Windows uygulama yanıt vermiyor

Bu konuyu okuyanlar

Lamlam

Öğrenci
Reaksiyon puanı
0
Öncelikle hepinize merhaba arkadaşlar sizden bir ricam olacak bana yardım ederseniz sevinirim

2 gün öncesine kadar valorant oyununa sıkıntısız girebiliyordum, dün ise oyunu açmaya çalıştığımda önce bağlantı hatası verdi ardından oyuna tıkladığımda "microsoft windows uygulama yanıt vermiyor" hatasını almaya başladım, hatayı verdiğinde hiç bir yere tıklanmıyor kısayollar çalışmıyor ve "microsoft windows uygulama yanıt vermiyor" yazısının altında yazan "uygulamayı kapat" ve "iptal" yazan butonlara da basmak hiç bir etki etmiyor, sadece bilgisayara kasa üzerinden güç tuşuna basınca veya reset atınca kapanıyor. Hata verdiği sırada eğer arka planda youtube üzerinden bir video veya müzik dinliyorsanız donma olmuyor video ve müzik devam ediyor. ve bu konudan alakasız oyunun bir aralar verdiği başka bir hata yüzünden "services.msc" hizmetler yerinden valorantla alakalı "vgc" hizmetini manuel olarak başlatmış ve oyunu açmıştım. orada başka bir şeyi yanlışlıkla değiştirmiş olma ihtimalim var mı?

*Ekran kartı vs... gibi donanımlarımın hepsi güncel
*FrameWork,Visual C++ ve DirectX' sürümlerimin hepsi güncel
*Oyunu silip baştan yükledim olmadı
*Sadece valorant'da bu hatayı alıyorum başka oyunlarda olmuyor

Ben kendim erişebildiğim her kaynaklarda yazan şeyi neredeyse denedim ama bir türlü düzeltemedim eğer sizin bir fikriniz var ise lütfen yazın... şimdiden yardımlarınız için teşekkür ederim.

Laufeyson

Müdavim
Reaksiyon puanı
13,075
Çözümü ben bilmiyorum ama Valorant Destek Ekibine bilet gönderebilirsiniz. Yardımcı olacaklardır.