Windows XP'yi Üçleyelim

Bu konuyu okuyanlar

ilkercelik1990

Müdavim
Reaksiyon puanı
5
Her tarafımız Windows Vista oldu bahanesiyle "XP de nesi?" demediğinizi umuyoruz; zira ömrü uzayan Windows XP için üçüncü hizmet paketi (SP3) yolda.

Her ne kadar 2008 yılının ilk yarısı gibi geniş bir zamanda çıkarılması planlansa da Windows XP için Service Pack 3 içerdiği özelliklerle de önemli bir adım. Tabii ki Windows deyince aklımıza ilk gelen şeyin yamalar (onlarca yüzlerce yama) olduğunu düşününce, ek özellikler biraz gölgede kalabilir. Diğer taraftan sadece yamamak için gelmediği kesin.

Neler Var?

Pakette şu an için, Service Pack 2'den sonra yayınlanmış 1000'in üzerinde yama ve güvenlik güncelleştirmesi mevcut. Bunun yanında Windows Vista tarzı, kurulumda değil etkinleştirmede sorulan bir ürün anahtarı sistemi de paketle beraber geliyor olacak. Tabii çıkış tarihine kadar başka neler gelir veya gider, adım adım göreceğiz.

Kaynak : SDN

viveo

Öğrenci
Reaksiyon puanı
0
bill gates attı 3 oldu inanılır gibi degil :p

m1903

Müdavim
Reaksiyon puanı
8
SDN'deki bir haberi SDN'ye alıntıladığınız için tebrik ediyorum.Herhalde bir ilktir bu :)

NecronomicoN

Müdavim
Reaksiyon puanı
12
ewet bende ilk gördüğümde şaşırmıştım bayaa

mr.meseli

Doçent
Reaksiyon puanı
1
NecronomicoN dedi ki:
ewet bende ilk gördüğümde şaşırmıştım bayaa
m1903 dedi ki:
SDN'deki bir haberi SDN'ye alıntıladığınız için tebrik ediyorum.Herhalde bir ilktir bu :)

Bende yeniyim acep sitedeki haberleri foruma alıp üstünde tartışıyorlar mı diye bakıyorum pencereye :D

Nemesis

Müdavim
Reaksiyon puanı
13
Orjinal XP lere yüklenir sanırım bu Servis Paketi ?