xbox 360 gamepadinin üzerindeki ışıklar

Bu konuyu okuyanlar

Erdeniz oral

Asistan
Reaksiyon puanı
10
arkadaşlar ben xbox 360 kablolu kontrolcüsü satın aldım. üzerindeki xbox logosunun etrafında 1 den 4 e kadar rakam var ilkte 1 yanıyordu ama şu an2 bu rakamların anlamı ne
mesela tak çıkar yapınca ışık tekrar 1 e geldi birde mesela bir işe yarıyorsa bunu nasıl değiştirebilirim

ARCANDY

Müdavim
Reaksiyon puanı
2,749
O kolun çalıştığı anlamına geliyor, 1 yanıyor ise 1. kol çalışmakta, 2 sayılı ışık yanıyor ise 2. kol çalışmakta, 4 sayısının ışığı yandığı zaman 4. kol çalışıyor anlamına gelmektedir. :)

Erdeniz oral

Asistan
Reaksiyon puanı
10
O kolun çalıştığı anlamına geliyor, 1 yanıyor ise 1. kol çalışmakta, 2 sayılı ışık yanıyor ise 2. kol çalışmakta, 4 sayısının ışığı yandığı zaman 4. kol çalışıyor anlamına gelmektedir. :)
tamam ama ben bilgisayara takıyorum ve başka kol takılı değil dediğim gibi mesajı yazarken 2. ışık yanıyodu çıkarıp aynı girişe taktım bu sefer 1 ışık yandı

S

SDN Anonim 608469

SDN Okuru
arkadaşlar ben xbox 360 kablolu kontrolcüsü satın aldım. üzerindeki xbox logosunun etrafında 1 den 4 e kadar rakam var ilkte 1 yanıyordu ama şu an2 bu rakamların anlamı ne
mesela tak çıkar yapınca ışık tekrar 1 e geldi birde mesela bir işe yarıyorsa bunu nasıl değiştirebilirim
Kol Çalışıyorsa Işığı Boşver :)

Erdeniz oral

Asistan
Reaksiyon puanı
10
ha birde benim kolum kablolu altında bir yer var diyah plastik içe gömülü bir parça o nedir