Wolfteam,Counterın yerini alıcak oyun

sonmodel06

Profesör
Reaksiyon puanı
4
CSnin yerini asla almaz. bi de Call of duty 4'ün yerini almaz wolfteam. :)

acabuco4

Profesör
Reaksiyon puanı
23
Arkadaşlar ben oyunu kurdum.Ama oyunu açamadım."cannot connect to game server.please try again later (10060)" diye bir uyarı geldi.Ne yapmalıyım?
ttnet'in yurtdışı bağlantılarında sorun var :S bizdede serverlara tıklayınca bu uyarı çıkıyor

werewolf185

Öğrenci
Reaksiyon puanı
0
Görcenis olm ca tarihe karısacak yakında bide bisidicem premiuma cok gerek yok dıosun ama premıumla mutant wolf alanlar cok guclu oluyo 3 çeşit mutant var ve cok ucuzlar 1.sı topac gibi dönüyo 2.sı ghost ama eskı ghostdan farkı anında görünmez oluyo 3.sü ve en tehlıkelısı(onu bıkere aldınmı yenılmen ımkansız)kafasından alev tütüyo alev püsküren bir wolf ve bi skili varki heryere asit bıcaklarını atıyo(ben labaratuvardayken 4 kişi ilerliyoduk o bi geldi asit bıcakları atarak hepımız orada öldük XD)

acabuco4

Profesör
Reaksiyon puanı
23
Görcenis olm ca tarihe karısacak yakında bide bisidicem premiuma cok gerek yok dıosun ama premıumla mutant wolf alanlar cok guclu oluyo 3 çeşit mutant var ve cok ucuzlar 1.sı topac gibi dönüyo 2.sı ghost ama eskı ghostdan farkı anında görünmez oluyo 3.sü ve en tehlıkelısı(onu bıkere aldınmı yenılmen ımkansız)kafasından alev tütüyo alev püsküren bir wolf ve bi skili varki heryere asit bıcaklarını atıyo(ben labaratuvardayken 4 kişi ilerliyoduk o bi geldi asit bıcakları atarak hepımız orada öldük XD)
transformation için cash e gerek yok goldla alıyorsun

werewolf185

Öğrenci
Reaksiyon puanı
0
knk transformationu nerden goldla alıyoz eminmisin goldla alındıgından?

PC MERAKLISI

Dekan
Reaksiyon puanı
2
ah ah arkadaşlarımla oynadıgım cs yi hatırlattınız :(
ne günlerdi be günde en az 4 saat oynadık para bitene kadar :D
şimdi arkadaşlar olup bi cs için neler vermezdimki :(

keslok

Asistan
Reaksiyon puanı
3
bu oyunun minumum pc ozellıklerı nedır kii acep bilenınız warmıı arkadaslar

SoRuNMoVe

Öğrenci
Reaksiyon puanı
0
Kardeşim Şu öteki wolf ler nasıl yapıyoruz ?
Lw im yüksek benden düşükler ghost 2 & berserker wolf falan oluyor
bi açıklarmısın ?:icon_:

werewolf185

Öğrenci
Reaksiyon puanı
0
Ben acıklayayım shopdan ex itenlere giriyon orada transfformation die bi şey var günü 2000 gold olan onu alıyon sonra oyuna girince shıfte basınca onları alıyon bide yeni bi wolf geldi cok güçlü ıcewolf die buz bombaları atıyo ve vurdugu şeyi dondurup öldürüyor sana tavsiyem bence her oyunda ice wolfü al ;)

acabuco4

Profesör
Reaksiyon puanı
23
Ben acıklayayım shopdan ex itenlere giriyon orada transfformation die bi şey var günü 2000 gold olan onu alıyon sonra oyuna girince shıfte basınca onları alıyon bide yeni bi wolf geldi cok güçlü ıcewolf die buz bombaları atıyo ve vurdugu şeyi dondurup öldürüyor sana tavsiyem bence her oyunda ice wolfü al ;)
hep insan olurdum wolf conq da artık insan olamıcaz :S kartopu atıyor ice wolf :S bzn tek seferde bile ölebiliyorsun,artık wolf olarak oynucam :G

KaRiZMa^^

Asistan
Reaksiyon puanı
0
ya abiler 3-4 yıldır oynuyoruz.prof olduk nerdeyse yaş 24 oldu 28 olan bile arkadaşlar var evli olmasına rağmen toplandıkmı ne yapıyoruz arkadaşlar.hurra kantıraa :)
kantırın yerini bence o oyun tutamaz.neden derseniz görsellik ve hız bakımından kantır süper.ben kantırda karşımdaki arkadaşımı vuruyordum ve karşımdakide askerdi sonuçda.ama burda hayvansal bir şey var ki hiç sevmem oyun içinde bu tarz şeyleri sanmamki tutsun.

RoMaNTiiZMa

Asistan
Reaksiyon puanı
1
Oyunu indirdim tüm update lerde Tmm üye olabilirsem oyuna başlıycam inş. :D

werewolf185

Öğrenci
Reaksiyon puanı
0
zaten seviyen en aşağılarda oldugu için daha fazla inemezsin kafanı yorma dicemde kafan yokdu demi unuttum pardon

acabuco4

Profesör
Reaksiyon puanı
23
Oynayıp beğenen varmı?

annttiigs

Profesör
Reaksiyon puanı
24
zaten seviyen en aşağılarda oldugu için daha fazla inemezsin kafanı yorma dicemde kafan yokdu demi unuttum pardon

Şimdi kardeşim bak adamın yorumu şuydu
ya abiler 3-4 yıldır oynuyoruz.prof olduk nerdeyse yaş 24 oldu 28 olan bile arkadaşlar var evli olmasına rağmen toplandıkmı ne yapıyoruz arkadaşlar.hurra kantıraa
kantırın yerini bence o oyun tutamaz.neden derseniz görsellik ve hız bakımından kantır süper.ben kantırda karşımdaki arkadaşımı vuruyordum ve karşımdakide askerdi sonuçda.ama burda hayvansal bir şey var ki hiç sevmem oyun içinde bu tarz şeyleri sanmamki tutsun

Senin bu yoruma yorumun :

Senin gibi bir hayvansal şeymi?

Sonra ben sana laf edince mi zoruna gitti ?
dur sana bir youtube linki vereyim de eylen bari :)

http://www.youtube.com/watch?v=Zdtq1v8Vr2g

normalde bu tür işlerle çok uğraşmam, ama madem ki başladım tam olsun bari.

acabuco4

Profesör
Reaksiyon puanı
23
yaw tartışma olmasın lütfen :S

werewolf185

Öğrenci
Reaksiyon puanı
0
Troy: Küfür, forumdan süresiz uzaklaştırma sebebidir.

acabuco4

Profesör
Reaksiyon puanı
23
Oyunu deniyen var mı?

acabuco4

Profesör
Reaksiyon puanı
23
oyunu deneyipte beğenen varmı arkadaşlar? :S

WARIORKRAL

Doçent
Reaksiyon puanı
3
benim en cok sevdigim yanı ben oyunda sayılı kişilerin arasındaydim bi ara herkes tanırdı beni ama biraktik oyunu ne yapalım oyunun en ii yani kurtda donnusmek ve duvarlarda yurumek ve aynı zamanda oyunun içinde benim gorduum kadari ile en ii glitchciler Hakss be kraladam yani bendik glitchin ne oldunu anlatıyorum insandan kurta donusurken arada 1ms ve 100 ms arasi bir kaynama oluryor laga baglı olarak tan bu sayedede kutuların icine duvarlara dolaplara yerin altına hatta cıkması cok zor ama çok işinize yarıyacak bi sekilde tavan lara daha dorusu çatılara kadar çıka biliyorsunuz biryere girdiiniz zamanda da nere deyse tum duvarlar gorunmez oluyor ve her yeri gorebiliyorsunuz bi ara 200 kille 3 death yaptıgımıs oluyordu 3 death da duvara girerken sonsuz bosluga dustugumus icin oyunda yaklasık 500 e yakın glitch yeri yani girilebilecek yer bulduk kankam Hakss la 1 seneye yakın oldu oynamıyorum oyunu ama bukadar şeyi ogrenmek için benim gibi 2 senenizi vermelisiniz bu aralar bi hack cikti bilmiyorum gmler onlem almıslarmıdır hackte yurudugunuzde onunuzde ne varsa içine giriyordunuz ama 10 dk lik bi kllanım suresi vardi

http://www.youtube.com/watch?v=qKBgDQ5wF0w bu videoyu izleyin ama sanırım bu glitch kaldırılmıstı youtubede yayınlamayada kalkmayın glitchleri gmler ogrenip kapata biliyor acıkları
bu arada rutbem de top sergeant major du

acabuco4

Profesör
Reaksiyon puanı
23
benim en cok sevdigim yanı ben oyunda sayılı kişilerin arasındaydim bi ara herkes tanırdı beni ama biraktik oyunu ne yapalım oyunun en ii yani kurtda donnusmek ve duvarlarda yurumek ve aynı zamanda oyunun içinde benim gorduum kadari ile en ii glitchciler Hakss be kraladam yani bendik glitchin ne oldunu anlatıyorum insandan kurta donusurken arada 1ms ve 100 ms arasi bir kaynama oluryor laga baglı olarak tan bu sayedede kutuların icine duvarlara dolaplara yerin altına hatta cıkması cok zor ama çok işinize yarıyacak bi sekilde tavan lara daha dorusu çatılara kadar çıka biliyorsunuz biryere girdiiniz zamanda da nere deyse tum duvarlar gorunmez oluyor ve her yeri gorebiliyorsunuz bi ara 200 kille 3 death yaptıgımıs oluyordu 3 death da duvara girerken sonsuz bosluga dustugumus icin oyunda yaklasık 500 e yakın glitch yeri yani girilebilecek yer bulduk kankam Hakss la 1 seneye yakın oldu oynamıyorum oyunu ama bukadar şeyi ogrenmek için benim gibi 2 senenizi vermelisiniz bu aralar bi hack cikti bilmiyorum gmler onlem almıslarmıdır hackte yurudugunuzde onunuzde ne varsa içine giriyordunuz ama 10 dk lik bi kllanım suresi vardi

http://www.youtube.com/watch?v=qKBgDQ5wF0w bu videoyu izleyin ama sanırım bu glitch kaldırılmıstı youtubede yayınlamayada kalkmayın glitchleri gmler ogrenip kapata biliyor acıkları
bu arada rutbem de top sergeant major du

glitch yapmak bir ezikliktir.