Soru Banlı Xbox one alınır mı?

Bu konuyu okuyanlar

MrLiver2021

Asistan
Reaksiyon puanı
91
Merhaba aynı fiyata banlanmış Xbox one mı yoksa banlanmamış Xbox 360 mi almalıyım online oyun oynamayı düşünmüyorum.

hakanyargici

Alpine F1 Racing Team
Reaksiyon puanı
963
Online oyun oynamayı düşünmesen bile One platformu yeni nesil oyunlarının büyük kısmını destekliyor. Üreticilerin çoğu hile ve korsanın önüne geçmek için oyunları online çıkartıyor.

Xbox 360'ın miladının dolduğunu düşünüyorum.

Bütçen nedir ?

MrLiver2021

Asistan
Reaksiyon puanı
91
Online oyun oynamayı düşünmesen bile One platformu yeni nesil oyunlarının büyük kısmını destekliyor. Üreticilerin çoğu hile ve korsanın önüne geçmek için oyunları online çıkartıyor.

Bütçen nedir ?
2000 en fazla ikinci el almak istiyorum
Mesaj otomatik birleştirildi:

Bütçen nedir ?
Peki sizce ne yapmalıyım maddi durumum pek elverişli değil 2 bin liram var ikinci el bir konsol almayı düşünüyorum Xbox one gördüm 4-5 ilan 2 bin civarında alabilir miyim sizce çok üst düzey bir şey istemiyorum pes 2017- 2018'de az çok zevk alsam yeter ?

hakanyargici

Alpine F1 Racing Team
Reaksiyon puanı
963
PS3 alsanıza hocam o bütçeyle. Xbox One verimlilik konusunda başarılı bir model değil.

Tavsiyem kırık PS3 alıp PS Excullusive yapımlarını oynamanız.

interintro

Asistan
Reaksiyon puanı
86
Kardeş paranı biriktir, bence hiç birini alma. yazık. oyundan zevk alacağına o paraya git futbol oyna fiziksel.

hakanyargici

Alpine F1 Racing Team
Reaksiyon puanı
963
Ps3 pahalı millet 2k'ya veriyor o parayi PS3'e asla vermem
Tercih sizin hocam. Bir tavsiye olarak Xbox müşteri hizmetlerini arayıp daha detaylı bilgi almanız. Kendileri düzgün bir üslupla konuşan, Xbox cihazları ile bilgili kişiler bir çok müşteri hizmetlerinin aksine.

MrLiver2021

Asistan
Reaksiyon puanı
91
Kardeş paranı biriktir, bence hiç birini alma. yazık. oyundan zevk alacağına o paraya git futbol oyna fiziksel.
Futbol ne alaka zaten haftada 2 kere oynuyorum halı sahada bakın üstüne basa basa anlatmam gerekmiyor ben eskiden PC'de oynardım 20 FPS anca oynuyordum oyunları kalkıp PS5 falan alamam o kadar param yok 2k bütçem var bu paranın alabildiği cihaz ne var diye sordum PS3 almam çok eski ve çoğu salondan çıkma cihazlar 2 bine onu almak yerine Xbox one almak daha mantıklı geliyor ama banlı bir cihaz alınır mı diye merak ediyorum saygılar

interintro

Asistan
Reaksiyon puanı
86
Ben de diyorum ki, şimdiki cihazları öyle bir yapıyorlar ki online olmayınca basit bir oyun dahi oynayamıyorsun. ben x box almadım ama nintendo kullanmıştım zamanında. onda offline oyun oynanabiliyor. sanırsam illa konsol alacaksan bir ona da göz at diyebilirim. xbox oyunlarda sıkıntı yaşatabilir, güvenlik gerekçesiyle ama bu kırılmış xbox olayı çok sağlam bir kırma işlemi ise offline oyunlarda işe yararyabilirde.

ben wii oynamıştım, burdaki gibi hatta bende iki kol vardı, karşılıklı oynayabiliyorduk, wii çok ucuzdu:

MrLiver2021

Asistan
Reaksiyon puanı
91
Ben de diyorum ki, şimdiki cihazları öyle bir yapıyorlar ki online olmayınca basit bir oyun dahi oynayamıyorsun. ben x box almadım ama nintendo kullanmıştım zamanında. onda offline oyun oynanabiliyor. sanırsam illa konsol alacaksan bir ona da göz at diyebilirim. xbox oyunlarda sıkıntı yaşatabilir, güvenlik gerekçesiyle ama bu kırılmış xbox olayı çok sağlam bir kırma işlemi ise offline oyunlarda işe yararyabilirde.
Ne yapmalıyım yani Xbox one almamam mı lazım ben oyun oynamak istiyorum çok bir şey istemiyorum soruma cevap arıyorum yine de teşekkür ederim peki banlı olmayan normal bir Xbox one alayım mı?

interintro

Asistan
Reaksiyon puanı
86
Ne yapmalıyım yani Xbox one almamam mı lazım ben oyun oynamak istiyorum çok bir şey istemiyorum soruma cevap arıyorum yine de teşekkür ederim peki banlı olmayan normal bir Xbox one alayım mı?
Hocam sen bence xbox ve ps4 gibi konsol satan bir dükkana git, iyice sor soruştur öyle al, alacaksan. paran çöp olmasın. mesela istanbulda isen kadıköyde yazıcıoğlu iş hanında sana kesin net bilgi verirler göstere göstere. : :)

bir de şöyle bir konu var, belki fikir verebilir:

MrLiver2021

Asistan
Reaksiyon puanı
91
Hocam sen bence xbox ve ps4 gibi konsol satan bir dükkana git, iyice sor soruştur öyle al, alacaksan. paran çöp olmasın. mesela istanbulda isen kadıköyde yazıcıoğlu iş hanında sana kesin net bilgi verirler göstere göstere. : :)

bir de şöyle bir konu var, belki fikir verebilir:
Bakın oynadığım oyunları söyleyeceğim Pes 2018, mortal kombat 9, Pes 2019, Nadiren GTA 5 bunlar yani yeni nesil oyunları sevmiyorum buna göre cevaplar mısınız size zahmet