Witcher 2 çok hızlı ölüyorum

Bu konuyu okuyanlar

Doğukan Tahta

Öğrenci
Reaksiyon puanı
33
Witcher 2 oynamaya başladım, asılmadan kurtuldum. Bir köye geldik orda asılanları kurtardık, ahlaksız teklif görevini yaptım ve adamı reddettim. Kayran görevini asla yapamıyorum çünkü ne yaparsam yapayım ölüyorum, resmen tek yiyorum. Köyde zırh aradım zırh satan yok. Ne yapacağımı bilmiyorum.

Irıs von Everec

Profesör
Reaksiyon puanı
1,472
O görev Yrden le geçiliyor. Zaten yanımızdaki sahire Yrden! Trap it with the Yrden diye bağırıyor. Bi yere yrden basıp o tuzağın yanında bekle, canavar kolunu vururken kaç canavar tuzağa düşecek. Sonra kolu keseceksin. 3,4 kol kesince görev bitiyordu zaten.

Doğukan Tahta

Öğrenci
Reaksiyon puanı
33
O görev Yrden le geçiliyor. Zaten yanımızdaki sahire Yrden! Trap it with the Yrden diye bağırıyor. Bi yere yrden basıp o tuzağın yanında bekle, canavar kolunu vururken kaç canavar tuzağa düşecek. Sonra kolu keseceksin. 3,4 kol kesince görev bitiyordu zaten.
Yanımda kimse yok ki olkadan yapıyorum, YouTube baktım video bulamadım bulabilirsen atar mısın belki anlayabilirim.

Irıs von Everec

Profesör
Reaksiyon puanı
1,472
O sahire yi al yanına kayrana gitmeden. Trissleyken bi tane sahirenin yanına gelmiş olması lazım. Yan görevlere bak, bi iksir var o görevle ilgili onu yap. Sonra sahireyi al kayrana öyle git.

Doğukan Tahta

Öğrenci
Reaksiyon puanı
33
O sahire yi al yanına kayrana gitmeden. Trissleyken bi tane sahirenin yanına gelmiş olması lazım. Yan görevlere bak, bi iksir var o görevle ilgili onu yap. Sonra sahireyi al kayrana öyle git.
Hanın üstünde oturan sahire den bagsediuorsun dimi?

Irıs von Everec

Profesör
Reaksiyon puanı
1,472
Bi tane sahireyle konuşmuş olman lazım, yan görevlere bak onun yanına git.

Şimdi hatırladım, hanın üstünde oturuyordu evet.

Doğukan Tahta

Öğrenci
Reaksiyon puanı
33

Teşekkür ederim, onunla zaten konuştum hazır olunca yanıma gel demişti, farklı aralıklarla 2 kere gittim ama tekrar hazır olunca gel dedi. Deneyeceğim sağol ?
Mesaj otomatik birleştirildi:

Bir ilerleme var mı dedi, sonra görüşürüz çıktı sadece ve gelmiyor.

Irıs von Everec

Profesör
Reaksiyon puanı
1,472
İksiri de yapmayı unutma. Moriboro ormanı gibi bişeydi İksirin adı. Formülünü Triss veriyor bunun da.

Doğukan Tahta

Öğrenci
Reaksiyon puanı
33
İksiri de yapmayı unutma. Moriboro ormanı gibi bişeydi İksirin adı. Formülünü Triss veriyor bunun da
Gelmiyor benimle, hazır mısın diyor yakında hazır olurum demekten başka seçenek yok.

İksiri de yapmayı unutma. Moriboro ormanı gibi bişeydi İksirin adı. Formülünü Triss veriyor bunun da.
Bu görevlerin geçilmiş savei falan varsa öyle geçeyim oluyor mu?

Irıs von Everec

Profesör
Reaksiyon puanı
1,472
Gelmiyor benimle, hazır mısın diyor yakında hazır olurum demekten başka seçenek yok.

Bu görevlerin geçilmiş savei falan varsa öyle geçeyim oluyor mu?
Seçenek olmalı nasıl yok. Fotoğrafını atsana sahireye gidince gelen seçeneklerin.