XBOX ONE BUNLAR İÇİN ALINIR MI?

Bu konuyu okuyanlar

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...

okokmen

Öğrenci
Reaksiyon puanı
1
Merhaba Arkadaşlar.

2. el konsollara bakarken Xbox One 'ın diğer konsollara göre biraz daha ucuz olduğunu gördüm. Acaba benim işimi görür mü daha önce hiç konsol almadığım için bilmiyorum.

Geceleri uyumadan önce netflix, youtube, twitch, kodi veya TV izlemek için kullanmak istiyorum bu mümkün mü? Ayrıca internet tarayıcısı var mı? Varsa kullanışlı mı?

Bir de arada oyun oynamayı düşünüyorum. Fifa, Pes, Fortnite gibi online oyunlar genel olarak ama bazen hikaye modu olan oyunları da oynayabilirim.

Bu konsolda bunları yapmak hala mümkün mü?

NOT: 4K televizyonum yok. O yüzden benim için 4K olan bi konsol almama gerek yok.

Şimdiden teşekkür ederim. :)

atkaksoy501

Müdavim
Reaksiyon puanı
4,070
Oyun haricinde dediğiniz şeyler için Xiaomi Mi Tv Stick veya Xiaomi Mi Box S öneririm. Konsolda oyun haricindeki işlemler hakkında nasıl bir performans alınıyor bilmiyorum.

Görkem Say

Müdavim
Emektar
Reaksiyon puanı
24,982
  • 8 -) Başlık ve mesaj içeriği Türkçe yazım kurallarına uygun olmalıdır. Başlıklar büyük harfle başlamalıdır ve mesaj içeriğinin tamamı büyük ya da küçük harf olmamalıdır. "Örnek Başlık" ya da "Örnek başlık" şeklinde yazılmalıdır. (Tamamı büyük olarak açılan başlıklar bölüm moderatörlerimiz tarafından kaldırılacaktır yada kilitlenecektir.)
  • Forum Kuralları
Konuyu kurallara uygun bir şekilde tekrar açın lütfen. Yeni bir konu açmadan önce kuralları okuduğunuzdan emin olun.

konu başlığını küçük harflerle yaz konun kapanır !
  • 3-) Daha önceden verilen ya da yanlış açılmış, forum kurallarına aykırı mesajlara "Verildi", "Böyle paylaşımlar yasak" demek yerine lütfen "Raporla" butonunu kullanınız. Önceden verilmiş ise açıklama kısmına daha önce verilen konunun linkini ekleyiniz. Bu tip mesajlar yazanların mesajları silinecektir. Devamı halinde uyarı alacaklardır.

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...