için bilmiyorum.

Geceleri uyumadan önce netflix, youtube, twitch, kodi veya TV izlemek için kullanmak istiyorum bu mümkün mü? Ayrıca internet tarayıcısı var mı? Varsa kullanışlı mı?

Bir de arada oyun oynamayı düşünüyorum. Fifa, Pes, Fortnite gibi online oyunlar genel olarak ama bazen hikaye modu olan oyunları da oynayabilirim.

Bu konsolda bunları yapmak hala mümkün mü?

NOT: 4K televizyonum yok. O yüzden benim için 4K olan bi konsol almama gerek yok.

Şimdiden teşekkür ederim. :)

bang1

Profesör
Reaksiyon puanı
1,760
Mümkün eğer bunlar için kullanacaksanız alınabilir hatta S modelini bile alabilirsiniz bence

Tuna Günay

Asistan
Reaksiyon puanı
81
Mümkün hala gideri var. Gamepass ile istediğiniz oyunları akıtırsınız. Netflix ve diğer yayın uygulamalarını da kullanabilirsiniz. Tarayıcı konusunda pek bir şey söyleyemeyeceğim ama iş görür. Bence one alacaksanız S modeline yönelin. En azından o tuğla güç dönüştürücüsü ve ısınma problemleri ile karşılaşmazsınız.

okokmen

Öğrenci
Reaksiyon puanı
1
Mümkün hala gideri var. Gamepass ile istediğiniz oyunları akıtırsınız. Netflix ve diğer yayın uygulamalarını da kullanabilirsiniz. Tarayıcı konusunda pek bir şey söyleyemeyeceğim ama iş görür. Bence one alacaksanız S modeline yönelin. En azından o tuğla güç dönüştürücüsü ve ısınma problemleri ile karşılaşmazsınız.
Güç dönüştürücüsüyle ilgili bi sorunum yok zaten bi yere sabitleyeceğim. Ama ısınmadan kaynaklı kasmalar oluyor mu? Eğer kasma yoksa fazladan 700 800 tl para vermek istemiyorum.
Mesaj otomatik birleştirildi:

Mümkün eğer bunlar için kullanacaksanız alınabilir hatta S modelini bile alabilirsiniz bence
Teşekkür ederim cevabınız için :)

Tuna Günay

Asistan
Reaksiyon puanı
81
One ile S arasında belli olur bir fark var. One bazı oyunları 900p çalıştırıyor ve performans düşüşleri yaşıyor. Öte yandan bütçeniz ona yetiyorsa ve bazı küçük detaylara takılmayacaksanız alabilirsiniz.

SandyShores

Asistan
Reaksiyon puanı
103
One S al 4 sene boyunca akar gidersin süper olur ben PS4 aldım

Son mesajlar