Yardım Bilgisayarım Yanıt Vermiyor

kemal8934

Öğrenci
Reaksiyon puanı
0
Arkadaşlar yeni bilgisayar aldım trendyoldan daha dün kurdum bilgisayarım ara sıra yanıt vermiyor bilgisayarda bir uygulama Örnek: Microsoft Edge sağ tık yapiyorum ara sıra yanıt vermiyor beyaz ekran çıkıyor yanıt vermiyor ekranı ve öyle kalıyor bilgisayarı kapatıp yeniden açıyorum biraz oynadıktan sonra gene aynısı oluyor
Zula yüklemeye çalıştım zula sitesinden indirdim kurulum ekranında gene yanıt vermiyor ekranı çıktı kapatmaya çalıştım zulayi kapanmıyor görev yöneticisinden kapatmaya çalıştım ordanda kapanmıyor donup kalıyor oyun bilgisayarı kapatıp açıyorum öyle gidiyor zula
Not: Bilgisayar masaüstü ve Windows 10

Lord Erenify

Imperial Lord
Reaksiyon puanı
563
Tüm driverler güncelmi kontrol edin.

kemal8934

Öğrenci
Reaksiyon puanı
0
Anladım. Güncel değil ise hepsini güncelleyin.
Benim ekran kartım geforce gt730 drive sürücüsü bulamadım Nvidia siz atarmisiniz
Mesaj otomatik birleştirildi:

Bilgisayarımda bir hata daha çıktı ekran kartı görünmüyor tüm videoları izleyip yaptım ama hiçbiri olmadı ekran kartı gene görünmüyor ne yapmam lazım sıfırlamammı gerekiyor

Son düzenleme:
Reaksiyon puanı
2
Benim ekran kartım geforce gt730 drive sürücüsü bulamadım Nvidia siz atarmisiniz

Bilgisayarımda bir hata daha çıktı ekran kartı görünmüyor tüm videoları izleyip yaptım ama hiçbiri olmadı ekran kartı gene görünmüyor ne yapmam lazım sıfırlamammı gerekiyor
Nasıl yok ya kurduğundan emin misin? ayrıca tam modeli ne bilgisayarın masaüstü mü yoksa laptop mu?

eskiyeniahmet

Asistan
Reaksiyon puanı
93

Sürücüleri baştan kur.