Windows Xp kurmak

Bu konuyu okuyanlar

cenkowski98

Öğrenci
Reaksiyon puanı
0
Arkadaşlar Benim Xp Sp3 Diskim var.Benim PC Win7 şimdi diski nerde takıcam? ilk soru bu. Normal PC açıkken takıyorum karşıma geliyor fakat Xp'yi yükle seçeneği tıklanmaz şekilde gizlenmiş.Bana yardım eden bi allahın kulu umarım vardır.Özel Mesaj veya yorum atabilir.

---------- Post added at 08:40 ---------- Previous post was at 08:39 ----------

CD yi takıyorum Geliyor derken hoş geldiniz menüsü geliyor. Teamwiever ile yardım eden veya yazılı yardım eden olursa sevinirim

ReDo

Rektör
Reaksiyon puanı
92
Kardeş cd ver rom'a....pc yeniden başlat.....siyah bir ekran gelecek....orada ön yükleme için bir tuşa basın....diye bir yazı çıkacak....basarsın bir tuşa kurulum başlar.

221BSHERLOCK

Dekan
Reaksiyon puanı
23
Boot ayarlarında önyükleme seçeneklerine gelin. 1 öncül CD-DVD-Rom olsun veya optical disc. Sonra bilgisayarı yeniden başlattığında Cd'den önyükleme ile XP'yi kurabilirsin.

Win7 ile oturum açılmış iken Xp kurulamaz. Windows asla eski bir sürümü önermez bu yüzden Xp'yi yükle seçeneği aktif olmaz.

S

SDN Okuru

SDN Okuru
Beyşer bende o da olmuyor. Sonra cdyi taktım cd yazma yeri var klasör olarak açıldı . Bende diamond tools la girdim setup açıldı sonra diamond toolsla girdiğim için tıklanmıyor o kadar saçma birşey cd yi takıp reset atıyorum gene olmuyor . Yani tuşa basın çıkmyıor normal başlıyor bu winn7 yi xp ye çevirmem mümkün değil midir abi ya .

CasperCrazy

Asistan
Reaksiyon puanı
0
Xp kullanan kaldımıkı :) ilk mesajda arkadaş cevabı vermiş :)

S

SDN Okuru

SDN Okuru
Aynı Sorun Bendede Var Ya Cd Rom Çalışmıyor first boot deviceyi usb hdd yapıyorum ama olmuyor Bi yardımcı Olsanız :(